• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    FLOE
    FLOE --- ---
    existuje nejaka bezbarva henna ci jiny bezbarvy prirdni preparat na posileni vlasu, ktery jde dat na chemicky barvene vlasy a da se pres to barvit?
    AETHER
    AETHER --- ---
    RADUS: aha, to je zvlastni, ja mam mahagon fakt mahagonovej a i holky z prace se divily, odkud mam tak krasnou barvu, nechtely verit, ze je to henna
    RADUS
    RADUS --- ---
    od henne color je kupuju.... zkoušela jsem ztmavovat černou kavou .. míchala jsem pulku černe a celej mahagon a byl to furt stejnej výsledek ja bych chtěla tmavě červenou a mam to furt zrzavý.... vlastní barvu mam hnědou takovou středne hnědou..
    IKA
    IKA --- ---
    RADUS: neviem aku mas prirodnu farbu, ale skus sa inspirovat tu, su tam rozne recepty a hlavne fotky s vysledkami: http://www.hennaforhair.com/mixes/index.html
    AETHER
    AETHER --- ---
    RADUS: kup si od henne color, ty chytaji pomerne dobre
    RADUS
    RADUS --- ---
    YENNEFER: chci víc do červena než furt zrzava...
    RADUS
    RADUS --- ---
    no me se do chemie taky nece ale nechytami taková barva jakou bych ctěla....
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    RADUS: já mám, pokud budeš barvit na stejnou nebo tmavší barvu, jediný problém je, že to napoprvé nemusí chytnout, pokud chceš světlejší, tak počítej s mrkví
    IKA
    IKA --- ---
    RADUS: no, mala by si pre istotu spravit dve veci:

    1) dodrzat dostatocny casovy odstup
    2) test na pramienku.

    ale osobnu skusenost samozrejme nemam, nemienim si na hlavu davat ziadne chemicke svinstva (ani s reklamnymi hlaskami o vyzivnosti a setrnosti vdaka pridanym vitaminom.)
    RADUS
    RADUS --- ---
    par lidi co přechazeli z chemický na henu pravě měli problem že to chytlo třeba do zelena ebo šedě... tak jestli to je i obraceně?

    RADUS
    RADUS --- ---
    ahoja hele mate zkušenost z přechodu heny na chemickou barvu?
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    JESTERKA_AIENE: vidis to, uplne jsem na to zapomnela! :) pisnu ti do posty
    JESTERKA_AIENE
    JESTERKA_AIENE --- ---
    MANIFEE: nooo... já se hlásila, takže mohu-li? :)
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    holky zbyla mi jeste jedna ta 500g cista katarska henna, nechtela byste nektera?
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    YENNEFER: cibulove slupky mne teda nijak zvlast vlasy neobarvuji, zato dodaji hoooodne lesku.
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    Jo, já jsem včera obarvila tou hennou, co jsem sem minule házela odkaz, nechala ji nahlavě přes noc a už to asi nikdy neudělám, protože jsem si pak v práci musela znovu umýt vlasy - byly těžké a jakoby mastné. Br... Ale jinak spokojenost, jako vždy...
    ZUZANA
    ZUZANA --- ---
    YENNEFER: Taky mě napadly cibulové slupky, ale tady někdo psal, že by to mohlo chytnout spíš do zrzava.
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    mě napadlo s tou hnědou barvou, zkoušel někdo odvar z cibulových slupek nebo z dubové kůry? to taky fest barví
    ZUZANA
    ZUZANA --- ---
    JESTERKA_AIENE:
    AETHER: Díky díky moc za rady, na které jsem vlastně čekala než si tu Lushku hodím na hlavu. Nerada bych něco pokakala.
    Jo jo, voní, hodně :-), jsem chvíli hledala místo kam jí uložím, abychom vedle sebe vydržely :-)
    VIGE
    VIGE --- ---
    Teď mě tak napadlo: kde se dá vlastně u nás sehnat indigo? Zkoušela jsem googlit, ale nic..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam