• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    povodny klub bol venovany nebezpecnej tzv. ciernej henne,

    ale teraz si tu zvacsa vymiename skusenosti s pravou, bezpecnou a pozitivne posobiacou hennou (lawsonia inermis). :)

    (recepty na nastenke.:)
    rozbalit záhlaví
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    CERNY_KOCOURTALANKA: Díky moc:-) Jinak ta henna chytla dobře a zdá se mi, že se míň vymývá, než ta z Chez Amisu. Teče ze mě daleko míň zrzavý při mytí hlavy:-)
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    ADELHAIDA: Máš to moc hezký. Vypadá to krásně přirozeně
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    ADELHAIDA: moc pěkný. Takvej kaštánek...
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    MANIFEE: Jo jo. Já si to barvím hlavně kvůli těm šedinám. Ty jsou pak na sluníčku krásně měděné. Jinak jsem byla se svou přirozenou barvou spokojená, myslím, že tmavě šedé vlasy má málokdo:-)
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    ADELHAIDA: super! je videt, ze mas ty vlasy silny a leskly. Ale je fakt ze je mas hodne tmavy, to spis hazi odlesky na slunicku, vid...
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Tak tady:
    Asi tam toho není tolik vidět, fakt mám tmavší vlasy a světelné podmínky nic moc. Snad se ještě někdy pokusíme vyfotit to líp.
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    ADELHAIDA: to ja jsem to tam ty dve hodky asi mela...
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    TAMARIX: Jde to s tím opravdu dobře, my jsme tak dřív zdobili i perníčky, na to už máme zdobičku (s tou by to asi šlo asi taky):-). No mám takovou tu injekci z doplňování tiskárny, i s tupou jehlou. Takže na jemnější motivy se dá použít i ta jehla - ale henna se musí opravdu dobře rozmíchat.
    MANIFEE: To asi bude lepší. Je otázka, jak dlouho jsi to na ruce měla. Kdybych si to tam nechala dvě hodiny, třeba by to taky bylo hezky hnědé.
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    ADELHAIDA: Použití injekce je super nápad! :-) Přemýšlela jsem jak to udělat jinak, ale tohle mě nenapadlo..
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    Taky se přimlouvám za fotku. Sice jsem se ještě nedostala do Prahy, ale u Manifee ségry mám taky balíček, tak abych viděla, jak to chytá :o)
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    ADELHAIDA: tak to ta pasta bude asi lepsi, ta mi chytla tak neco mezi tmave oranzovou a cervenou az hnedou...
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    MANIFEE: Na předloktí to za tu půlhodinu chytlo tmavě oranžově. Rozdělávala jsem to jen citronovou šťávou.
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    ADELHAIDA: Oki, diky za info :) Kdybys mela fotecku tak se rada podivam co jsem vam to vlastne privezla ;) A na tom predlokti to vypada jak? Ja jsem se zkousela malovat zatim akorat tou pastou a ta chytla dobre...
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    MANIFEE: Tak umyto a usušeno. Barvicí efekt o fous menší, než hennou z Chez Amis, ale mohlo by to být i tím citronem. Vypadal hezky zrale, ale když jsem ho rozkrojila, bylo poznat, že je podrtžený a bylo v něm míň šťávy. Uvidíme příště.
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    ADELHAIDA: hihi, tak drzim palecky at to dobre dopadne! :)
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    MANIFEE: Právě mám na hlavě hennu od tebe, tak jsem zvědavá:-) Zkusila jsem si injekční stříkačkou vytečkovat na předloktí nějaký ten obrázek a za půl hodiny to docela chytlo. Jen po mně pořád lezla kočka, tak jsem si to radši smyla dřív.
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    GRETKA: to podle me neni ale mineny tak, abys to pridavala k cisty henne, ale k ty hnedy, ze pak ten odstin bude akorat intenzivnejsi...
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    Ja jsem vcera pouzila tady razeny hrebicek s cistou hennou a mam to teda hoodne rezave, vubec se to neda srovnat s hnedou hennou od Lushe. Takze si zas zvykam :)
    IKA
    IKA --- ---
    ak chcete este niekto prava na upravu nastenky, dajte vediet:)
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    FIDORKA: 1) Mezi používáním chemie (odbarvování, barvení) a barvením hennou by měly uplynout aspoň tři týdny. Takže to úplně odrůst nemusí. Záleží asi i na druhu barvy, pokud je nějaká kvalitní, neměly by reakce způsobovat škodu ani po kratší době. Před barvením hennou je dobré tak dvakrát nepoužít kondicionér, aby henna líp chytla.
    2) Lze.
    FIDORKA
    FIDORKA --- ---
    ahoj, jsem úplný nováček v barvení vlasů henou a tak mám dvě otázky.
    1) henu si mohu dát na hlavu až po té co mě běžná barva odrostla?
    2)lze se po např. roce používání barvení henou vrátit k běžné barvě

    Díky za info
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam