• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    Základní nápovědu najdete pod odkazem v menu.
    rozbalit záhlaví
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    AXTHEB: Nefunguje to jen v prémiové verzi?
    Poněvadž jak vidno, mně se to automaticky neformátuje:

    http://www.google.cz/
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    LOJZA: to dela samo, staci v postu dat jenom odkaz
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    Prosím vás, dá se nějak automaticky vytvořit link v tomto formátu (tučně title + link)?



    Už jsem to v diskuzích potkal tolikrát, že mi to nepřipadá jen jako ruční lidová tvořivost ;) V helpu jsem to nenašel :(

    Díky.
    __PEAT
    __PEAT --- ---
    THESTOUPA: dekuju, vubec me to nedoslo :D
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    __PEAT: podle vseho nevkladas html tag spravne. mam dojem, ze minimalne ti tam chybi http://
    __PEAT
    __PEAT --- ---
    poradte pls, jestli neco delam spatne, ale v diskuzi
    [ HoN >>> Heroes of Newerth ]
    me proste nejdou odkazy v zahlavi, jsem si jistej, ze to v html vkladam dobre, ale pokazdy me to pred to hazi http://www.nyx.cz/ :((
    BUBU43
    BUBU43 --- ---
    _TONIK_: dík, asi to bylo ono...
    BUBU43
    BUBU43 --- ---
    FLAD: dík. Nevšiml jsem si, že by to dělalo jen při kliknutí na některé odkazy. Někdy se otevře jenom tak. Otevře se nový prázdný panel bez adresy (about: blank)

    PHOBOS99: tak bude ten skype. Klub zakládal můj spolubydlící. Práva mi určitě nevzal. Ten klub se jmenuje ff???
    NYX
    NYX --- ---
    BELO: ne
    BELO
    BELO --- ---
    ahoj
    da se prosim vas zjistit z jake IP adresy jsem si prihlasoval nekdy v unoru? je to vic jak 50 prihlaseni dozadu...
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    BUBU43: neco podobnyho nekdo resil ve ff klubu a resenim bylo dat pryc nejakej skype addon ci co... a v klubu si s/ztratil prava (nejedna se nahodou o ustav?:D) no big deal:)
    FLAD
    FLAD --- ---
    BUBU43: "otevírej nové okno dle libosti" rozhodně není žádná funkce nyxu, o které by někdo věděl :-) .
    (1) Zkusil jsi ctrl+f5? (klidně i na tom jiném počítači?)
    (2) Dělá ti to náhodně, nebo jen někde (třeba po kliknutí na nástěnku konkrétního klubu)?
    (3) To nové okno je prázdné, je v něm něco otevřeno, nebo má v adresním řádku nějakou adresu (nebo třeba něco jako about:blank )?
    (4) Podívej se do práv onoho klubu, jestli máš práva na zápis.
    BUBU43
    BUBU43 --- ---
    Zdravím, mám takový problém. Asi týden mi Firefox, podle mě bedůvodně, otevírá nové okno a do něj mě přepne. A to buď jenom tak nebo když kliknu na nějaký odkaz. Dělá mi to jenom na nyxu, jenom když jsem přihlášený a i na jiném počítači. Od stejné doby nemůžu psát do jednoho veřejného klubu. Tak se chci zeptat, jestli to je jako nějaký trest nebo mám méně hulit nebo......nějaká rada? Děkuji...
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    EASY917: pokud vim tak nemusi. slouzi to pro informaci spravci jestli je o klub zajem - viz. [ NYX @ nyx :: novinky v systemu ]
    EASY917
    EASY917 --- ---
    prosimvas, kdyz zakladam klub tak musej lidi hlasovat aby se vytvoril?
    NYX
    NYX --- ---
    BERRY_: tak to netusim
    NYX
    NYX --- ---
    BERRY_: a driv tam byly a ted zmizely nebo jak?
    FLAD
    FLAD --- ---
    VERONIKA3
    VERONIKA3 --- ---
    čus lidi,nevíte někdo o levnejch štěnatech???
    NYX
    NYX --- ---
    BERRY_: a kolik by jich tam melo byt?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam