• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    CERNY_KOCOUR: ta červená paprika je k čemu? :)

    Jinak já si hennu dávám na vlasy 1x za 7-10 dní, barvení z blond na tmavo jde hůř. Ale asi přistoupím k celodenní aplikaci místo těch 2 hodin, na které jsem zvyklá, ať za to neutratím majlant :)
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    já ti nevím, jestli bych se vyspala, mě už takhle po těch pár hodinách pobolívá hlava, jak mám ty vlasy vytažený nahoru jinak než jsou zvyklý ležet..
    IKA
    IKA --- ---
    CERNY_KOCOUR: to by u nas malo podobne dosledky.:)) ale poriadne zabalena hlava a stary uterak na vankusi ako ochrana stacia.
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    IKA: to bych měla zabahněnou postel a mýmu drahýmu by šiblo :o))
    IKA
    IKA --- ---
    CERNY_KOCOUR: presne preto to radsej vzdy prespim.:))
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    tak už mám od rána na hlavě zábal z henny, červeného vína, mleté papriky a olivového oleje... už mi to pomalu začíná stejkat, tak za chvilku to jdu shodit. A jsem zvědavá na výsledek :o)
    8 hodin mi tentokrát musí stačit, s turbanem se mi špatně uklízí...
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    MASOO: ve správným světle určitě :o)
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    MASOO: Pochybuju. Bohužel... :o(
    MASOO
    MASOO --- ---
    da se docilit neceho takovyho s hennou?
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    RILVEN: Červený myši :oD
    RILVEN
    RILVEN --- ---
    TALANKA: kdyby je barvili hennou, měli by to myšky lepší ;-)). A hezky by voněly ;).
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    CERNY_KOCOUR: jj male mnozstvi dodava a jednou za uherák... uz bych ji nutne ale nutne potrebovala...
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    RILVEN: Když mají přežití, tak žijí dlouho docela dost. :o)) Navíc u myší se všechno projevuje mnohem rychleji.

    Nevím, to je asi jedno
    RILVEN
    RILVEN --- ---
    CERNY_KOCOUR: A trouba! Dala bych i trojnásobek za kvalitní přírodní červenou! :)
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    RILVEN: už jsem mu to říkala, ať si s tím zařídí obchod, že mu tady utrháme ruce a zaplatíme dvojnásobek pořizovací ceny (a pořád to bude o půlku levnější a mnohem kvalitnější než se sežene tady). Ale je to lempl, lenoch a fouňa.
    RILVEN
    RILVEN --- ---
    CERNY_KOCOUR: Proč toho nepřiveze víc, roztrhaly bychom ho na kousky ;-).
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    RILVEN: tak jedině získat nějaký kontakt na někoho kdo jezdí do středomořské Afriky - Maroko, Sýrie, Libanon...
    já jeden mám, ale je to zdroj velmi nespolehlivý a nedodává tak často a tolik, kolik bych potřebovala i jen pro sebe...
    RILVEN
    RILVEN --- ---
    CERNY_KOCOUR: jojo, nepřišla mi špatná, ale nějak úža skvělá taky ne... stále hledám... :).
    RILVEN
    RILVEN --- ---
    TALANKA: ok, omyl, kyselina pikrová je výbušná a toxická ;-). http://msds.chem.ox.ac.uk/PI/picric_acid.html
    Chudákům potkanům cpou kde co, nežijí tak dlouho, aby se projevily vedlejší účinky. Navíc účinek záleží na dávce a četnosti užívání, karcinogenní je i přepálený olej a to s ním krmí lidi ;-).

    Líbila by se mi přírodní ohnivě červená henna bez pikramátu. Variace s vínem mi přijdou dost tmavé :-/.
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    RILVEN: a tuhle jsi zkoušela?
    http://web.telecom.cz/lamda/barveni.html
    píšou že je čistě přírodní, chtělo by to si ty nápisy na obale přečíst pořádně. Já léta kupovala tu od Arabů ze Spálený a netušila nic o nějakým pikramátu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam