• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    povodny klub bol venovany nebezpecnej tzv. ciernej henne,

    ale teraz si tu zvacsa vymiename skusenosti s pravou, bezpecnou a pozitivne posobiacou hennou (lawsonia inermis). :)

    (recepty na nastenke.:)
    rozbalit záhlaví
    AETHER
    AETHER --- ---
    CERNY_KOCOUR: myslim, ze jo, tak rychle psat neumim:)
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    AETHER: to jsme snad psaly zároveň :o))
    AETHER
    AETHER --- ---
    MANIFEE: po tom hennovem samponu to chytalo v pohode a jednou jsem zkusila takovy ten smyvaci od pallette (to byla nouzovka, mela jsem po nemoci priserne vlasy a nestihala jsem hennu) a asi dva tydny po tom ta henna chytila snad jeste lip nez bez nej:)
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    MYJKA: No tak vzhledem k tomu, že mě rostou vlasy rychlostí přes 1 cm za měsíc a nemám každý druhý víkend možnost mít na hlavě půl dne hennový zábal, tak používám pravidelně k dobarvení odrostů šampony palette vital - takový ty pytlíčky na 6-8 umytí. Střídám je s hennou úplně bez problémů, chytá na to dobře.
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    AETHER: ok, tak super. Hlavne, ze to nedelalo nejakou neplechu. :)
    AETHER
    AETHER --- ---
    MANIFEE: ja jsem to kdysi pouzivala a vzdycky jsem nechala ten sampon trosku vymyt (alespon dve az tri umyti), mela jsem pocit, ze kdyz je tam barva z toho samponu, blbe by se tam chytala ta samotna henna, ale zas co ja vim, treba je to uplne jinak, tohle byl jen muj selsky rozum, rozhodne to ale fungovalo:)
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    MYJKA: no ja uz si tam prave ten samponek dala... :) byl teda s prisadou henny, ale stejne by me zajimalo jestli si potom muzu obarvit vlasy kdykoliv nebo ne.
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    MANIFEE: To presne by zaujimalo aj mna ale vlastne IKA mi odpovedala. Zabudla som ze k tej henne v tom oranzovom baleni je aj sampon aj kondicioner takze si kupim ten set :) Som na to uplne zabudla pritom som ho uz tiez mala.
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    MYJKA: by me taky zajimalo.
    A kdyz si date po barveni hennou ten barvici samponek, muzete se pak zase hned obarvit hennou? Nebo se doporucuje nejakej casovej odstup...
    IKA
    IKA --- ---
    MYJKA: udajne je dobry citron alebo ocot, ale ja osobne na to kaslem.:)
    raz som mala nejaky sampon urceny na vlasy farbene hennou, ale nejaky vyraazny efekt som nezaznamenala.
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    Asi nie je vhodne medzi farbenim hennou pouzivat farebny sampon?

    Respektive co prirodne odporucite na udrzovanie farby medzi farbeniami? :)
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    tuším že tady se řešilo kde sehnat indigo a jine přírodní barvy ... takže tady http://www.sandragon.cz/e-shop/barviva-prirodni/

    narazila sem na to uplne nahodou :o))
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    holky co jste si u me objednavali hennu z Qataru. Uz jsem v Cechach, takze si ji muzete zacit vyzvedavat, bud u me na Zlicine a nebo u my segry na Rajsky zahrade (vic info v poste). Zatim pa
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    CAMELLA: přesně tak, když se to potírá citrónem, malůvka zhnědne.
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    FENIXI: v tom případě ještě jedna rada, nanášet na mokré vlasy
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    CAMELLA: oki :) taky prosim tel do posty :)
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    PETRONELA: oki, tak ja ti ji privezu, posli mi pls do posty na sebe tel.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    MANIFEE: také prosím jednu:)
    PETRONELA
    PETRONELA --- ---
    MANIFEE: tak bych te o jednu poprosila:-) nevim jak to bude vypadat a jak moc ji vyuziju, takze na 6 si jich netroufam..diky
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    PETRONELA: tak jedna tubicka vyjde na 150,- kdybys jich chtela 5 tak na 650,-. Myslim, ze ta jedna tubicka obsahuje 32g.
    Vypada to takhle
    IKA
    IKA --- ---
    FENIXI: tak niekoho popros, nech ti to precizne nanesie na vlasy (napriklad starou zubnou kefkou) pramienok po pramienku. henny tak budes potrebovat menej ako ked si len naberies tu hmotu do dlani a nakydas na vlasy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam