• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    IKA
    IKA --- ---
    MYJKA: udajne je dobry citron alebo ocot, ale ja osobne na to kaslem.:)
    raz som mala nejaky sampon urceny na vlasy farbene hennou, ale nejaky vyraazny efekt som nezaznamenala.
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    Asi nie je vhodne medzi farbenim hennou pouzivat farebny sampon?

    Respektive co prirodne odporucite na udrzovanie farby medzi farbeniami? :)
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    tuším že tady se řešilo kde sehnat indigo a jine přírodní barvy ... takže tady http://www.sandragon.cz/e-shop/barviva-prirodni/

    narazila sem na to uplne nahodou :o))
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    holky co jste si u me objednavali hennu z Qataru. Uz jsem v Cechach, takze si ji muzete zacit vyzvedavat, bud u me na Zlicine a nebo u my segry na Rajsky zahrade (vic info v poste). Zatim pa
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    CAMELLA: přesně tak, když se to potírá citrónem, malůvka zhnědne.
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    FENIXI: v tom případě ještě jedna rada, nanášet na mokré vlasy
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    CAMELLA: oki :) taky prosim tel do posty :)
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    PETRONELA: oki, tak ja ti ji privezu, posli mi pls do posty na sebe tel.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    MANIFEE: také prosím jednu:)
    PETRONELA
    PETRONELA --- ---
    MANIFEE: tak bych te o jednu poprosila:-) nevim jak to bude vypadat a jak moc ji vyuziju, takze na 6 si jich netroufam..diky
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    PETRONELA: tak jedna tubicka vyjde na 150,- kdybys jich chtela 5 tak na 650,-. Myslim, ze ta jedna tubicka obsahuje 32g.
    Vypada to takhle
    IKA
    IKA --- ---
    FENIXI: tak niekoho popros, nech ti to precizne nanesie na vlasy (napriklad starou zubnou kefkou) pramienok po pramienku. henny tak budes potrebovat menej ako ked si len naberies tu hmotu do dlani a nakydas na vlasy.
    FENIXI
    FENIXI --- ---
    SKLIBA: díky=)) já mám ted doma nějakých 33gramů:(, tak to zkusím, jak mi to bude chytat a tak... a kdyžtak to vezmu ještě jednou=))
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    FENIXI: ty máš vlasů cca jako já, tzn. 50 g práškové stačí, ale osvědčilo se mi pro solidnější efekt namíchat jednou za čas větší dávku (100 g)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    PETRONELA: mno, co vím, tak by se to i po namatlání mělo potírat citronem, hezky to pak zhnědne...
    PETRONELA
    PETRONELA --- ---
    MANIFEE: ok, dekuju
    BABSI
    BABSI --- ---
    FENIXI: zalezi na tom zda je to henna praskov, nebo v tube.
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    PETRONELA: na vyber neni, mam pocit ze je ta barva takova oranzovo cerveno hneda, ale fakt si nejsem moc jista. Se ti po ni podivam a dam ti vedet na kolik by vysla.
    FENIXI
    FENIXI --- ---
    ahoj, chtěla jsem vás poprosit, jestli byste mi nemohly poradit. Budu si poprvé barvit vlasy hennou a nevím kolik jí mám použít. Vlasy mám dlouhé kousek pod lopatky a nejsou njak zvlášť husté... díky moc.
    PETRONELA
    PETRONELA --- ---
    CAMELLA: hele citron davam jen do pasty a pak si to pitiram tim henna olejem..
    MANIFEE: ok, tak to by bylo fajn..oni ji tady maji nekde taky, ale tak primo od zdroje by mohla byt lepsi..je na vyber z nejakych barev??nebo vsechno oranzovo cervena??
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam