• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    KUBIS
    KUBIS --- ---
    nevite nekdo prosim kde najdu seznam poslednich prihlaseni a z jakych ip adres? diky
    HARALD
    HARALD --- ---
    TLUSTOUTLON: mažeš si je sám?
    PATEJL_CZ
    PATEJL_CZ --- ---
    TLUSTOUTLON: Teď tu jeden příspěvek zmizel, ale žádný správce přítomen nebyl:

    KEJML
    KEJML --- ---
    TLUSTOUTLON: Na 99% je to nějakej ten správce.
    TLUSTOUTLON
    TLUSTOUTLON --- ---
    čau, nevíte někdo příčinu zmizení mých příspěvků? zatím jsem to zaregistroval u dvou, v různých dnech. Admin to asi nebude, protože nevím jaký by mohl mít důvod. Nějaký tipy?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    to okno je mega moc prakticky
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    NYX: aha :) lidi maj problemy... :) ale ok
    NYX
    NYX --- ---
    ENTENTYKY: jo, pokud nejsi uplne na strance, vyskoci to takhle do prostoru. zpatky se to vrati kdyz se vratis nahoru na strance nebo se to da zavrit pres escape. lidi si stezovali, ze se jim nelibi automaticke skakani nahoru kdyz jednou dlouhym klubem a chteji postupne treba odpovidat vice lidem, ze je to prerusuje v listovani apod.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    ENTENTYKY: Kam ti skáče? Mně nikam neskáče.
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    proc mi skace okno pro odpoved z mista, kde normalne byva, nekam do prostoru?
    to je nejaka nova ficura? jde to vypnout? :)
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    NIXIMOR: priznam, ze to me uz tolik nepali :)
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    ESTEN: pohodlnejsi jak pro koho :) pro nyxe, ktery je jediny, ktery s tim checkboxem muze neco udelat, urcite ne :)
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    NIXIMOR: jasne, css nebo gm to taky vyresi. Ja jen jestli na to uz nekde neni nejakej chceckbox, to by bylo pohodlnejsi .)
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    ESTEN: Tak pokud ti to sviti porad, tak si to vypni ve skinu ne? Urcite to nejak pujde.
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    NYX: no, sviti to na me v podstate porad a k nicemu mi to neni.. mozna by stacilo, aby to hlasilo jen IP ktery to jeste nezna..?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NYX: no je to info celkem o nicem. myslim si ze by stalo za to to dotahnout tak ze by to poznalo "moje lokality" a reklo mi to spis zpusobem "naposled jsi se prihlasil z XYZ" tj udelalo by to ciselni IPcek a oznamilo by mi to jen jine nebo nove misto. Moznost to vypnout by asi taky nebyla spatna.
    NYX
    NYX --- ---
    ESTEN: neda. to to nejak zvlast vadi>?
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    (mam na mysli to cerveny "Your IP address is different from the one used during your previous login. Click here for details.")
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    da se vypnout to upozorneni na zmenu IP na gate?
    D13
    D13 --- ---
    NYX: ok, diky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam