• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    PETRONELA
    PETRONELA --- ---
    holky mám tady 2/3 (4 kosticky ze 6) caca noir z lush, ja uz to pouzivat nebudu protoze to rposte nedokaze vyzmizet moje odrosty od cerny klasik barvy - holt priroda asi takovou barvu neumi:-) nevzala byste si ji nektera at mi zbytecne nelezi doma? z puvodnich 345 necham za 150, nebo vymenim za cernou lorealku casting gloss (kdy to pro vas pro nekoho bylo jednodussi:-))
    diky
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    CAMELLA: Vygoogleno toto: Sodium picramate je sodná sůl amidu kyseliny pikrové. Kyselina pikrová je dinitrokyselina benzoová. Používá se k fixaci barev a koriguje odstín. Je to i částečně konzervant. Používá se jí uplný mikro. Není moc toxická. Nemá pražádný vliv na vlasy a jejich kvalitu a růst. Neproniká do pokožky.
    JESTERKA_AIENE
    JESTERKA_AIENE --- ---
    SCHIFFI: s první částí souhlasím... o číslo ovšem zatím neusilovali :))
    SCHIFFI
    SCHIFFI --- ---
    JESTERKA_AIENE: možná se pletu, ale myslim si, že tihle týpci ti řeknou cokoli, aby prodali bo dostali tvé tel.č. :D
    JESTERKA_AIENE
    JESTERKA_AIENE --- ---
    CAMELLA: já právě vůbec netuším, tak jen opisuju... zajímavé je, že mi týpci taky v klidu oznámili, že je super, že je to čistě přírodní :))
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    JESTERKA_AIENE: sodium picramate tušim je nějaky chemicky eklík :)
    JESTERKA_AIENE
    JESTERKA_AIENE --- ---
    RILVEN: přesně, jak píše SCHIFFI... nicméně na té větší se najde i latinka - a to:
    Ingredients: Lawsonia Inermis, Sodium picramate
    SCHIFFI
    SCHIFFI --- ---
    RILVEN: myslim, že to nikdo neví- na krabičce s pricezničkou jsou jen arabský klikyháky...
    RILVEN
    RILVEN --- ---
    JESTERKA_AIENE: jasný :-). Je tam jenom henna, nebo ještě nějaké příměsi? :)
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    SCHIFFI: super, dík moc! :)
    SCHIFFI
    SCHIFFI --- ---
    KATERINA: bezbarvá HENÉCOLOR - na Národce u metra Můstek třeba...
    tu http://www.hennecolor.cz/index.php?template=kontakty.html komplet seznam prodejen v Pze i v ČR
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    zbývá mi už jen jeden balíček vitaminové bezbarvé z dmka. vzhledem k tomu, že tu někdo psal, že ty z dm nejsou tak kvalitní, poraďte prosím: kde koupím nějakou kvalitnější ale bezbarvou?
    PETRONELA
    PETRONELA --- ---
    tak jsem nakonec neodolala po vesech vasich prispevcich at uz o henne samotne nebo o henne lush take jedno hovinko caca noir zakoupila..je toho teda docela poradna tabule a zatim se nemuzu rozhodnout jestli voni nebo ne..

    spiu se chci zeptat, jestli yv yco ji pouzivate ji rozdelvate podle navodu a pripadne kolik vody na kolik henny davate, nerada bych si ji zitra zmrsila a udelal ji moc ridkou..asi uz to tady probehlo, ale je treba/dobre neco pridat? prvni pokud s hennou yl nepriznivy tak bych byla radsi kdyby to ted dopadlo lip:-)
    diky moc..
    JESTERKA_AIENE
    JESTERKA_AIENE --- ---
    ...a kdybych bývala tušila, že budou mít napříště menší balení, vzala bych bývala předtím ty větší aspoň dvě... a doufám, že už se to dál zmenšovat nebude :))
    JESTERKA_AIENE
    JESTERKA_AIENE --- ---
    RILVEN: viz [ JESTERKA_AIENE @ H:E:N:N:A ]

    btw. pro zajímavost jsem vyfotila to srovnání velikostí krabiček
    (i ta větší byla plná plného pytlíku... a to je nejen vyšší, ale i o třetinu tlustší - nejsem si jistá, jestli je to z fotky znát)
    RILVEN
    RILVEN --- ---
    JESTERKA_AIENE: Jakou hennu že to používáš? :)
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    jo a dokonce sem tam nasla jak se tu nekdo ptal ten navod na tetovani hennou
    http://www.hennecolor.cz/index.php?template=navod.html
    SCHIFFI
    SCHIFFI --- ---
    možná se někomu bude hodit- na webu Hennécolor píšou:

    Konečně kadeřnictví v Praze, které pracuje s produkty Hennecolor - MONKEY´S HAIR STUDIO, Ježkova 11, Praha 3. Telefon je +420 776 135 935.
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    DEI: nic si z toho nedelej moke matka me obvinila ze si matlam na hlavu kravské lejno ( mela rýmu a necjtila ) :o))
    AETHER
    AETHER --- ---
    DEI: je videt, ze je tatinek velmi nezkuseny v tomto ohledu;)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam