• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    povodny klub bol venovany nebezpecnej tzv. ciernej henne,

    ale teraz si tu zvacsa vymiename skusenosti s pravou, bezpecnou a pozitivne posobiacou hennou (lawsonia inermis). :)

    (recepty na nastenke.:)
    rozbalit záhlaví
    THE_ID
    THE_ID --- ---
    CAMELLA: a jak se tomu da predejit? :-D ze bych chtela zeleny dredy rit nemuzu :-D
    a kdyz je nejlepsi pusobeni pres noc, tak je ideal to do neceho zamotat, zeo.... ale podle toho, co pisou u tech LUSH barev, tak podle toho jestli je to zabalene ci neni je i vysledna barva... takze dat to jen do rucniku melo by to byt v pohode, ne? a dat to treba do igelitaku, tak to muze nejak zoxidovat do nechtene barvy? sakra.... zmatek nejaky :-D
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    THE_ID: mno může:). Ale po pravdě, to se může stát i u těch dražších. Není to holt chemka, odstín závisí na mnoha faktorech..
    THE_ID
    THE_ID --- ---
    CAMELLA: a nemuze se prave u tech levnych stat, ze vysledny odstin bude uplne jiny? jak se mi doneslo?
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    THE_ID: jasně, hennu nedělá jen Lush:)
    Na trhu jsou barvy od Logony (ty jsou ale take docela drahe), HenneColor - ty jsou levne, na tve vlasy by ses do 250 vešla a další..
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    THE_ID: mě to odrosty sjednotí. A doba pusobení je ideálně přes noc, takže se fakt nestane to, co u klasických barev.
    THE_ID
    THE_ID --- ---
    a jeste jeden dotaz - kdyz rikate, ze ta tabulka cokolady je tak na huste vlasy do pulky zad, na drediky pravdepodobne spotrebuju dve ty cokoladove tabulky.... coz jsem na cene kolem sedmiset uaaaa! je i nejaky levnejsi varianta prirodnich barev? s hennou zatim nemam zadne zkusenosti.... jen co jsem se kdy doslechla, ze nekomu chytla zelene atp..... :-O
    u dredu mi nejde o nejake odlesky na slunicku, to na nich nedela zadna barva :)
    takze v podstate potrebuji svoje dredy nabarvit na tmavehnedou nejradeji prirodni barvou (jelikoz mam ty vlasy dost znicene od zesvetlovani....) :)
    THE_ID
    THE_ID --- ---
    tak, patrala jsem patrala a stejne mam doplnujici otazky, kterych jsem se nedopatrala :)
    jelikoz bych potrebovala dobarvit drediky, ne vlasy.....
    jak jsem se docetla prirodnimi barvami nelze sjednotit barvu vsech vlasu? je to jen u kryti sedin (kde je velky rozdil v odstinech a malo pigmentu), nebo to plati i pro par odstinu u odrostu?
    a jak je to s dobou pusobeni? kdyz si davam klasicky barvy ci sampony tak nez napatlam celou hlavu, pulka uz je temer na smyvani :( takze vysledek je takovy, ze mam jednu pulku obarvenou prilis a druhou temer vubec..... muze se to stat i u tech prirodnich barev?
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    Což mi připomíná, že jsem přešla na vlasovou kosmetiku Lush a je fakt super :o)
    AETHER
    AETHER --- ---
    THE_ID: filtruj:)
    THE_ID
    THE_ID --- ---
    zdravim!
    nemate nekdo zkusenosti s barvenim vlasu temi barvami z LUSH ?
    RADUS
    RADUS --- ---
    MANIFEE: no to je asi pravda... citron je takovej... mě se to obarvilo celkem stejně jako bez toho kafe... ale maš pravdu ty odrosty byla tykový oranžový... příště to vyzkoušim bez citronu :)
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    RADUS: ja si do henny pridavam silny cerny kafe a citron uz tam nedavam. Barvi mi to pak vic do tmava s odlesky do cervena. Kdyz jsem si tam predtim davala citron, tak to melo odlesky spis do oranzova. Prijde mi, ze to ten citron zesvetluje...
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    ahoj neznate nekdo znacku hennaplus? je to fakt 100%prirodni ? nemate s tim nekdo zkusenost?
    RADUS
    RADUS --- ---
    hjuch děkuju... ja se bala toho že to bude třeba flekaty že se ta barva nedostane všude nebo když už se tam dostane že se zas nevymyje... to tak fajn :)
    HELOUN
    HELOUN --- ---
    RADUS: Už jsem to sem myslím v minulosti psala - není to problém. Teď už jsem tedy dready sundala, ale dokud jsem je měla, tak jsem hennou barvila. Jenom se připrav na to, že to vymejvání je trošku vopruz - chce to sprchu bez nástavce a hodně trpělivosti! ;-)
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    RADUS: Jo, někdo je tady s ní barví, ID koccka, nebo tak nějak.
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    RADUS: dredy hennou nezachranis:))))))
    RADUS
    RADUS --- ---
    nebarvíte někdo henou dredy?
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    STARAKRYSA: zkousela jsem to jako sampon, ale nedarilo se mi to poradne vymyt, tudiz jsem po umyti "sbirala" to co voda neodnesla, asi to chce vic na drobno namlete nebo naopak min, no proste pro mne byl problem neprakticnost.
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    GRETKA: jo koukala sem....asi s tim nikdo nema zkusenosti ?
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    STARAKRYSA: ta se spis pouziva jako velice jemny sampon nez na barveni...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam