• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    BELLANA
    BELLANA --- ---
    Mohla bych vás požádat o radu?
    Mám silné, odolné, tmavě hnědé vlasy. Barvívala jsem si je chemií na modročerno. Teď jsem chtěla zkusit hennu. Vápu, že nemůžu očekávat stejný odstín jako od chemie. Ale dala jsem Logonu (přelitou černým čajem), měla jsem ji na vlasech osm hodin ... jako vlasy se mi hezky lesknou, trošinku ztmavly, ale žádná sláva to není.
    Dá se hennou vytvořit černá, nebo se zbytečně namáhám?
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    CAMELLA: v tom případě, pokud máte někdo práva na úpravu nástěnky, tak by se tam mělo přidat k octu a citronu ještě červené víno, které skvěle funguje, a taky by se tam mělo napsat, že je lepší si tu směs namíchat večer předem trochu hustší, nechat přes noc uležet a ráno před aplikací drobet naředit teplou vodou...
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    ECLECTICA: kuk na nástěnku.
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    CERNY_KOCOUR: aaha, podle jakých návodů?
    Já se držím toho, co tam píšou...
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    MASOO: ale nerozdělávej jí podle jejich návodu, ale podle návodů, který byly tady, to kdyžtak pak ještě proberem.
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    MASOO: Henne color mají v drogeriích Teta anebo v drogerce na Olšanském náměstí.
    MASOO
    MASOO --- ---
    CERNY_KOCOUR: dekuju
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    MASOO: Henne color anebo ta egyptská z bylinkářství v Jilské....
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    _JITUSHE_: no ona tam naprosto minimalne zustane ale tak ze si moje vlasi jenou za tri mesice kdyz sou okry vzpomenou ze tam byla a sem ovce ale pokud se tam neda tuzidlo nebo jinej sajrajt narovnaj se... a sou jako bez trvaly... ( teda tak je to u me a mejch nladovejch vlasu :o)) )
    _JITUSHE_
    _JITUSHE_ --- ---
    KACHNY: to je naprd, že to nejde skloubit...trvalou bych ráda zachovala, ale chemickou barvu nechci...no nic, asi to jinak nepujde...
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    _JITUSHE_: barvila sem po 14 dnech a zelena sem nebyla ale jak je receno niž narovna ji teda lepe receno zmizi...
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    _JITUSHE_: henna ti trvalou narovná:) jinak bych to viděla na klasicku aspon mesic...
    _JITUSHE_
    _JITUSHE_ --- ---
    Prosím nemá někdo zkušenost, po jak dlouhý době se dají vlasy nabarvit hennou po tvalý (když byla opravdu šetrná:) dík
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    Mám tu od loňského léta nenačaté balení henne color zlatá blond, původní cena 135, prodám za 100 + přibalím zbyteček dalšího balení. Pokud máte zájem, ozvěte se mi do pošty.
    ELODY_MELODY
    ELODY_MELODY --- ---
    já si zkoušela udělat pár světlejších pramínků sama doma v koupelně...výsledek-šlo to do oranžova a žuta, vlasy to ale tolik nezničilo, protože byly obalené henou (asi centimetr odrostu na tom byl podstatně! hůř), hodila jsem pak na to přeliv tmavě blond, protože ta žlutooranžová byla nechutná, takže se to docela sjednotilo a vlasy o.k
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    Na zelené vlasy prý pomáhá umýt v roztoku z Paralenu
    HELLEJU
    HELLEJU --- ---
    111111111: [ HELLEJU @ H:E:N:N:A ] moje zkusenost s melirovanim, myslim, ze je to bud a nebo:-)
    111111111
    111111111 --- ---
    no obdobné zvěsti o zezelenalých vlasech jsem taky slyšela a nerada bych pak vypadala jak vodník:))
    AETHER
    AETHER --- ---
    111111111: no rozhodne jim to nejak extra neprospeje, mimoto si nekdo stezuje, ze mu treba zezelenaly a tak
    111111111
    111111111 --- ---
    no na tom, že to půjde do oranžova, ani tak nesejde..spíš jestli to nedělá nějakej sajrajt s vlasama...:))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam