• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    povodny klub bol venovany nebezpecnej tzv. ciernej henne,

    ale teraz si tu zvacsa vymiename skusenosti s pravou, bezpecnou a pozitivne posobiacou hennou (lawsonia inermis). :)

    (recepty na nastenke.:)
    rozbalit záhlaví
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    JESTERKA_AIENE
    JESTERKA_AIENE --- ---
    MANIFEE: já bych si kdyžtak vzala zas jednu tu půlkilovku, sice mi zbývá ještě tak na 2-3 barvení, ale na jedno se chystám během pár dní, takže nové zásoby přijdou vhod :)
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    ZUZANA: na tu tvoji hnedou porad myslim, ale zatim jsem se tam nedostala. Tenhle tyden uz se tam snad vypravim a dam ti vedet na kolik ta hneda vyjde... ;)
    IKA
    IKA --- ---
    nemam osobnu skusenost, pretoze na cierno som to nikdy farbit neskusala,
    ale podla toho, co citam na nete, by malo zabrat farbenie v dvoch krokoch: najprv cistou hennou a potom cistym indigom.
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    já mám vlasy přirozeně světle hnědý. Mám teď na nich černou chemku protože mě chytl rapl a chtěla jsem po letech být jiná než hennorudovlasá. ale nebaví mě pořád barvit ty odrosty chemií, ale podle toho co píšete, tak se začínám bát, že mi ta černá henna moc nepomůže :o(
    VIGE
    VIGE --- ---
    CERNY_KOCOUR: zalezi na tom, jaky mas vlasy, ja mam takovy neco mezi orechovu a kastanovou hnedou a jako vylozene cerna mi snad nikdy nechytla. Je z toho hodne tmave hneda... ale mozna je to i tim, ze jsem pouzivala blby sampon se silikony, ted mam jiny - prirodni bez sajrajtu, tak uvidim, jestli bude rozdil.. kazdopadne bych se ji nebala vyzkouset, prebarvit druhou davkou henny pripadne nejakou jinou znackou to muzes vzdycky :) jo a vzdycky jsem pridavala silny kafe
    PETRONELA
    PETRONELA --- ---
    CERNY_KOCOUR: mam zkusenosti s obema - lush i henne color oboji v cerne a nechytlo mi ani jedno..je fakt ze jsem chtela dobarvit odrosty a konce jsme mela barveny cernou chemkou, ale neprislo mi, ze to vubec nejak chytlo..
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    máte někdo zkušenost s černou Henne color? Barví opravdu načerno? Nebo mám jít rovnou do Lushe?
    ZUZANA
    ZUZANA --- ---
    MANIFEE: Já :-) Nějakou opravdu hnědou hennu na vlasy. Tak 200g.
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    IM_MORTAL: ja mam u sebe jeste nejakou tmave hnedou co jsem privezla z Qataru. Jedna tubicka vyjde na 150. Kdybys mela zajem, tak se mi ozvi do posty.

    Jinak v breznu poletim zase do Prahy, tak kdybyste chtela nektera zase neco privest, tak dejte vedet! :)
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    jsem úplně neschopná asi, poradí někdo nějaký obchod v praze s hennou na malování na tělo?
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    ZUZANA: je to ta obyc henna z DMka, odstin medene cervena.
    Na hlave jsem to mela cca 11 hodin.
    ZUZANA
    ZUZANA --- ---
    HITOMI: Podobnou barvu bych chtěla...:-) Jakou hennou sis to barvila (odstín, značka)?
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    KOCKKA: nastesti mi to pekne chytlo, protoze jsem mela uz asi 4 cm odrosty, ale barvu mam ted celistvou. A klidne to zkus nejdriv zesvetlil chemkou a pak ty cca 2 mesice pockat a zas zkusit hennu.
    KOCKKA
    KOCKKA --- ---
    Ty jo ja se snad taky obarvim chemkou aby mi ta henna takhe hezky chytla :)
    Sem nikdy chemku nemela a ohnivě čer. hennou se barvim uz tak 5let a tak trochu do cervena to mam jen pri fakt slunicku a to si ji davam tak po dvou mesicich.


    HITOMI: A ze ti nikde nevylezl ten prechod, myslim mezi tou chemkou a tvoji barvou u korinku?
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    KOCKKA: nene, normalne mam takovou hnusnou mysi hnedou :) ale jinak sem to mela obarveny chemkou taky na takovou svetlejsi zrzavou.
    KOCKKA
    KOCKKA --- ---
    HITOMI: jee moc pekny!Mas prirozene svele vlasy vid?

    Ja mam tm.h. tze ty barvy na me nikdy tolik nevyniknou:/
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    tak prvni hennovani dopadlo imo dobre, uz u toho zustanu :)
    http://img519.imageshack.us/img519/2616/henna.jpg
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    Tak uz zacinam pripravovat hennu :) co sem tu to tak predtim procitala, pridam tam vodu z hrebicku, trochu skorice, stavu z citronu a olivovej olej. Jsem pak zvedava na vysledek. Do rana to necham na topeni a pak si to napatlam na palici.
    Snad me to nesezere :)
    HONZIK_HAPPY
    HONZIK_HAPPY --- ---
    no nevim jak moc to je videt ale ta moje barva :
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    JESTERKA_AIENE: ok, tak to jsem rada :) chci byt prave vic do zrzava, nez do cervena :) diky za odpoved
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam