• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    YENNA: Tak jestli jsi použila sáček ranního picwicku, určitě to nemělo takový výsledek, jako když přidáš pořádný kvalitní černý čaj, třeba ceylonský od ahmed tea nebo tak. Do pytlíkových čajů se dávají spíš ty horší sorty, i když výjimky samozřejmě jsou.
    YENNA
    YENNA --- ---
    CERNY_KOCOUR: myslíš černý čaj sypaný? já právě dávala černý ale sáčkový, a moc to nepomáhalo...
    jo díky já to četla, ale mně šlo spíš rovnou o značku, abych měla fakt jistotu, zkusím tu hennucolor - bordó, posichruju to tím hřebíčkem a černým čajem a pak poreferuju, jak to dopadlo, já potřebuju spíš studený odstín, neboť jsem zjistila, že jsem prý "letní typ" u kterého není oranžová barva zrovna ok :)
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    YENNA: Na nástěnce tohoto klubu jsou nějaké tipy co kdo vyzkoušel. Mě to hodně do červena hází hena rozmíchaná v červeném vínu s přidáním mleté papriky. A pokud přidáš silný černý čaj anebo kafe, tak to tu oranžovou spolehlivě potlačuje.
    YENNA
    YENNA --- ---
    IKA: díky za tip, ten hřebíček je zajímavý nápad :)
    IKA
    IKA --- ---
    YENNA: ked sa ti chce trochu experimentovat, skus do normalnej henny pridat pomlete klinceky (hrebicek), to trochu stahuje ten teply odtien do studena (kedysi som to robila a fungovalo to);
    alebo si skus zohnat na nete amlu, ta by mala vyrazne pomoct k sudenemu farebnemu odtienu; alebo indigo, to stmavuje a tiez pomaha k studenemu odtienu.

    (osobne s tymito prisadami nemam skusenost, mne ten zrz vysledok vyhovuje - ale uz by ma zaujimali nejake osobne skusenosti slecien/pani z tohto klubu, nechcem si o tom len citat na webe http://www.hennaforhair.com/ :)
    YENNA
    YENNA --- ---
    TALANKA: myslíš tuto henne color?
    http://www.hennecolor.cz/index.php?template=p_barvy.html
    tu neznám, díky moc, vyzkouším :)
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    YENNA: Vygůgli si značku henne color, mají i hennu bordó a ta mi chytla moc pěkně.


    CERNY_KOCOUR: Tý jo, tímhle se chlub, to je fakt nádhera :o)
    YENNA
    YENNA --- ---
    ahoj, už asi rok si barvím vlasy jenom hennou, momentálně Henna Herb
    jsem s ní celkem spokojená, drží moc pěkně, akorát mám po ní vlasy až moc dorezava.
    Potřebovala bych spíše chladnější odstín červené, tmavě červené nebo tmavě hnědé bez zrzavého nebo oranžového lesku za denního světla.
    Tahle henna nemá daný žádný odstín, chytá spíš podle toho, jaká je vaše přirozená barva vlasů.
    Já mám původně myší hnědou.

    Chtěla jsem se zeptat, jestli neznáte nějakou opravdu kvalitní hennu, která by se nesmyla po pár umytích a u které bych měla jistotu nějakého určitého odstínu?
    V každé drogerii jsou tyhle henny
    je tam i odstín bordó, který by se mi líbil, ale nevím jesti jsou dostatečně kvalitní

    nevíte prosím o nějaké značce, která by se dala sehnat ve Zlíně nebo Ostravě? nebo někde obejdnat na netu? díky moc

    PS: ze začátku jsem zkusila tyto balzámy na bázi henny Henna Color, ale v tomhle je moc chemie
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    ADELHAIDA: jo, to věřím, viděla jsem už šedé vlasy obarvené hennou a byly krásné zářivé.
    Doporučuju si to zesvětlení nechat udělat od někoho... já si vlasy většinou obhospodařuju sama - včetně stříhání - ale tohle by bylo bývalo fakt dopadlo líp, kdyby někdo asistoval.
    Jedna moje známá si každý podzim nechá udělat výraznější světlé proužky na hlavě a pak na to hned hodí hennu a vypadá to úplně super.
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    CERNY_KOCOUR: O lehkém odbarvení jsem už taky uvažovala. Jsem už trochu prošedivělá a henna na těch šedých vlasech vypadá moc pěkně. Dokonce se mě jedna vystajlovaná slečna ptala, jestli mi kadeřnicce dělala melír na každém vlasu zvlášť:-D
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    ADELHAIDA:já zase kaštanovou ráda, jednu dobu jsem si to barvila Henne color kaštan... ale teď používám tu libanonskou z tržiště. Jo, ještě jsem zapomněla, že jsem v létě dělala takový zesvětlovací pokus - koupila jsem si nějakou chemku Garnier - zářivá blond a použila to k zestvětlení několika pramenů. Udělalo to takový mírně melírový efekt, akorát byl průšvih v tom, že nejlíp chytaly vlasy u kořínků a čím dál od hlavy tím se to skoro neprojevilo, protože henna se opravdu těžko odbarvuje. Ale trochu mi to zesvětlilo, rozjasnilo.
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    CERNY_KOCOUR: Dík... já jen, jestli se svou antracitovou můžu někdy dospět k takovéhle krásné barvě:-) Nejdýl jsem měla hennu šest hodin. Standardně mi vychází velice pěkná tmavě kaštanová s červenými odlesky, ale to co máš ty je můj ideál.
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    teda v kombinaci s šampony Palette vital na mírné odrosty - jak jsme si tady notovaly se Šklíbou :o)
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    ADELHAIDA: světlehnědou, v létě vyšisovanou trochu do špinavě blond, v zimě myší šedohnědá :o)
    ale už asi tak 10 let se rudovlasím, nejdřív chemkou a poslední 3 roky jen hennou.
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    CERNY_KOCOUR: Překrásné... jakou máš původní barvu vlasů, smím-li se optat?
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    KIWWWI: Díky :o)
    KIWWWI
    KIWWWI --- ---
    CERNY_KOCOUR: wow! slušíš si moc :)
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    Musím se pochlubit jak mi zase pěkně chytla henna... tentokrát jen s bílým vínem a 8 hodin na hlavě...
    TERRA
    TERRA --- ---
    Nemate nektera na sobe prave tu bezbarvou hennu?
    Jsem se k ni jeste nejak neohodlala....:)
    FLEUR
    FLEUR --- ---
    ZMYZULKA: taky jsem zkousela hennu z lushe, ale cerou... mela jsem pred tim (asi 7 tydnu) cerno-modrou barvu od L'Orealu, ktera byla odrostla a kupodivu dost vymyta (nevim, jak moc se na tom podepsal jarno pobyt v Egypte)...
    ... a ta cerna henna (schnulo to bez igelitu na vzduchu) na to chytla temne cerveno-hnede, barva docela prijemna... ale cerna to opravdu nebyla...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam