• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    povodny klub bol venovany nebezpecnej tzv. ciernej henne,

    ale teraz si tu zvacsa vymiename skusenosti s pravou, bezpecnou a pozitivne posobiacou hennou (lawsonia inermis). :)

    (recepty na nastenke.:)
    rozbalit záhlaví
    RADUS
    RADUS --- ---
    AETHER: jinak taky používam Henne Color... a jinak u mě to asi bude trchu horší abych to nechala volně schnout- mam vlasy do třičtvrtě zad to by byl strašnej bordel kolem.. nevim no jako znamí to chytá krasně do tmavě červený a ja to mam pořad do zrzava..
    RADUS
    RADUS --- ---
    AETHER: na vzduchu? to znamena nanýst a nechat to třeba zas 3 hodky? a kava to je normalně s logrem nebo rozpustná? a co ta červena paprika s tim zkušenosti nemaš?
    AETHER
    AETHER --- ---
    RADUS: nechat schnout na vzduchu, muzes zkusit primichat cernou kavu nebo caj... a mne moc pekne mahagonove chyta mahagonova od Henne Color
    RADUS
    RADUS --- ---
    ahoj holky barevny :)
    chtěla jsem se zeptat ... ?? barvim se henou - mahagon... mam to furt do zrzava a chtěla bych víc do červena. nebo aspon trochu tmavší...
    .... nevíte co s tim? jestli třeba nemate někdo zkušenost se smíchaním mahadonu s černou nebo hnědou... nebo naký jiný tajný přisady hm hm??
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    SKLIBA: na mysi blond to je daleko lip videt nez treba na ty my tmavy..chjo :)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    TAMARIX: jj taková ta myší blond
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    SKLIBA: jo tak to je slusnej rozdil, dik :) takhle na svetlych vlasech to fakt vynikne
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    SKLIBA: Ten rozdíl tam rozhodně vidět je. Původně si blodýnka?
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    http://picasaweb.google.com/lh/photo/VDMYlIJ6VqYrHv_t5sn-tQ?authkey=Gv1sRgCOHv9tOPjv6Z3AE&feat=directlink
    ta druhá v plném náhledu, kdyby to někomu přišlo tady moc malé
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    a tady henna naložená cca 24 hodin v teple (pod igelitem na topení), 4 hodiny působení
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    děsná fotka ale pro ilustraci stačí - to je po henně, která odležela hodinu a působila cca 3
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    SKLIBA: aha :) nemela bys fotky?
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    WITCHIE: no po těch 24 hodinách nechávám hennu na hlavě cca 4 hodiny a stačí to, žádný větší efekt se nedostavil ani když jsem s obahněnou hlavou spala...
    po hodině odležení jsem na vlasech vykouzlila maximálně oranžovozrz (světlou), aktuálně barvím na tmavě měděnou - barevný rozdíl opravdu markantní
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    SKLIBA: aha ok. ja testovala tu hodinu az max nekolik hodin odlezeni, pak cca 4-9 hodin na hlave a mela jsem vzdycky vlasy uplne ohnivy :) ozkousene vselijake druhy henny. jelikoz jsem s vysledkem byla max. spokojena tak jsem tehdy po dalsich zpusobech nepatrala.
    a Tobe to po te hodine odlezeni tedy neobarvilo/obarvilo podstatne mene nez po 24h? a jak dlouho jsi nechavala na hlave
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    WITCHIE: ideální účinek s hennou je dosažitelný po odležení henny cca 24 hodin na teplém místě... hodina je málo... otestováno na sobě (jak egyptská henna tak henna, kterou dodává MANIFEE)... ovšem co to udělá za tři dny, to fakt netuším
    GNURET
    GNURET --- ---
    ok díky za rady...mám egyptskou (dovoz do ČR a koupeno v biolékárně na Mlůstku) tak snad se to nějak na vlasech projeví a i kdyby je to moc neobarvilo tak důležitější je pro mě ta regenerace a zpěvnění vlasů
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    WITCHIE: no proste na chuja no ...
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    STARAKRYSA: tak to fakt nepochopim :)) zahada
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    WITCHIE: :DDD no hele ja toho dala hodne, fakt, nesetrila sem...se vsim vsudy asi 350ml miska (henna voda atd)
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    STARAKRYSA: no dost :)) kolik jsi tam toho dala a jak dlouho jsi to nechala?
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    GNURET: no uplne nezmenena zas ne, ale necekala bych zazrak no. obecne garantovane vysledky byvaji podle druhu henny od te hodiny do jednoho dne ulezeni, jak pise aether muzou byt i druhy co intenzivne barvi po delsim ulezeni ale treba ja osobne jsem se s tim zatim nesetkala, nevim ktere to jsou typy a zda jsou to ty co se bezne v evrope prodavaji/ktery mas ty. Kazdopadne info podej :)
    GNURET
    GNURET --- ---
    AETHER: no kéž by to tak bylo, tak já to alespoň vyzkouším a pak podám info
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam