• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    Základní nápovědu najdete pod odkazem v menu.
    rozbalit záhlaví
    KEJML
    KEJML --- ---
    BOS: V diskuzi vpravo nahoře klikni na "práva", tam přidej člověka, kterému chceš nějaká práva přidat a zaškrtni která to budou.
    BOS
    BOS --- ---
    dobrý den, nikde nevidím, jak je možné v diskuzi nastavit spoluprávce. prosím poradíte mi? jedná se o soukromou (privátní) uzavřenou diskuzi. děkuji.
    NYX
    NYX --- ---
    MYSKAZBRISKA
    MYSKAZBRISKA --- ---
    Mám menší otázku ohledně historie, je nyx pojmenovaný podle řecké bohyně noci Nyx?
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    mam dotaz, pritelkyne si zalozila diskuzi, je nekde moznost se podivat, zda pro jeji zalozeni nekdo hlasuje ci ne? nemuzu to dohledat a v napovede se o tom nic nepise
    NYX
    NYX --- ---
    RYTIRBRTNIK: jeste by melo pomoct zmenit si externi heslo v nastaveni, ten passcode v adrese feedu je z nej odvozeny
    RYTIRBRTNIK
    RYTIRBRTNIK --- ---
    NYX: Google Reader jsem samozrejme kontroloval a nic z NYXu tam nemam. Jen ruzne blogspot.com, iphone.cz a mobilmania.cz.
    NYX
    NYX --- ---
    RYTIRBRTNIK: no musi to byt neco, co je stale jeste aktivni, tj. zkus ten google reader.
    RYTIRBRTNIK
    RYTIRBRTNIK --- ---
    U vsech temat, ktere sleduji mam vzdy napsano, kolik novych prispevku se objevilo od me posledni navstevy tematu -- napriklad "NOVÉ: 84"

    Jedinou vyjimkou je tema "iPhone - Apple reinvented the phone", kde se mi toto neobjevuje bud vubec nebo je tam nejake male (typicky jednociferne) cislo, které rozhone neodpovídá počtu nových příspěvků. Počet příspěvků v diskuzy, která mají záhlavý červeným fontem (značící, že jde o nový příspěvek) je také nulové respektive nějaké malé (typicky jednociferné) číslo.

    Už to tak mám přes rok. Vybavuji si, že tou dobou jsem experimentoval s RSS čtečkami a zkoušel jsem jich asi 15 a dnes už si samozřejmě nepamatuji, co všechno jsem zkoušel. Něco bylo na iPhone a něco byli webové čtečky jako je Google Reader.

    Je možné, že to je spůsobeno nějakou čtečkou, která toto konkrétní diskuzní fórum otevírá za mne? Pokud ano, jak zjistím, který software nebo webová služba to je, abych to mohl zrušit?

    Předem díky za nakopnutí správným směrem a omlouvám se za dlouhý příspěvek.
    NYX
    NYX --- ---
    RAINBOF: no protoze ses tam ptal na neco jineho taky
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NYX: zmatl jsi me tou posledni vetou
    NYX
    NYX --- ---
    RAINBOF: no to tu resime celou dobu krome toho uplneho zaveru, ne? neslo, protoze pro plno lidi zadny spravny mail nemam. a jen by vyvolavalo zmatky, ze nekomu tak odpovedet jde a nekomu ne, takze by clovek stejne nemel jistotu, ze odpovedet muze.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NYX: no hele asi se nechapem, jak si to zmenit abych tam misto rainbof@nyx mel spravny email ?
    NYX
    NYX --- ---
    RAINBOF: tohle si asi muze kazdy poresit sam, ne? vetsina emailu umoznuje posilat upozorneni dal, tak je zbytecne to delat na me strane :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NYX: no a neslo by ... ?
    NYX
    NYX --- ---
    TOM: nejde
    TOM
    TOM --- ---
    TOM: http://www.t-mobile.cz/web/cz/residential/tarifysluzby/emailovesluzby/postman sice to pošle zdarma jenom 160 znaků, ale lepší než drátem do oka
    čirou náhodou... do tohohle TOM políčka nejde vložit víc adres najednou (oddělených středníkem)?
    TOM
    TOM --- ---
    NYX: aha, jsem netušil, že vůbec jde. mám teda t-mobile, zkusím zapátrat
    jinak to mám taky jako RAINGOF - akorát že ne na gmail, protože je stejně jako nyx v naší práci blokovanej, ale klasicky na firemní mail
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    si asi nerozumime :D poslu sample


    NYX
    NYX --- ---
    TOM: jo, ja tam mam normalni xxx@vodafonemail.cz
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam