• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    Já mám vlasy do půlky zad, takže to vidím tak na dvě obarvení :o)
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Já taky objednávám půl kila, páč hodlám obarvit i sestru a ta má vlasy po zadek:-)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    PETRONELA: pro mě určo ne, na jedno barvení dám obvykle 50 g, jednou za čas - řekněme každé třetí až čtvrté barvení 100 g aby byla sytější barva a objednávám obvykle 3 balení po 200 g do zásoby
    PETRONELA
    PETRONELA --- ---
    TALANKA: to asi ne..pocitala sem ze treba i 500g muze byt na nekoho moc..
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    PETRONELA: Jo a Manifee potáhne z takový dálky dvacetikilvý pytle s hennou :oD
    PETRONELA
    PETRONELA --- ---
    holky tak se pojdete nejak slozit, ne??
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    SKLIBA: :)) to vis. Tady se prodava ve velkym, ji asi i zerou nebo co... :)))
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    MANIFEE: lol dvacetikilový pytel henny :-D
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    KOCKKA: je to jenom cista henna, takze ta do cervena. Na vlasy i na kuzi. Kdyztak tady jsem nasla jejich stranky http://www.britehenna.net/henna-powder.htm
    KOCKKA
    KOCKKA --- ---
    MANIFEE: a to je jakej druh henny?na vlasy ,do cervena?
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    IKA: v pohode jeste naky jsou, kdyby neco tak manzel pojede do Prahy zacatkem zari. Tak kdyztak muze taky nakej pytlik privest... :)) Posles mi na sebe teda do posty cislo?

    PETRONELA: ok, tak kdyby se k tobe nekdo prihlasil tak dej vedet. Tady mensi baleni moc neprodavaj. Spis vetsi... :)
    IKA
    IKA --- ---
    MANIFEE: ked si to pisala predtym, nenahlasila som sa, ale ak ti jeden balicek ostane, vzala by som si.
    PETRONELA
    PETRONELA --- ---
    MANIFEE: 500g bych ji asi neuzivila, ale kdyby se treba nekdo chtel slozit:-)
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    tak jak jsem tu predtim psala o tom, ze mam moznost privest z qataru cistou arabskou hennu, tak neni arabska, ale indicka. Kdo by mel zajem, tak tady jsou obrazky jak vypada baleni. Vyjde 500g na 300,-Kc. (do Prahy poletim v polovine srpna)

    ARZA
    ARZA --- ---
    IKA: jenze kde sezenu jen indigo...?
    IKA
    IKA --- ---
    ARZA: myslim ze sa to da, len je to trochu zlozitejsie - musis najprv pouzit hennu a potom indigo.
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    Chcete se pobavit? chodím každý den v práci plavat a kolgyně mi vnutila vyzkoušet níže zmiňovaný super šampon. Řekla jsem si proč ne. Nechtělo to uschnout a druhej den vlasy splihlé, jakoby mastné, no prostě hnus :oD

    A stejně to neuzná - prý mám moc jemný vlasy. No haluz :oD
    AETHER
    AETHER --- ---
    ARZA: ja mam zafixovano, ze ta cerna z lushe funguje, ale netusim, kdo mi to rikal, respektive jak jsem tu informaci nabyla - treba by Ti nekdo kus (pro)dal, abys to vyzkousela?
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    ARZA: upřímně řečeno, myslím že modročerné se hennou docílit nedá. To indigo je tam proto, že henna sama o sobě barví vždycky do červena a v kombinaci s modrou indigovou to může dát hnědou nebo skoro černou. Ale pokud chceš dosáhnout havraní černě, tak ti zbývá jedině ta chemka anebo takové ty úžasné kořenářské receptury jako mletý pražený kořen pelyňku a jiné podobné těžko sehnatelné ingredience....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam