• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    hi girls:) mam dotaz - nevite, kde bych v kamennym obchode v praze, Ricanech ci v Plzni koupila sampon na vlasy barvene hennou (kastan) - od logony nebo jeste lepe od naturvital? diiik:)
    FLOE
    FLOE --- ---
    Vim, ze se to tu resilo hodnekrat, ale...

    Barvim si vlasy chemkou a chtela bych prejit na hennu. Pry mam mit odstup 3 mesice od barveni nez s hennou zacnu.

    Ale nejvetsi orisek je jestli docilim syte barvy do cerna [takovej ten zlom, kdy to neni ani hnedy ani cerny, ale neco mezi tim] a jak dlouho vydrzi. Nechci zadnou tmave hnedou, ale ani primo cernou. Proste co nejtmavsi to pujde [slysela jsem, ze primo cernou z toho nevydoluju ani nahodou] Dal nechci aby to byl teply odstin, ale studeny...

    Jde to? Popripade jake znacky byste na tohle pouzily.

    Diky :]
    HONZIK_HAPPY
    HONZIK_HAPPY --- ---
    po nekolika letech jsem se vratila k barveni hennou no je prd videt ale prvni mobilovka...
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SKLIBA: dik,jsem spokojena
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    SARAJ: moc pěkné
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    CERNY_KOCOUR: jj,ale mam nejakou vsakovaci kuzi
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    SARAJ: já si hned říkala, že obyčejnou hennou bys takovéhle barvy nedosáhla... :o)
    Ale vypadá to dobře, to zas jo.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    CERNY_KOCOUR: tusim, ze ano, nejdriv jsme to testli na jamce na ruce, reakce nebyla,tak se jelo na zada...kuzi mam celkem citlivou,ale musim zaklepat,ze nic:)
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    SARAJ: a není to ta "nebezpečná tzv. černá henna"?
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    a hotovo

    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ja se trochu pochlubim...

    PETRONELA
    PETRONELA --- ---
    holciny, diky tomu, ze se zase barvim chemkama, zbyla mi doma pulka toho nebarviciho balzamu z DM, kdybyste mel nekdo zajem, venuju..
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Taky asi záleží na tom, jak se člověk rád barví. Já mám ráda, když mám henny hodně a můžu ji patlat dle libosti, nakonec vlasy zatočit do "rohu" a stočit pod igelit. Ale dokud jsem používala hennu z DM, uměla jsem vystačit i s málem.
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    HHANULKA:
    GRETKA:
    tím je myšleno jestli nanášíš na vlasy suché nebo mokré, obojí je funkční, oboje má svoje pro a proti
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    HHANULKA: na jemne vlasy do pulky zad staci tretina. Taky dost zalezi jak nanasis.
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    HHANULKA: Ta tabulka stačí na vlasy do půlkdy zad, poměrně hustý... Ale celá
    IKA
    IKA --- ---
    HELLENKA: nikdy som na cierno nefarbila, ale podla skusenosti na dost obsiahlom webe http://www.hennaforhair.com/ sa zda, ze najlepsie je fakt zohnat si kvalitnu cistu hennu a kvalitne ciste indigo a zafarbit to v dvoch krokoch.

    z uz predpripravenej zmesi henna+indigo udajne dokonalu ciernu nedostanes.
    HHANULKA
    HHANULKA --- ---
    na kolikrat vyjde ta henna od lushe? vim, zalezi na delce, ale dejme tomu pro polodlouhe vlasy.....na obrazku je to takova jako tabulka cokolady, tak nedokazu odhadnout...diky
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    TALANKA: neda se to srovnavat s tim, kdyz pouzijes cistou hennu, jsem teda nikda nezkusila ani tu hnedou napr. od logony. A na slunicku je videt, ze to neni uplne "obycejna" barva vlasu.
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    GRETKA: Fakt nehází? Já myslela, že si ji koupím, ale chtěla bych zrzavý odlesky v hnědejch vlasech...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam