• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    ZUZANA
    ZUZANA --- ---
    GRETKA: Díky za tip, super, příště si pořídím tuhle.
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    ZUZANA: hnedy lush, z me zkusenosti.
    ZUZANA
    ZUZANA --- ---
    Nějak ty barvy nebarvěj jak maj :-)
    RADUS
    RADUS --- ---
    hm tak to vypada uplně stejně jako mahagon... dala jsem celej mahagon a pul černý...
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    ZUZANA: to nemam, ja ziju ted v arabsky zemi, tak barvim mistni hennou :)
    ZUZANA
    ZUZANA --- ---
    MANIFEE: No, ta barva na mý hlavě je taková víc rezavě skořicová :-)
    Asi bych brzy tak po měsíci - dvou zkusila nějakou kvalitnější a dražší značku, nemáš náhodou zkušenost s hnědou Lush nebo Logonou, barví víc nahnědo?
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    ZUZANA: lol, tak priste to zkus bez te skorice :D Pockej jeste tri dny, ta barva se vic ustali. Z me zkusenosti zmatni, neni pak tolik dozrzava...

    Jinak ta barva, ktere jsi chtela ale docilit (viz. ikonka) je ale taky takova skoricova, neni? :)
    ZUZANA
    ZUZANA --- ---
    Dopadlo to zajímavě... ono je to takové relativní... kdo chce vidět, že jsou ty vlasy spíš hnědé, vidí spíš hnědé vlasy, kdo je chce vidět jako zrzavé, vidí spíš zrzavé vlasy...
    Řekla bych, že barva vlasů je taková... skořicová :-)))
    RADUS
    RADUS --- ---
    haa tak jdu o5 na to tentokrat do mahagonu v mícham černou tak jsem zvědava!
    ZUZANA
    ZUZANA --- ---
    MANIFEE: No, trochu ze začátku pálilo, už přestalo :-)
    Snad to není velký průser...
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    ZUZANA: uf cely pytlicek skorice? Tak to bych si na hlavu nedala, bych se bala... :D Nepali te to na ty hlave?

    Jinak v pohode. Je lepsi kdyz to nechavas odlezet nekde v teple, treba na topeni a tak. Pak ti to neztuhne a nebude se to drobit. Navic to pak i lip chyta.
    ZUZANA
    ZUZANA --- ---
    TAMARIX: Díky za radu, budu evidovat. Ty si taky barvíš hennou nahnědo?
    ZUZANA
    ZUZANA --- ---
    Tak napatláno :-)
    Udělala jsem to tak, že k hnědé Henné Color jsem přisypala omylem mletou skořici místo hřebíčku :-), celý sáček, což mě nasralo že jsem tak blbá koupit skořici místo hřebíčku a vzala jsem 2 sáčky celých hřebíčků, které jsem asi 15 minut povařila v málo vodě a nalila jí tam. Vývar z toho byl dost hodně hnědý. Pak jsem nalila asi decku jablečného džusu. Překvapilo mě, že zhruba 2-3 decky tekutin nestačily k rozmíchání, bylo tam ještě dost prášku, tak jsem ještě vařila hřebíček v další vodě... Nakonec jsem přidala trochu normálního slunečnicového oleje páč jsem neměla olivový. Nic jiného jsem nemohla použít, ořechové slupky leda na podzim, kafe ani černý čaj mi homeopatka nedoporučovala... Jak mám ve zvyku maglajz jsem ještě chvíli povařila a dle rady, kterou jsem našla tady v klubu jsem to nechala odležet, sice jenom asi 12 hodin, ale aspoň to. Ráno jsem našla maglajz docela tuhý a drobil se, tak jsem vařila hřebíčky ještě v další vodě a přilila to tam. Dobře se to nanášelo, vonělo po hřebíčku jak blázen :-) a překvapilo mě, že jsem neměla skoro vůbec zbarvené ruce, páč nepoužívám rukavice a když jsem si patlávala zrzavou hennu, týden jsem pak z rukou vymývala barvu...

    Když tak jsou v tomto postupu nějaké zásadní chyby? Co bych měla vylepšit? Teda kromě tý skořice... doufám, že mi to kvůli ní nechytne nazrz...
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    ZUZANA: Já někdy dávám trošku jablečného octa, když nemám citron, ale je trošku čichově výraznější.. :-)
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    ZUZANA: Za malo. At ti to pekne chytne ;)
    ZUZANA
    ZUZANA --- ---
    MANIFEE: Díky za rady.
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    ZUZANA: bilym nebo cervenym (zbarvuje) vinem. Ale me to chyta dobre i kdyz tam nedam zadnou "kyselinku". Na hnedy vlasy pouziva nekdo taky jablecny dzus.
    ZUZANA
    ZUZANA --- ---
    Ještě bych se se zeptala čím je dobré nahradit citronovou šťávu?
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    ZUZANA: ja jsem si koupila cely a akorat ho rozdrtila a prisypala k henne. Dala jsemm ho tam tak polevkovou lzici...
    ZUZANA
    ZUZANA --- ---
    MANIFEE: A s tím hřebíčkem si to udělala jak? Normálně koupit v Albertu hřebíček jako koření, celý nebo mletý? Povařit nebo jestli mletý jen vysypat k hennovému prášku? Kolik je toho třeba?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam