• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    LOLRUS
    LOLRUS --- ---
    AETHER
    AETHER --- ---
    taky mi to, zda se, chodi ok
    AETHER
    AETHER --- ---
    NYX
    NYX --- ---
    pripadne zkus jiny prohlizec
    NYX
    NYX --- ---
    LOLRUS: netusim, me to ocividne funguje ok. mas dost volneho mista? zkousis to v klubech? zkus to pripadne treba jeste v poste.
    NYX
    NYX --- ---
    test

    LOLRUS
    LOLRUS --- ---
    NYX: presne tak, dam prochazet,odeslat a fotka nikde...zadnou chybu to nehlasi...:-/
    NYX
    NYX --- ---
    LOLRUS: a jak to delas? kliknes na prochazet, vyberes fotku a das odeslat? napise to nejakou chybu?
    LOLRUS
    LOLRUS --- ---
    normal fotka... 800x600...
    AETHER
    AETHER --- ---
    LOLRUS: jak je ten obrazek velky?
    LOLRUS
    LOLRUS --- ---
    sorry za asi uplne blbou otazku , nenasla jsem na nastence....mam premiovou verzi, ktera umoznuje vkladani obrazku primo z compu, ale me to proste nejde, obrazek se nevlozi...je v tom nejaky figl? dik
    FLAD
    FLAD --- ---
    SHAITAN: Posli mi to do posty, mrknu na to.
    SHAITAN
    SHAITAN --- ---
    mam problem se zmenou obrazku avatara...pravidla pro jejich velikost znam a zkousel jsem treba i extremne maly...tak nevim zda je to nyxem nebo mi photoshop plodi nejaky nekorektni gify...
    LIZZA
    LIZZA --- ---
    dekuju moc,mrknu se na to
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    LIZZA: u tebe v pozvankach bys mela mit kod, ktery ma zadat. takze staci kdyz mu ho posles znovu jinou cestou.
    LIZZA
    LIZZA --- ---
    poslala jsem pozvanku, ale dotycny mi zadal spatny mail,je nejaka moznost, nebo je to v pr..:)) Dekuju
    HARALD
    HARALD --- ---
    SIVER: ne
    CERTICE
    CERTICE --- ---
    SKAFF: aha díky moc,nečetla jsem pořádně záhlaví diskuze ;)
    CERTICE
    CERTICE --- ---
    Ahoj ,v některých diskuzích chci dát odeslat příspěvek ,ale nefunguje mi tlačítko "odeslat" ani "náhled" nevíte prosím čím by to mohlo být?Díky
    SIVER
    SIVER --- ---
    měl bych dotaz kdyz sem necinej na nyxu,dochazi k samovolnemu refreshy? nebo ne? diky za odpoved
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam