• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    povodny klub bol venovany nebezpecnej tzv. ciernej henne,

    ale teraz si tu zvacsa vymiename skusenosti s pravou, bezpecnou a pozitivne posobiacou hennou (lawsonia inermis). :)

    (recepty na nastenke.:)
    rozbalit záhlaví
    AETHER
    AETHER --- ---
    WITCHIE: ja nevim, podle nekterych receptu se henna ma nechat jeden (a nekde jsem cetla az tri dny) rozmichana "odlezet", aby lepe chytla, takze to treba zrovna bude dobre...
    GNURET
    GNURET --- ---
    WITCHIE: takže to udělá všechno normálně (regenerace,zpěvnění, atd...), akorát se vlasy neobarví a jejich barva zůstane nezměněná, jestli tomu dobře rozumím
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    GNURET: no vlasum by to vadit nemelo, ale z barvy toho asi moc nebude
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    teda rostliny
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    STARAKRYSA: no to moc normalni neni teda :) asi jsi ji dala extra malo ale i tak by neco v tech vlasech zustat muselo - jsou to namlete bylinky zejo
    GNURET
    GNURET --- ---
    ahoj, mám dotaz:
    v sobotu jsem si rozmíchala hennu, ale bohužel poté jsem zjistila, že nestíhám a tudíž mi henna v tekutém stavu a připravena na napatlání do vlasů leží doma dodnes.
    zajímá mě, jak dlouho ji takhle můžu nechat a jestli to nevadí třeba po tejdnu, co je takhle "uleželá" vlasům
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    hele je normalni ze mi ta henna mizi na vlasech aniz bych si umyla hlavu? jako kdyby moje vlasy vstrebavaly tu hennu :)
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    super:) sem uklidnena:D
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    STARAKRYSA: Henna sama o sobě na hnědých vlasech žádnou šílenou červeň nevytvoří:-)
    GNURET
    GNURET --- ---
    STARAKRYSA: mě ta egyptská chytá do červenozlata, prostě jak kdy, ale není to žádnej extrém a hlava nijak nesvítí
    IKA
    IKA --- ---
    no henna je udajne dobra aj proti zarieknutiu, tak sa pripadne mozete odvolavat na to:))
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    STARAKRYSA: zlatí moji pacoši, ti na mě tak maximálně štěkaj nebo mnoukaj - a vůči barvě vlasu jsou tolerantní..
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    IKA: joo?:) ja myslim ze kdyz se mnou pacosi jen mluvi tak to je takovy druh sverazne terapie:D
    IKA
    IKA --- ---
    STARAKRYSA: mozes to ponat ako druh terapie. ;)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    STARAKRYSA: já mám na hlavě myslím hezky vyvedenou tmavou měděnou ;-) žádný extrém
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    SKLIBA: aha :)) no ja jen aby pacosi v nemocnici na me necumely jak na nakyho dabla:DDD
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    STARAKRYSA: jo, egyptskou jsem používala doteď, ale já červenou chtěla a ještě to podporovala přidanými ingrediencemi :-)
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    SKLIBA: acha, dik :)

    hele a mate nekdo zkusenosti s tou egyptskou hennou ? mam ne uplne tmave hnedy vlasy, ale zas nechci aby mi po ty henne svitila lebka jako kdyz mi tam vypukne pozar :D
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    WITCHIE: mne henna na biele tiez nechyta, resp. uplne minimalne :( co sa mi nie zrovna paci, pretoze tie sedive nejak preskakujem a rastu mi rovno biele.. nastastie ich zatial nie je moc
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    GRETKA: je to strasne svetle. ja je mam fakt bily.. kdyz byly sedivy tak to jeste slo.
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    WITCHIE: jako vubec, nebo je to strasne svetle?
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    GRETKA: ne. na bily vlasy to nechyta
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam