• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    povodny klub bol venovany nebezpecnej tzv. ciernej henne,

    ale teraz si tu zvacsa vymiename skusenosti s pravou, bezpecnou a pozitivne posobiacou hennou (lawsonia inermis). :)

    (recepty na nastenke.:)
    rozbalit záhlaví
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    LA_RUMPET: krásně záříš :o)
    LA_RUMPET
    LA_RUMPET --- ---
    tak dejme tomu 8 cm odrostů barvený hennou
    vlasy jsou o sto procent lepší :) zbytek hlavy trpí ještě peroxidovou úpravou, která se konala tak před rokem
    takže spodek vlasů je dost zničenej

    na hennu už nedám dopustit. k tomu přírodní šampon a supr kondicionér
    dělá to fakt zázraky :)

    GRETKA
    GRETKA --- ---
    HITOMI: tak to muzes zkusit tu zlatou blond a primichat trochu ciste henny & hodne moc citronove stavy, no, coz by bylo tak ono. Jde o to, ze nikdy dopredu nevis jak to nakonec presne chytne :I
    JESTERKA_AIENE
    JESTERKA_AIENE --- ---
    HITOMI: já myslím, že tady by se našel někdo, kdo by od tebe zbytek odkoupil ;)
    JESTERKA_AIENE
    JESTERKA_AIENE --- ---
    IKA: na tom něco bude.. ale musím se pochlubit, že já jednou ano :)) přestože tedy na kratší dobu než kolik jsem pak nechala celé hlavě, takže výsledný odstín byl podstatně sytější (ale to mně nevadilo, naopak)... a dokonce jsem si už dělala jednou i test na kůži... jen jsem pak ten oranžový flek hodnou dobu nemohla dostat z předloktí :)
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    JESTERKA_AIENE:to jo, ale pak zas co s tim zbytkem :)) ale jednou treba odolam natlaku pritele a budu chtit tmave hnedou a tam uz to pujde bez problemu :)
    IKA
    IKA --- ---
    JESTERKA_AIENE: to by sice bolo, ale mam pocit, ze to nikto nikdy nevyskusal.:))
    JESTERKA_AIENE
    JESTERKA_AIENE --- ---
    HITOMI: nebo asi nejjistější by bylo si hennu koupit a na nějaký pramínek ji vyzkoušet, abys věděla jistě a "názorně" :) jak by to vypadalo...
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    GRETKA: mam neco mezi oriskovou a tmavou blond, z toho by mi asi teda vytouzena barva nevylezla. Sem si rikala, ze by to o ten odstin/dva mohlo jit. Je to docela skoda.
    Ta kombinace chemky a henny nezni zle, ale zas je to zbytecna prace navic, asi budu muset zustat u klasickych barev a zkouset pak nejake ty zabaly a hloubkove vyzivy. Tmavsi barvy mi bohuzel k obliceji moc nejdou.

    jinak vsem dekuji za rady a postrehy
    IKA
    IKA --- ---
    HITOMI: predstav si, ze sa na svoje vlasy pozeras cez oranzove sklo.

    no, tak priblizne taky vysledok mozes ocakavat.

    (intenzita farby toho skla bude zavisiet od roznych veci - kvality tvojich vlasov, kvality pouzitej henny, od primesi, dlzky posobenia, poctu opakovani, atd, atd..)
    AETHER
    AETHER --- ---
    GRETKA: ono treba v kombinaci s melirem to muze vypadat moc hezky, ale je fakt otazka, jestli ten clovek je ochoten trochu te chemie snest, nebo vubec;)
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    AETHER: no, vidis, na kombinaci zesvetlovani & henna jsem vubec nemyslela :)
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    HITOMI: uprimne si myslim, ze se ti to nezadari, pac tvoje prirozena barva je spis oriskova nez blond, ale dost zalezi na svetle a z te fotky to neni uplne jasne.
    Henna (ktera bavi do medene, sama o sobe), s pridanim dalsich prirodnich barviv ti nikdy nezesvetli vlasy. Mozna malinko hermanek, z vlastni zkusenosti, ale opravdu nepatrne. Tudiz cekat svetlou bronz jde, ale u blondatych vlasu.

    I kdyz nemam uplne rada tudle firmu, ma na svem webu celkem rozumny vzornik co s kterou barvou vlasu lze dosahnout: http://hennecolor.cz/index.php?template=vzornik.html

    Jde o to, ze henna se ti navrstvi okolo vlasu, tudiz spis zintenzivni vlastni barvu, ale nikda nezesvetli/neodbarvi. Proto take nenici vlasy, ale pomaha jim.
    AETHER
    AETHER --- ---
    HITOMI: zkus si koupit medenou od henne color, na tu chemku by Ti mela myslim chytit v pohode, prijde mi, ze mas svou barvu trochu tmavsi, nez je ten cilovy pozadavek, tak to henna moc neumi, zesvetlovat, ale uvidis, taky znam slecny, co to kombinuji s chemkou a dosahuji zajimavych vysledku (jakoze to jednou za pul roku obarvi chemkou a do toho po sesti tydnech delaji hennove zabaly), nicmene to je vzdycky trochu risk
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    Ahoj,
    tak jsem se rozhodla, ze dam nejspis sbohem chemce a rada bych vyzkousela hennu :) bohuzel s tim nemam zadne zkusenosti a proto bych potrebovala poradit.
    Ma prirodni barva vypada asi takto http://img98.imageshack.us/img98/7638/prirodni.jpg
    Momentalne (cca 7 tydnu po barveni chemkou) http://img98.imageshack.us/img98/3739/tedb.jpg
    Hrozne rada bych mela na hlave po barveni hennou neco podobneho, tedy nejakou prirozenou rezavou (nejlepe nejakou jako http://fc01.deviantart.com/fs39/f/2008/348/1/9/19e2b96daaf12c4f64a03112a52cbbf1.jpg )
    je tu mezi vama nejaka slecna, ktera podobnou barvu ma a muze mi poradit? :) nerada bych docilila prilis tmave barvy :)
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    CERNY_KOCOUR: díky :)
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    ECLECTICA: mám vyzkoušenou kombinaci s palette vital přelivem na 6-8 mytí. Bez problémů funguje.
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    Chtěla bych se zeptat, je možné hennu kombinovat s prelivem na vlasy?
    WOCKOO
    WOCKOO --- ---
    jenom pro info- já si kupuju hennovou bezbarvou masku od Logony a v krabičceje jako příslušenství přidaná bezvadná igelitová čepice s gumičkou. já ji vždycky po použití umeju a dá se použít hodněkrát, je docela pevná
    předpokládám, že bude i v jiných hennách od Logony, tak kdyby někdo váhal nad značkou, může to být jedno plus pro logonu :-)
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    CERNY_KOCOUR: jo pisou to tam ale vzdycky micham kovovou vidlickou a tentokrate sem s ni dokonce i patlala rotoze sem nenasla nic vhodnejsiho a vidlička je uplne v poho a barva taky vsak uvidis ! myslim ze se na libusine my dve snadno najdeme podle barvy :o))
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    GRETKA: No špatnýho, že ničí ten kov:-) Nikdy by mě to nenapadlo...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam