• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    povodny klub bol venovany nebezpecnej tzv. ciernej henne,

    ale teraz si tu zvacsa vymiename skusenosti s pravou, bezpecnou a pozitivne posobiacou hennou (lawsonia inermis). :)

    (recepty na nastenke.:)
    rozbalit záhlaví
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    SKLIBA: aha ok. ja testovala tu hodinu az max nekolik hodin odlezeni, pak cca 4-9 hodin na hlave a mela jsem vzdycky vlasy uplne ohnivy :) ozkousene vselijake druhy henny. jelikoz jsem s vysledkem byla max. spokojena tak jsem tehdy po dalsich zpusobech nepatrala.
    a Tobe to po te hodine odlezeni tedy neobarvilo/obarvilo podstatne mene nez po 24h? a jak dlouho jsi nechavala na hlave
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    WITCHIE: ideální účinek s hennou je dosažitelný po odležení henny cca 24 hodin na teplém místě... hodina je málo... otestováno na sobě (jak egyptská henna tak henna, kterou dodává MANIFEE)... ovšem co to udělá za tři dny, to fakt netuším
    GNURET
    GNURET --- ---
    ok díky za rady...mám egyptskou (dovoz do ČR a koupeno v biolékárně na Mlůstku) tak snad se to nějak na vlasech projeví a i kdyby je to moc neobarvilo tak důležitější je pro mě ta regenerace a zpěvnění vlasů
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    WITCHIE: no proste na chuja no ...
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    STARAKRYSA: tak to fakt nepochopim :)) zahada
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    WITCHIE: :DDD no hele ja toho dala hodne, fakt, nesetrila sem...se vsim vsudy asi 350ml miska (henna voda atd)
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    STARAKRYSA: no dost :)) kolik jsi tam toho dala a jak dlouho jsi to nechala?
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    GNURET: no uplne nezmenena zas ne, ale necekala bych zazrak no. obecne garantovane vysledky byvaji podle druhu henny od te hodiny do jednoho dne ulezeni, jak pise aether muzou byt i druhy co intenzivne barvi po delsim ulezeni ale treba ja osobne jsem se s tim zatim nesetkala, nevim ktere to jsou typy a zda jsou to ty co se bezne v evrope prodavaji/ktery mas ty. Kazdopadne info podej :)
    GNURET
    GNURET --- ---
    AETHER: no kéž by to tak bylo, tak já to alespoň vyzkouším a pak podám info
    AETHER
    AETHER --- ---
    WITCHIE: ja nevim, podle nekterych receptu se henna ma nechat jeden (a nekde jsem cetla az tri dny) rozmichana "odlezet", aby lepe chytla, takze to treba zrovna bude dobre...
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    WITCHIE: mam asi fakt divnou lebku :)
    GNURET
    GNURET --- ---
    WITCHIE: takže to udělá všechno normálně (regenerace,zpěvnění, atd...), akorát se vlasy neobarví a jejich barva zůstane nezměněná, jestli tomu dobře rozumím
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    GNURET: no vlasum by to vadit nemelo, ale z barvy toho asi moc nebude
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    teda rostliny
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    STARAKRYSA: no to moc normalni neni teda :) asi jsi ji dala extra malo ale i tak by neco v tech vlasech zustat muselo - jsou to namlete bylinky zejo
    GNURET
    GNURET --- ---
    ahoj, mám dotaz:
    v sobotu jsem si rozmíchala hennu, ale bohužel poté jsem zjistila, že nestíhám a tudíž mi henna v tekutém stavu a připravena na napatlání do vlasů leží doma dodnes.
    zajímá mě, jak dlouho ji takhle můžu nechat a jestli to nevadí třeba po tejdnu, co je takhle "uleželá" vlasům
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    hele je normalni ze mi ta henna mizi na vlasech aniz bych si umyla hlavu? jako kdyby moje vlasy vstrebavaly tu hennu :)
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    super:) sem uklidnena:D
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    STARAKRYSA: Henna sama o sobě na hnědých vlasech žádnou šílenou červeň nevytvoří:-)
    GNURET
    GNURET --- ---
    STARAKRYSA: mě ta egyptská chytá do červenozlata, prostě jak kdy, ale není to žádnej extrém a hlava nijak nesvítí
    IKA
    IKA --- ---
    no henna je udajne dobra aj proti zarieknutiu, tak sa pripadne mozete odvolavat na to:))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam