• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    ADELHAIDA:já zase kaštanovou ráda, jednu dobu jsem si to barvila Henne color kaštan... ale teď používám tu libanonskou z tržiště. Jo, ještě jsem zapomněla, že jsem v létě dělala takový zesvětlovací pokus - koupila jsem si nějakou chemku Garnier - zářivá blond a použila to k zestvětlení několika pramenů. Udělalo to takový mírně melírový efekt, akorát byl průšvih v tom, že nejlíp chytaly vlasy u kořínků a čím dál od hlavy tím se to skoro neprojevilo, protože henna se opravdu těžko odbarvuje. Ale trochu mi to zesvětlilo, rozjasnilo.
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    CERNY_KOCOUR: Dík... já jen, jestli se svou antracitovou můžu někdy dospět k takovéhle krásné barvě:-) Nejdýl jsem měla hennu šest hodin. Standardně mi vychází velice pěkná tmavě kaštanová s červenými odlesky, ale to co máš ty je můj ideál.
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    teda v kombinaci s šampony Palette vital na mírné odrosty - jak jsme si tady notovaly se Šklíbou :o)
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    ADELHAIDA: světlehnědou, v létě vyšisovanou trochu do špinavě blond, v zimě myší šedohnědá :o)
    ale už asi tak 10 let se rudovlasím, nejdřív chemkou a poslední 3 roky jen hennou.
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    CERNY_KOCOUR: Překrásné... jakou máš původní barvu vlasů, smím-li se optat?
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    KIWWWI: Díky :o)
    KIWWWI
    KIWWWI --- ---
    CERNY_KOCOUR: wow! slušíš si moc :)
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    Musím se pochlubit jak mi zase pěkně chytla henna... tentokrát jen s bílým vínem a 8 hodin na hlavě...
    TERRA
    TERRA --- ---
    Nemate nektera na sobe prave tu bezbarvou hennu?
    Jsem se k ni jeste nejak neohodlala....:)
    FLEUR
    FLEUR --- ---
    ZMYZULKA: taky jsem zkousela hennu z lushe, ale cerou... mela jsem pred tim (asi 7 tydnu) cerno-modrou barvu od L'Orealu, ktera byla odrostla a kupodivu dost vymyta (nevim, jak moc se na tom podepsal jarno pobyt v Egypte)...
    ... a ta cerna henna (schnulo to bez igelitu na vzduchu) na to chytla temne cerveno-hnede, barva docela prijemna... ale cerna to opravdu nebyla...
    ZMYZULKA
    ZMYZULKA --- ---
    hlásím vyzkoušení luhs henny, koupila jsem si tu hnědou a opravdu mi nehází rezavé odstíny, jupí :) mám polodlouhé vlasy a z těch šesti kostiček jsem použila dvě, ale myslím, že příště bude stačit jedna, bylo toho až až...
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    SKLIBA: jj rekni :) stoji 150
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    MANIFEE: ok řeknu jí :-) mmchdm kolik stojí tuba?
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    SKLIBA: kdyztak sestra ma u sebe jednu otevrenou, tak kdyz ji poprosis, tak te to urcite necha vyzkouset :)
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    SKLIBA: my jsme koupili tmave hnedou a cernou (ty cerny mame teda jenom dve, tech tmave hnedych celou krabicku). Tu tmave hnedou jsem zkousela, barvi tak jako do hnedocervena, ale je to tmavy.
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    SKLIBA: Kamrádka mi tím kreslila na Trutnově na ruku páva a vydrželo to vcelku dlouho. Důležitý je hlavně, aby to bylo nanášený úplně na kůži. Nejlíp (tedy nejtmavěji) mi to chytlo z boku ruky, kde nejsou chloupky..
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    MANIFEE: tak mě napadá, tvoje sestra říkala, že máte i hennu na malování připravenou v tubách, zkoušely jste ji? nebo máte na tuhle konkrétní od někoho reference? ráda bych ji zkusila, ale nerada bych dopadla jako posledně s bledězrzavým čímsi
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    tak bezva. Si koupim nejaky ty palettky s sebou do zasoby. V Qataru je nemaj a nechce se mi barvit tak casto hennou. Je to moc zdlouhavy... :))
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    SKLIBA: JO! přesně ten :o))) právě ho mám tři dny na hlavě
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    MANIFEE: hele já používám barvicí šampon v kombinaci s hennou běžně, obyčejný, nehennový, dávám ho do týdne po henně, jak mi to vyjde - a nikdy jsem neměla problém. ten šampon nezasahuje do vlasů, je to jen další nabalená vrstvička navrchu, takže no problem
    CERNY_KOCOUR: jj přesně ten používám, rubínový :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam