• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    EFESH
    EFESH --- ---
    NYX: porad sem se motal mezi osobni a lide, ne a ne to najit...
    mozna je to skinem co mam (skins/dark), ale furt sem se motal a hledal neco jako "zmenit komentar"

    reseni je tedy lide > nastaveni > a proklik na celou radku s popiskama sledovat | sledovat status | sledovat galerii | sledovat blog | známý/á

    nenapadlo me, ze ty radoby ruzny odkazy (sledovat, sledovat status) odkazou na jednu spolecnou podstranku kde to je..
    NYX
    NYX --- ---
    EFESH: a kde vsude jsi to hledal?
    NYX
    NYX --- ---
    KOMPAS: no tak teoreticky tam muzu mit tri tlacitka pridat/ulozit/smazat, ktere ale vyvolaji vsechny tu samou akci :-)
    EFESH
    EFESH --- ---
    NYX: pridam se - zmenit komentar u svyho pritele (delal sem to naposledy pred rokem snad) mi vcera zabralo 5 min hledani a pak jeden dotaz na nekoho zbehlejsiho :)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    NYX: ano, například uložit/smazat je takové zvláštní, ke všemu když má další tlačítko popisek uložit, tam by se spíš hodilo přidat
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    MED: osobní – info – přidat kontakt – editace – uložit/smazat
    pokud chceš smazat a nikoliv editovat, položku zaškrtni
    NYX
    NYX --- ---
    MED: osobni / pridat kontakt

    https://www.nyx.cz/index.php?l=user;section=contacts

    chtelo by to lepsi popisky, no :)
    MED
    MED --- ---
    asi nejsem uplne novacek, ale pouzivam jen to co potrebuju a doted jsem nepotreboval zmenit/smazat www ve svym profilu. tedy dotaz zni: jak to udelam?
    diky
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    NYX: Tak byl problem ve skinu. V poste to ale nevidim ani s defaultnim forestem. Nicmene ve sledovanych mi to bohate staci.

    Vrely dik za tuhle funkci, tam mi hodne chybela.
    NYX
    NYX --- ---
    TENCOKACISTROMY: v poste ti sviti nahore nad zpravama...upominky v klubech sviti nahore v bookmarcich.
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    Asi jsem slepej nebo blbej, ale nemuzu nikde najit kudy se dostanu do upominek.
    Diky za nakopnuti :)
    NYX
    NYX --- ---
    EFESH: aha, ted jsem to prosel...a tohle je jedna z tech veci, ktere uz jsou v novem checkeru ok, jen je jeste nepousti ten stary parser...vsechny tyhle veci se loguji a az toho bude vic, projdu to a zjistim, jestli prece jenom neco neprochazi co by nemelo...a pak ty zbytky stare kontroly vypnu
    EFESH
    EFESH --- ---
    ARKIN: ah, ok, dik, chapu
    takze defacto vadi jen v "class", nikoliv v "href"
    NYX
    NYX --- ---
    COMMANDER: jde to jen v premiovce. pak se pouzije to rozbalovaci menu vpravo pod polem kam pises prispevek.
    COMMANDER
    COMMANDER --- ---
    potřebuju trknout, tak pardon, filtroval jsem, ale nějak z toho nejsem chytrej..
    Jak se prosím dělá ANKETA v diskuzi? Díky
    EFESH
    EFESH --- ---
    PATEJL_CZ: dik, porad nerozumim tomu, proc konkretne l2h :)
    a vlastne ani tomu, proc error message rika "zakazana hodnota atributu class"
    EXX
    EXX --- ---
    NYX: proverim...
    EXX
    EXX --- ---
    SKAFF: dik
    NYX
    NYX --- ---
    EXX: to mizeni obrazku je asi tim, ze server kde je to ulozene kontroluje z jake stranky je obrazek odkazovan...tj. se zobrazi jen tobe, protoze uz ho mas v cache prohlizece, ale nikdo jiny ho neuvidi :) (pokud jejich prohlizec posila spravnou informaci)
    NYX
    NYX --- ---
    jsem linej to osetrit poradne...dejte mi do to bugtrackeru, podivam se na to. diky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam