• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    povodny klub bol venovany nebezpecnej tzv. ciernej henne,

    ale teraz si tu zvacsa vymiename skusenosti s pravou, bezpecnou a pozitivne posobiacou hennou (lawsonia inermis). :)

    (recepty na nastenke.:)
    rozbalit záhlaví
    RADUS
    RADUS --- ---
    MANIFEE: no to je asi pravda... citron je takovej... mě se to obarvilo celkem stejně jako bez toho kafe... ale maš pravdu ty odrosty byla tykový oranžový... příště to vyzkoušim bez citronu :)
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    RADUS: ja si do henny pridavam silny cerny kafe a citron uz tam nedavam. Barvi mi to pak vic do tmava s odlesky do cervena. Kdyz jsem si tam predtim davala citron, tak to melo odlesky spis do oranzova. Prijde mi, ze to ten citron zesvetluje...
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    ahoj neznate nekdo znacku hennaplus? je to fakt 100%prirodni ? nemate s tim nekdo zkusenost?
    RADUS
    RADUS --- ---
    hjuch děkuju... ja se bala toho že to bude třeba flekaty že se ta barva nedostane všude nebo když už se tam dostane že se zas nevymyje... to tak fajn :)
    HELOUN
    HELOUN --- ---
    RADUS: Už jsem to sem myslím v minulosti psala - není to problém. Teď už jsem tedy dready sundala, ale dokud jsem je měla, tak jsem hennou barvila. Jenom se připrav na to, že to vymejvání je trošku vopruz - chce to sprchu bez nástavce a hodně trpělivosti! ;-)
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    RADUS: Jo, někdo je tady s ní barví, ID koccka, nebo tak nějak.
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    RADUS: dredy hennou nezachranis:))))))
    RADUS
    RADUS --- ---
    nebarvíte někdo henou dredy?
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    STARAKRYSA: zkousela jsem to jako sampon, ale nedarilo se mi to poradne vymyt, tudiz jsem po umyti "sbirala" to co voda neodnesla, asi to chce vic na drobno namlete nebo naopak min, no proste pro mne byl problem neprakticnost.
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    GRETKA: jo koukala sem....asi s tim nikdo nema zkusenosti ?
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    STARAKRYSA: ta se spis pouziva jako velice jemny sampon nez na barveni...
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    GNURET: to je jeden z důvodů, proč to nechávám těch 24 hodin :-)
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    hele znate nekdo barveni vlasu lavovou zemi ?:)
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    RADUS: to ne ze by to "VYPADALO" ale ja to tak cejtim ...
    RADUS
    RADUS --- ---
    ne sena ale když se to děla s tou kavou tak to voní...
    jinak si myslim že to se ti zda že se víc mastěj ... protože jakmile to nabarvíš tak to vždycký vypada víc mastný... i chemicka... a hlavne v případě červených barev...
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    tak me se teda po ty henne taky vic masti vlasy...a vune senna nevim nevim :)
    RADUS
    RADUS --- ---
    jo ta vuně je super furt k tomu čmucham!
    AETHER
    AETHER --- ---
    mne se na tom kafi libi i jak to voni:)
    RADUS
    RADUS --- ---
    *podrosty
    RADUS
    RADUS --- ---
    a už to schne :)vypada to že to tmavší o trošku je :) ale ty kratky podrostli svítivě zrzave :)) ale supe fíčko aspon trochu pomohlo tak děkuju za rady :)
    RADUS
    RADUS --- ---
    jasně večer vam to tu napíšu ;) tak dik moc :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam