• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LITTLELIAssembler
    there are 10 types of people in the world. those who understand binary, and those who don't.
    windows bring the power of yesterday computers in nowadays
    sexy nastenka
    rozbalit záhlaví
    KYOSUKE
    KYOSUKE --- ---
    LITTLELI: A co teda Assembler a FORTH - správná dvojka? :-D Nemůžu si pomoct, ale Moore u mě teda hodně ruluje. Škoda, že k tomu správnému HW se člověk moc nedostane... :-/
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    no imho muzes zalozit, to se neztrati, akorat nevim jestli tam nebude krapet mrtvo :/
    ale mne by to nevadilo probirat i tady, pac takovej forth v asm .) to by mohlo...
    KYOSUKE
    KYOSUKE --- ---
    LITTLELI: Sexy nástěnku jsem důkladně obhlédl a postahoval z ní, co se dalo (pun intended ;-)).

    Mimochodem, ani zde žádný forthista? Nebo budu muset Forthu založit vlastní klubík? :-)
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    aano, vitej do meho klubiku se sexy nastenkou a kupou pohazenych instrukci.
    KYOSUKE
    KYOSUKE --- ---
    Týýjo, LITTLELI má klubík o assembleru... O_o;;; Jsem netušil... :-)))

    Bookuju! ;-)
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    nj tohle bylo pc-xt dokonce :)
    MRMNK
    MRMNK --- ---
    pc od commodoru zni hodne zajimave :)
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    :) znal jsem jednoho XTckare. jeste kdyz jsem byl na stredni. i maturitni otazky psal na XTcku v t602 - porod :) 512KB, pc od firmy commodore. zupa ne? :)
    MRMNK
    MRMNK --- ---
    no jestli se ozve nakej zapalenej 286kar ze by bez toho nemoh zit rad mu to predelam :)
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    no ty 3 instrukce bys teda nahradit mohl, kdyz uz ten zbytek je stejne 16bitovej.
    MRMNK
    MRMNK --- ---
    perry:od 386 vys .. :0 .. moc se v tech rozdilech nevyznam mozna by to fachalo i na 286 kdyby se nepouzivaly 32bitovy ale 16bitovy registry ?? nevim ..
    PERRY
    PERRY --- ---
    MRMNK: vvau, a pro jakej je to jako procesor?
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    sem mekkej, necham to bejt.
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    a proc ne kdyz sledovani diskuzi je jenom pro nekoho? a kdyz vydirani tak vydirani.
    at si premiovy uzivatele zalezej pekne vlastni diskuzi.

    OBZVLAST TI NEVIDITELNI !!!
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    /* diskuzi koncem tydne smazu */
    KEVIN182
    KEVIN182 --- ---
    Tohle jse ozivoval v MCS 51 ve skole, osetril jsem asi vse :o))
    http://www.pavelrichter.net/download/vytah.avi
    REZY
    REZY --- ---
    delal sem to vlastne uplne cely sam (z hlavy) a pomoci internetu takze tam asi budou nesrovnalosti ale snad ne :-) chci to vlastne vyuzit ctyri teplomery (cidla) a ctyri dislpaye na kazdy port jeden
    REZY
    REZY --- ---
    zdravim, mohl bych poprosit delam programek v asembleru s 8051 a s SMT160 a pouzivam dynamisky display pokud by to nevadilo potreboval bych ho zkontrolovat zda-li by to takhle mohlo byt. Program i schema je zde: http://www.volny.cz/roman.rezac/
    _FREZA_
    _FREZA_ --- ---
    btw, pred par dny se na strankach AMCC objevily User's Manuly k jejich PowerPC 405/440 cipum... enjoy ;-)
    REZY
    REZY --- ---
    JOHNYTHEDEVIL: moc diky......
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam