• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    MANIIA
    MANIIA --- ---
    ahoj, prosim pěkně, muzete mi poradit jak vlozit do jednoho prispevku vice fotek???prosim prosim.
    NYX
    NYX --- ---
    CLA1R: tak zkus jiny skin a jiny prohlizec, co z toho to dela :)
    CLA1R
    CLA1R --- ---
    NYX: dark a mam operu
    NYX
    NYX --- ---
    CLA1R: jaky mas skin, prohlizec apod?
    CLA1R
    CLA1R --- ---
    ja se chtela zeptat jestli nevite nekdo co s tim.. kdyz kliknu na ikonku tak by se hned vedle melo ukazat to okynko s vyberem -odpovedet, zobrazit info a tak.. a me se to ukazuje vzdycky v levym hornim roku, nevite jestli to jde nak nastavit aby se mi to ukazovalo u ty ikonky?
    NYX
    NYX --- ---
    TUILE: jo, nastavil jsem to ted na mesic.
    TUILE
    TUILE --- ---
    po jak dlouhy dobe je automaticky odhlaseni?
    driv to bylo sest hodin tusim, ale prijde mi, ze se to prodlouzilo. je to mozny?
    VIOLETT
    VIOLETT --- ---
    dík :)))
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    To poznáš - sleduj
    VIOLETT
    VIOLETT --- ---
    Lopik: jasně, a pokud mi třeba někdo palec dá, tak to zjistím jak?
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    VIOLETT: Svůj příspěvek můžeš křížkem smazat, nejde ale sám sebe palcovat..
    VIOLETT
    VIOLETT --- ---
    ahoj, risknu to kousnutí, ale chci se zeptat: proč u mých příspěvků v diskusi nejsou palce, ale křížek?
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    SCHUTTERSTEIN: smazat a napsat znovu
    SCHUTTERSTEIN
    SCHUTTERSTEIN --- ---
    ahoj, jsem tu uz nejaky patek, asi jsem lama, ale lze nejak zpetne editovat vlozeny prispevek v diskusi? diky
    TUILE
    TUILE --- ---
    NASA: ale to tohle taky prece. tori by do diskuze napsala zprau, ze klub je navrzenej ke smazani, ze se maj prihlasit zajemci, co to chtej udrzovat dal a ze si mas pripadne stahnout zalohy. a chvili by se to valelo v systemovym klubu, nez by to nejakej admin smazal (pokud by se mazalo stejne rychle jako se zakladaj novy kluby, tak by to byla hromada casu :)) )
    HARALD
    HARALD --- ---
    PATEJL_CZ: omezenost nezbytného názvosloví. vlastnictví v právním slova smyslu se nejedná
    PATEJL_CZ
    PATEJL_CZ --- ---
    AETHER: Možná by ani nebylo zapotřebí programovat mezisklad. Ono by stačilo, kdyby smazání klubu fungovalo podobně jako založení klubu nového:
    - při kliknutí na tlačítko "delete whole discussion" by TORI zaslala žádost do systémového klubu;
    - ke smazání by došlo teprve po schválení administrátorem kategorie;
    - v mezidobí by byl klub označen (např. poznámkou v záhlaví), aby si hosté mohli stáhnou zálohy a mohl se přihlásit případný zájemce o převzetí klubu; případně by administrátor klub rovnou přidělil některému ze spolusprávců (zde může být rozhodnutí komplikovanější, pokud je spolusprávců více);
    - nemuselo by být nijak zvlášť těžké to naprogramovat.

    //HARALD: V tom případě by si měl majitel klubu dobře rozmyslet, než se do toho umírání pustí.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    THESTOUPA: KY_109: skvele, dekuji :)
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    DILDOO007: staci cist. treba jen o par radku nize. dekuji.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam