• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    ma fulltext nejakou "pokrocilou" syntaxi? Chci vyhledat prispevky, ktery obsahuji slovo "pho", ale ne "photo" ani "phonetix" ;)
    NYX
    NYX --- ---
    BALAENA: budu tu stranku predelavat, coz obnasi nejake zmeny ve strukture tabulky, takze stary obsah sel pryc.
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    NYX: Prosím Tě, ještě dneska dopoledne, když jsem klikla na to i v kroužku vpravo dole, dostala jsem se na seznam svých plusovaných příspěvků. teď se místo toho dostanu na svůj profil, což pokládám za nevýhodné.
    dá se aspoň někde jinde dostat na seznam svých hodnocených příspěvků?
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Právě jsme experimentálně ověřili, že
    "neviditelná (prémiovku vlastnící) osoba se v seznamu do profilu nahlížejících osob neukáže" :)
    (Díky, Axi :))))
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    NYX: To první je mi ovšem líto - spojeno s o něco méně přehledným nastavením lidí (dříve nastavením přátel) to občas udělá neplechu.
    Jako třeba dnes: jisté osobě jsem kdysi uvízl v ignoru aniž by to dotyčná pohledem do "svých lidí/přátel" zaznamenala
    (po rozkliknutí nastavení lidí vidí jen ty, se kterými se kamarádí, a ty co ignoruje byť pouze v poště si musí speciálně vyhledávat),
    takže se se mnou dotyčná již měsíc zkouší spojit, a přestože mi její zprávy chodí,
    tak já jí stále "neodpovídám" (protože se zpráva tváří že odešla - ale nedojde jí).

    Kdyby někde nevyštrachala moje telefonní číslo a nezeptala se, proč furt mlčím, divili bychom se oba ještě dalších pár měsíců.

    Nepochybuji, že máš pro svoje změny důvod, ale nešlo by pro "ignorovaného" aspoň nějak tu informaci (že má s odesláním zprávy smůlu) přece jen zpřístupnit..?
    NYX
    NYX --- ---
    LODBROG: ano, to je spravne.

    koukani do profilu se nelisi, ale nejsem si jisty, jak se to chova...myslim, ze te to tam nezapise, ale over s nekym pro jistotu :)
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Dva telecí dotazy: momentálně jsem zjistil, že když píšu osobě, jež mě má v ignore, tak oproti dřívějším dobám se už neobjeví hláška "Dotyčná osoba si nepřeje s vámi komunikovat" nebo tak něco.
    Dnes se to prostě tváří jako odeslaná pošta, takže ani nevím, že dotyčnému zpráva nedošla.
    To je správně?

    A zadruhé: mám-li prémiovku a neviditelná mode, a podívám se někomu do profilu, uvidí to daná osoba ve svém profilu?
    Nebo se to liší má-li nebo nemá-li dotyčný prémiovku?
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    SULTAN: staci vlozit link na samostatny radek - prevede se to samo.
    SULTAN
    SULTAN --- ---
    AHoj!
    Prosim jak vlozim do diskuze video, z YT, nebo Vimeo, tak aby se mi zobrazilo a slo rovnou prehrat a nebyl tam jen link.
    Dekuji!
    E2E4
    E2E4 --- ---
    No, stačí se zeptat a sám si odpovědět. :)
    E2E4: byla to vypnutá volba zápatí stránky.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Kdysi mě štvala vyskakovací okna v poště, tak jsem je zakázal.. teď i když je znovu povolím, tak nejdou. adblock mám vypnutej. prémiovka, skin defaultní i dark, nezabírá.

    v horním řádku se mi pošta objevuje hned jak přijde, to jo.

    nějakej nápad ?
    NYX
    NYX --- ---
    :)
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    NYX: Znáš takový to, jak to dvacetkrát nějak uděláš, pak si postěžuješ autoritě a najednou funguje to, co předtím nefungovalo?! Právě jsem Tě chtěla učinit správcem a říkala jsem si, že to nepůjde... a najednou to jde :(
    Moc díky za ochotu...
    NYX
    NYX --- ---
    KLAIR: tak to vubec netusim, zkus to pres ty pozvanky, to by melo pridelovat prava automaticky. nebo mi klub na chvili dej, rekni koho tam chces pustit a ja to vyzkousim a aspon zjistim, kde je problem.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    NYX: dělám to přes práva a mám jich tam asi 8 nebo 10. V tom druhém, kde mi to funguje, je jich ještě o pár jedinců víc...
    NYX
    NYX --- ---
    KLAIR: a delas to pres prava nebo pres pozvanky? nemas tam uz moc lidi? veme jich to jen par stovek :)
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Mám soukromou místnost (mám teď dvě velmi podobné). V jedné to funguje skvěle, ale ve druhé se mi nedaří přidat další lidi, aby mohli dovnitř... Netušíte, čím to je?

    Jde o místnosti
    [ CARESSE - PRÁDLOVÝ VEČÍREK Krakatit ] To je ta problémová

    [ CARESSE - PRÁDLOVÝ VEČÍREK NYX ] - tahle je OK.
    MYSKAZBRISKA
    MYSKAZBRISKA --- ---
    HARALD:
    NYX: děkuju za odpovědi:)
    NYX
    NYX --- ---
    MYSKAZBRISKA: aby zustala zachovana animace, musi mit nahravana ikonka presne 40x50 a velikost do 5000B...jakmile to nevyhovuje, nyx si ji prevede a pri tom se animace ztrati
    HARALD
    HARALD --- ---
    MYSKAZBRISKA: Vyčisti po uploadu ikony cache tveho browseru. Pokud se ti podari upload, tak nyx uz se souborem nic nedela. Problem bude v tom browseru.

    //pripadne stisknu ctrl+F5
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam