• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    NYX
    NYX --- ---
    tak ja nevim. davas to YT url na samostatny radek?
    NYX
    NYX --- ---
    test test test

    Nyan Cat 10 hours (original)
    https://www.youtube.com/watch?v=wZZ7oFKsKzY
    HARALD
    HARALD --- ---
    PANORAMA: Url stránky s videem stačí.
    PANORAMA
    PANORAMA --- ---
    KEJML: jasne, mluvim o youtube videich. jakmile ale pouziju html tagy treba pro linky na neco jinyho, konverze uz nefunguje, proto by byl dobrej i tag, kterym to presto muzu udelat.
    PANORAMA
    PANORAMA --- ---
    existuje nejaky tag pro vkladani videi? jakmile do prispevku pisu html tagy, link z youtube uz se nezkonvertuje. a embed zjevne nepremava.
    WELES
    WELES --- ---
    Ahoj, řekněme, že fandím hitu loňského roku a chci si změnit jméno. Je to nějak proti pravidlům, když si pošlu pozvánku, vytvořím si druhý účet pod novým jménem a starý přestanu používat? Díky
    WOWFREEMAN
    WOWFREEMAN --- ---
    PISKVOR: Diky, uz jsem to rozchodil:-)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    WOWFREEMAN: Zkus se zeptat VIRTUALVOIDa v klubu nyxdroidu: [ VIRTUALVOID @ nyxdroid - android klient pro nyx ]
    WOWFREEMAN
    WOWFREEMAN --- ---
    ADITU: ANO, aplikace s android marketu.
    ADITU
    ADITU --- ---
    WOWFREEMAN: tablet s androidem, tzn. aplikace nyxdroid?
    WOWFREEMAN
    WOWFREEMAN --- ---
    zdravím, jsem zde nový. Pokoušel jsem se aktivovat aplikaci na svém android tabletu, ale napsalo to neocekavana chyba. Je to tím,že jsem čerstvé registrován a nebo opravdu mám kontaktovat tvůrce, což je prosím kdo? Dekuji
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    NYX: Nene, jsem na standardním. Tak netuším.
    NYX
    NYX --- ---
    SLUPKA: pouzivas betu? tam jsem ted neco pred par dny menil. na normalnim nyxu ne.
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    NYX: Díky. Bylo to zablokovaným portem ve firewallu. Mimochodem, neměnilo se to nějak v poslední době (v horizontu 14 dní)? Protože do fw jsem nezasahoval a předtím to fungovalo.
    BLAMI
    BLAMI --- ---
    NYX: diky! uz to jde smazat ;)
    NYX
    NYX --- ---
    SLUPKA: otevri nejaky ten dragonfly nebo jaka je to obdoba inspectora a sleduj kam se snazi pripojit

    mel by tam byt request na www.nyx.cz/activity/NECO (na nejaky 443-454 port), ktery zustane "pending" - pokud tam neni / je cancelled apod., tak tam zhruba hledat problem. mozna to blokuje nejaky firewall / proxy apod.
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    Zdravím,
    přestal mi fungovat nyx chat ve staré opeře (12.16), přešel jsem na poslední verzi, kde mám stále stejný problém, ačkoliv to podle jiných v Opeře normálně funguje. Jak je chat cca dělaný, aneb jak si mohu ozkoušet v čem by mohl být problém?

    To, že nefunguje znamená, že vlevo dole mám ikonku busy a nefunguje chat ani žádné jiné notifikace.

    Díky
    NYX
    NYX --- ---
    QWERTZ: osobni / nastaveni
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam