• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    NGR
    NGR --- ---
    tak ja si asi i odpovim
    friends - edit zaskrtnout ignore invites :)
    NGR
    NGR --- ---
    muzete me plz nasmerovat jak si vypnu zasilani pozvanek?
    chodej mi pozvanky v podstate na jedinej event dokola a uz me to nebavi
    NYX
    NYX --- ---
    A pro nove indexovane prispevky uz by to melo slapat spravne. Snad si casem dodelam nejaky online reindex cele databaze. Kvuli tomuhle se mi na to nechce vse vypinat a reindexovat offline.

    Test
    US ‘asking questions’ about Israeli use of white phosphorous | The Independent
    https://www.the-independent.com/news/world/americas/us-politics/israel-white-phosphorous-us-questions-b2462181.html
    NYX
    NYX --- ---
    Ono to do dloooouhych linku vklada nucene word-breaky aby to neroztahovalo stranku. Asi bych tohle dokazal zase odstranovat pred indexaci. Zkusim predelat.

    ESTEN
    ESTEN --- ---
    KOMPAS: ok, sorry, beru zpatky ten ton. Ten phosphorus (teda phosphorous) to nachazi tady, coz je taky pripad generovanyho titulku:

    [VON_GILOTINE @ Věci Veřejné - world edition /USA/UK/EU/AUS/CHINA/RUS]

    Takze ano, funguje, jen titulky se indexujou podivne
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    ESTEN: Aho, překvapivě zkoušel. Já obvykle věci zkouším, než něco tvrdím. Mluvím tedy o hledání pomocí pole "hledat…" ve webové verzi Nyxu.

    Funguje to na 99 procent příspěvků. Rozhodně jsem hledáním =pho nenašel phosphorus v textu příspěvku.

    Z nějakého důvodu se však najde i pár příspěvků, kde je slovo začínající "pho*" v odkaze s vygenerovaným popisem, například:
    [VON_GILOTINE @ Věci Veřejné - world edition /USA/UK/EU/AUS/CHINA/RUS] - phosphorus
    [DZODZO @ Klimaticka zmena / If the fracturing of our once stable climate doesn’t terrify you, then you don’t fully understand it] - photo
    [SIEMENZ @ KRT.LAB products] - photo
    Proč tomu tak je, ví možná Nyx.

    Ale pro běžné příspěvky to funguje, jak má:
    Když hledám =phosphorus, najde se celkem 69 příspěvků, nejnovější je příspěvek [TADEAS @ Klimaticka zmena / If the fracturing of our once stable climate doesn’t terrify you, then you don’t fully understand it] z prosince 2023.
    Když hledám =pho, ve výsledcích tenhle příspěvek ani to množství dalších nevidím.
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    KOMPAS: zkousels to vubec?
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    ESTEN: Ne, =pho nenajde phosphorus Ten se nanejvýš zvýrazní v příspěvku, ve kterém se našlo i samotné pho.
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    SCHWAB: ted jsi me slusne zmatl :)

    V roce 2012 asi mel, ted =pho najde i phosphorus.
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    SCHWAB: zkus zadat: =pho
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    ESTEN: má nebo nemá? :))

    ma fulltext nejakou "pokrocilou" syntaxi? Chci vyhledat prispevky, ktery obsahuji slovo "pho", ale ne "photo" ani "phonetix" ;)
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    XARGH: ano zde:

    NYX:
    XARGH
    XARGH --- ---
    je nekde povidani vysvetlujici https://nyx.cz/topics/map ?
    MIKEE
    MIKEE --- ---
    nicmene tohle (SCHWAB) tam bylo a uz to tam nejaky cas neni .. a ja se ptam proc to tam neni! cas od casu by se mi to hodilo a mackat to rucne je PITA (a jo, mohl bych si na to nechat od ChatGPT nechat vygenerovat nejakej client-side script, ale ..)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZUZKAOU: ha - tak po té, co se pošta zaplnila posty s obrázky,tak se přesměrování na americké uzenáře zpomalilo, takže to šlo stopnout a po smazání odkazu na penzion dřevák to přestalo. TAk jí ho jdu projistotu smáznout i tady,.. (přesměrovávalo mě to i na noteboocích, ve kterých jsem na webu toho penizonu nebyla a na úplně jiných sítích, při návštěvě webu toho penzionu se to nikam nepřesměrovávalo )
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    XARGH
    XARGH --- ---
    KURVADRAT: dekuju - byly bez novejch prizpevku, tak to bylo pro me "neviditelny" :D
    KURVADRAT
    KURVADRAT --- ---
    XARGH: Ve sledovanych mas sekci Vlastni diskuse
    XARGH
    XARGH --- ---
    ehm, kde najdu kluby, u kterych jsem zakladatelem? :)
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    ZUZKAOU:

    jestli je spolecny problem chrome, tak zkus:

    na mobilu:
    - odhlas se z chrome (chrome - tri tecky - nastaveni - kliknou na svou profilovou ikonku - odhlasit a vypnout synchronizaci)
    - nainstaluj si https://play.google.com/store/apps/details?id=com.eset.ems2.gp&hl=en&pli=1
    - ve verzi zadarmo, nemas automaticke aktualizace, tak rucne aktualizuj, otestuj, vse co najde bude pravdepodobne brebera

    problem muze byt v opetovnem natazeni treba problemoveho doplnku, po dobehnuti av kontroly bych spustil chrome, prihlasil se (mas full rezidentni ochranu na 30 dni), bud to na tebe zacne kricet, nebo ne. pro jistotu muzes uvest chrome do tovarniho nastaveni

    https://malwaretips.com/blogs/how-to-reset-chrome-browser-settings-on-android-phone/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam