• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    AETHER
    AETHER --- ---
    111111111: no rozhodne jim to nejak extra neprospeje, mimoto si nekdo stezuje, ze mu treba zezelenaly a tak
    111111111
    111111111 --- ---
    no na tom, že to půjde do oranžova, ani tak nesejde..spíš jestli to nedělá nějakej sajrajt s vlasama...:))
    AETHER
    AETHER --- ---
    111111111: muze udelat vicemene cokoliv, ale ja mela par meliru a uplne v pohode, takze asi take zalezi, jestli je sikovny kadernik, rozhodne to odbarveni trva dele a jde to do oranzova
    111111111
    111111111 --- ---
    jsem se chtěla zeptat, máte-li někdo zkušenost s odbarvením dlouhodobě barvených vlasů hennou?už tak dva roky používám na barvení hennu (pořád měděnou, červenou, mahagon) a nyní bych to chtěla výrazněji zesvětlit, jen nevím, co ten peroxid může udělat s hennou na palici...nevíte někdo?
    MASOO
    MASOO --- ---
    CERNY_KOCOUR: tak se to blizi, chci to zkusit znova, krom lushe nejaky navrh?
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    CAMELLA: Já nevím, já nejsu z Prahe, ale předloňský Vánoce tam byli :oD Ale jinak jsou prej v Paladiu
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    TALANKA: tam už nejsou ne? Teda jestli myslíš v kaprovce..
    Ale jinak Lush je skoro v každým obchodním centru .), třeba šestka a tak..
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    MASOO: Na Staromáku od Lushe
    MASOO
    MASOO --- ---
    tak se mi blizi vyplata a rada bych se tedy optala, kde sehnat KVALITNI HENNU, DEKUJI!
    JESTERKA_AIENE
    JESTERKA_AIENE --- ---
    SKLIBA: tedy, taky dobrý chameleon.... řekla bych, že na umělém světle lepší, ale vlastně ti sluší obě... :)
    PETRONELA
    PETRONELA --- ---
    takze nabidka na hennu pro nekoho kdo ji pouziva stale plati:-)
    PETRONELA
    PETRONELA --- ---
    GRETKA: gretko diky, jen ze tenhle problem bych asi musela resit kazdy mesic..s dalsimi a dalsimi odrosty...jako muzu to zkusit, ale bojim se, ze se ten rozdil stejne nesrovna..
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    SKLIBA: Krása!!
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    pro srovnání na denním světle http://1234lucka.rajce.idnes.cz/2009-03-22_Jaro_je_tu,_skoro/#DSCN6600.jpg
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    PETRONELA: Radim ti nechat si ji a vrstvit, pac henna se vrstvi = barvis jednou, mas odstin x (a nebo zadny) a pak se ti to zvyraznuje a zvyraznuje. Ja jsi vzpominam jak jsem po svem prvnim barveni byla uplne zklamana, ze jako nic. Pouzila jsem cistou hennu z Indie. A pak jsem sly s kamoskou ve skole po schodech, kde svitilo slunce a ona mi rika "ty mas super barvu co je videt jen na slunicku!" :) A proste takhle kdyz barvis a barvis tak nakonec mas navrstveno a je to videt i bezne nejen kdyz na tebe sviti prime slunce.

    Vyjimkou jsou pseudoprirodni henny co v sobe prave maji TAMARIX:, kdy prave mas intenzivni barvu hned. S tim, ze se ti to trochu posleze smyje, zvlaste kdyz pouzivas sampony co maji mezi prvnima slozkama Spdium laryl sulfate nebo laureth, ci ammonium laryl/laureth sulfate.
    PETRONELA
    PETRONELA --- ---
    holky mám tady 2/3 (4 kosticky ze 6) caca noir z lush, ja uz to pouzivat nebudu protoze to rposte nedokaze vyzmizet moje odrosty od cerny klasik barvy - holt priroda asi takovou barvu neumi:-) nevzala byste si ji nektera at mi zbytecne nelezi doma? z puvodnich 345 necham za 150, nebo vymenim za cernou lorealku casting gloss (kdy to pro vas pro nekoho bylo jednodussi:-))
    diky
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    CAMELLA: Vygoogleno toto: Sodium picramate je sodná sůl amidu kyseliny pikrové. Kyselina pikrová je dinitrokyselina benzoová. Používá se k fixaci barev a koriguje odstín. Je to i částečně konzervant. Používá se jí uplný mikro. Není moc toxická. Nemá pražádný vliv na vlasy a jejich kvalitu a růst. Neproniká do pokožky.
    JESTERKA_AIENE
    JESTERKA_AIENE --- ---
    SCHIFFI: s první částí souhlasím... o číslo ovšem zatím neusilovali :))
    SCHIFFI
    SCHIFFI --- ---
    JESTERKA_AIENE: možná se pletu, ale myslim si, že tihle týpci ti řeknou cokoli, aby prodali bo dostali tvé tel.č. :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam