• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LITTLELIAssembler
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    no imho muzes zalozit, to se neztrati, akorat nevim jestli tam nebude krapet mrtvo :/
    ale mne by to nevadilo probirat i tady, pac takovej forth v asm .) to by mohlo...
    KYOSUKE
    KYOSUKE --- ---
    LITTLELI: Sexy nástěnku jsem důkladně obhlédl a postahoval z ní, co se dalo (pun intended ;-)).

    Mimochodem, ani zde žádný forthista? Nebo budu muset Forthu založit vlastní klubík? :-)
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    aano, vitej do meho klubiku se sexy nastenkou a kupou pohazenych instrukci.
    KYOSUKE
    KYOSUKE --- ---
    Týýjo, LITTLELI má klubík o assembleru... O_o;;; Jsem netušil... :-)))

    Bookuju! ;-)
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    nj tohle bylo pc-xt dokonce :)
    MRMNK
    MRMNK --- ---
    pc od commodoru zni hodne zajimave :)
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    :) znal jsem jednoho XTckare. jeste kdyz jsem byl na stredni. i maturitni otazky psal na XTcku v t602 - porod :) 512KB, pc od firmy commodore. zupa ne? :)
    MRMNK
    MRMNK --- ---
    no jestli se ozve nakej zapalenej 286kar ze by bez toho nemoh zit rad mu to predelam :)
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    no ty 3 instrukce bys teda nahradit mohl, kdyz uz ten zbytek je stejne 16bitovej.
    MRMNK
    MRMNK --- ---
    perry:od 386 vys .. :0 .. moc se v tech rozdilech nevyznam mozna by to fachalo i na 286 kdyby se nepouzivaly 32bitovy ale 16bitovy registry ?? nevim ..
    PERRY
    PERRY --- ---
    MRMNK: vvau, a pro jakej je to jako procesor?
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    sem mekkej, necham to bejt.
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    a proc ne kdyz sledovani diskuzi je jenom pro nekoho? a kdyz vydirani tak vydirani.
    at si premiovy uzivatele zalezej pekne vlastni diskuzi.

    OBZVLAST TI NEVIDITELNI !!!
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    /* diskuzi koncem tydne smazu */
    KEVIN182
    KEVIN182 --- ---
    Tohle jse ozivoval v MCS 51 ve skole, osetril jsem asi vse :o))
    http://www.pavelrichter.net/download/vytah.avi
    REZY
    REZY --- ---
    delal sem to vlastne uplne cely sam (z hlavy) a pomoci internetu takze tam asi budou nesrovnalosti ale snad ne :-) chci to vlastne vyuzit ctyri teplomery (cidla) a ctyri dislpaye na kazdy port jeden
    REZY
    REZY --- ---
    zdravim, mohl bych poprosit delam programek v asembleru s 8051 a s SMT160 a pouzivam dynamisky display pokud by to nevadilo potreboval bych ho zkontrolovat zda-li by to takhle mohlo byt. Program i schema je zde: http://www.volny.cz/roman.rezac/
    _FREZA_
    _FREZA_ --- ---
    btw, pred par dny se na strankach AMCC objevily User's Manuly k jejich PowerPC 405/440 cipum... enjoy ;-)
    REZY
    REZY --- ---
    JOHNYTHEDEVIL: moc diky......
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam