• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    NIXIMOR: priznam, ze to me uz tolik nepali :)
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    ESTEN: pohodlnejsi jak pro koho :) pro nyxe, ktery je jediny, ktery s tim checkboxem muze neco udelat, urcite ne :)
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    NIXIMOR: jasne, css nebo gm to taky vyresi. Ja jen jestli na to uz nekde neni nejakej chceckbox, to by bylo pohodlnejsi .)
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    ESTEN: Tak pokud ti to sviti porad, tak si to vypni ve skinu ne? Urcite to nejak pujde.
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    NYX: no, sviti to na me v podstate porad a k nicemu mi to neni.. mozna by stacilo, aby to hlasilo jen IP ktery to jeste nezna..?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NYX: no je to info celkem o nicem. myslim si ze by stalo za to to dotahnout tak ze by to poznalo "moje lokality" a reklo mi to spis zpusobem "naposled jsi se prihlasil z XYZ" tj udelalo by to ciselni IPcek a oznamilo by mi to jen jine nebo nove misto. Moznost to vypnout by asi taky nebyla spatna.
    NYX
    NYX --- ---
    ESTEN: neda. to to nejak zvlast vadi>?
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    (mam na mysli to cerveny "Your IP address is different from the one used during your previous login. Click here for details.")
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    da se vypnout to upozorneni na zmenu IP na gate?
    D13
    D13 --- ---
    NYX: ok, diky
    NYX
    NYX --- ---
    D13: najdi si klub, kam se loguji dane inzeraty a ber rss z nej
    D13
    D13 --- ---
    je mozne prijimat RSS z trziste, resp. primo i z nejake kategorie?
    CERTICE
    CERTICE --- ---
    NYX: aha ,to je skoda...
    tak diky za radu :)
    NYX
    NYX --- ---
    tak si ho dej do ignore, pak se jeho komentar u tebe nezobrazuje. jinak to asi nijak omezit nejde.
    CERTICE
    CERTICE --- ---
    NYX: no to sice ano,me nejde ani tak o tu lokaci,ale proste si nepreju aby me mel ulozenou ten clovek v pratelich ...
    NYX
    NYX --- ---
    CERTICE: v jakych diskuzich jsi vidi prece kazdy, ne? staci si te najit treba v poste nebo v jakemkoliv klubu.

    tohle se da zakazat leda globalne pro vsechny v premiovce, misto lokace pak vidi jen cas.
    CERTICE
    CERTICE --- ---
    Ahoj , mam takovy dotaz.
    Kdyz si me prida do pratel nekdo,u koho nechci aby me mel v pratelich a sledoval v jakych diskuzich jsem apod...Jak udelat to abych se mu sama vymazala z pratel ?Nebo jakym zpusobem tohle vyresit?
    Diky moc za pripadne rady :)
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    NYX: super :) díky moc
    NYX
    NYX --- ---
    JUNGLER: panacek vlevo dole
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    nazdárek, nějak se mi nikde nepodařilo najít informaci o tom, jak vypnou to neustálý aktualizování. Často mívám otevřených třeba 8 tabů nyxu a když se mi ty taby každejch několik vteřin aktualizujou, tak mi to značně zasekává práci :(
    Vím, že je to asi šikovná funkce, ale pro mě bezpředmětná... to, že mi někdo poslal poštu si klidně zjistim až stránku sám refreashnu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam