• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    povodny klub bol venovany nebezpecnej tzv. ciernej henne,

    ale teraz si tu zvacsa vymiename skusenosti s pravou, bezpecnou a pozitivne posobiacou hennou (lawsonia inermis). :)

    (recepty na nastenke.:)
    rozbalit záhlaví
    IKA
    IKA --- ---
    STARAKRYSA: mozes to ponat ako druh terapie. ;)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    STARAKRYSA: já mám na hlavě myslím hezky vyvedenou tmavou měděnou ;-) žádný extrém
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    SKLIBA: aha :)) no ja jen aby pacosi v nemocnici na me necumely jak na nakyho dabla:DDD
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    STARAKRYSA: jo, egyptskou jsem používala doteď, ale já červenou chtěla a ještě to podporovala přidanými ingrediencemi :-)
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    SKLIBA: acha, dik :)

    hele a mate nekdo zkusenosti s tou egyptskou hennou ? mam ne uplne tmave hnedy vlasy, ale zas nechci aby mi po ty henne svitila lebka jako kdyz mi tam vypukne pozar :D
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    WITCHIE: mne henna na biele tiez nechyta, resp. uplne minimalne :( co sa mi nie zrovna paci, pretoze tie sedive nejak preskakujem a rastu mi rovno biele.. nastastie ich zatial nie je moc
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    GRETKA: je to strasne svetle. ja je mam fakt bily.. kdyz byly sedivy tak to jeste slo.
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    WITCHIE: jako vubec, nebo je to strasne svetle?
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    GRETKA: ne. na bily vlasy to nechyta
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    WITCHIE: takze ti to nevyslo to tve testovani?
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    STARAKRYSA: já dostala zbytek od Selligan, používám ho a dobrý, při prvním použití mě trošku zarazila dost intenzivní vůně - ale docela se mi zalíbila, jak to kryje to tak docela nevím, používám to v mezidobí mezi dvěma hennami aby tolik nebily do očí odrosty... jo aplikátor tohle nemá, aplijuju normálně rukama, když se hned umyjí, neobarví se
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    hele holky mate nekdo zkusenosti s tema prelivama od hennecolor? jak chytaj, jak regenerujou (nejsou uplne prirodni, ale furt lepsi nez uplna chemka), jak se rychle smejvaj a vubec jaka je aplikace (nikdy sem si nebarvila vlasy s tim aplikatorem) ? dik
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    MARESMON: víme ;-)
    MARESMON
    MARESMON --- ---
    O henně hodně info zde :)
    http://www.dlouhevlasy.cz/
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    ADELHAIDA: no setrnejsi nez driv ano, ale PPD v nich je stejne :/
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    WITCHIE: No jo no... tak dneska už seženeš opravdu šetrné chemické barvy. Hennu mám moc ráda, ale pravda je, že barevná škála, která se z ní dá získat, je značně omezená.
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    Jinak PRODAVAM nejakou HENNU, kterou uz nevyuziju:

    LOGONA:

    1) PRIRODNI CERVENA - 3 baleni, kazde po 190,- Kc, v pripade odberu vsech 3 najednou 150,- tj. celkem 450,- (plus venuji nacaty zbytek ctvrteho baleni :)


    2) MAHAGONOVA - 1 baleni, kt. jsem vcera otevrela a pouzila jednu lzici na test. za 130,-


    3) UMBRIJSKA HNEDA (ta nejtmavsi, nedela cervene odlesky, barvi do studene hneda) - 1 baleni za 190,-


    4) CERNA - 1 baleni za 190,-



    a pak od HENNE NATUR:

    Neutralni "henna" (Cassia obovata) - nebarvici, pro dobrou kondici vlasu - 90g. 3 baleni po 90,- Kc. V pripade odberu vsech 3 najednou - po 70,- tj. 210,- celkem.


    DULEZITE: odber mozny pouze: 3. nebo 4. prosince, nekde v (sirsim) centru Prahy, na hodine se dohodneme (4.12. nemuzu po 18h).
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    ADELHAIDA: prave, taky jsem si libovala kdyz jsem jich mela pet a pul jaky je to pekny melir, jenze vepredu a po stranach uz jich mam tak pres 70% a fakt bilych, a to dela takovou hnusnou zlutou - tedy zatim, jeste cekam jak to zoxiduje. nehlede na to ze jsem mezitim zjistila ze studene odstiny mi sedi podstatne lepe coz je s hennou uplna katastrofa no :)
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Na šedivé vlasy i přibarvovaná henna barví zrzavě. Vlasy pak mají barvu jako měděné drátky. Já mám šedin zatím jen pár, jak to bude vypadat, až budu hodně šedivá, nevím. Takhle to ovšem vypadá moc krásně.
    ELSEVIER
    ELSEVIER --- ---
    WITCHIE: hele kolegynka uz ma nejake sedive vlasy a barvi teda na takovou kastanovou a videt to je, proste ty bile a sedive jsou svetleji zrzave.
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    WITCHIE: uprimne si to uplne nevybavuji, mam jen par sedivych vlasu a navic mrchy jsou takove kratsi, tudiz se mi nekdy neobarvi :I, ale mela jsem pocit, ze to bylo dost jednolite, ale zase na druhou stranu urcite to bylo svetlejsi nez na mych hnedych vlasech...
    ale pocitam, ze si ji jeste koupim.
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    MANIFEE: Myslím, že by to mělo být v pohodě - proč by to ztrácelo barvicí schopnosti? Oxidace na to, myslím, neúčinkuje. jen bych dávala pozor, aby mi to neztvrdlo jako blátíčko na slunci:-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam