• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    IKA
    IKA --- ---
    NEVENA: v nekvalitnej henne mozu byt kovove soli, ale pridane, nie preto, ze by ich henna obsahovala prirodzene.
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    IKA: Asi tak... stejně jako se šíří o vietnamských nehtových studiích hotové horory, protože dělají levněji než ta česká :) konkurence no. Ten kov v henně je taky dobrá urban legend
    IKA
    IKA --- ---
    NEVENA, ADELHAIDA: kadernicky nemaju rady hennu, takze ich treba brat trochu s rezervou.:)
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    ADELHAIDA: ano, ta moje taky, o kombinace henna + na to trvalá. Prý že nějaké paní zezelenaly a rozpadly se vlasy, protože henna má obsahovat kovove části. Dost pochybuju že to čím si napatlala hlavu cen předtím byla henna.
    IKA
    IKA --- ---
    IDENTITY: mojej sestre po kombinacii henna + chemka. po bazene neviem o nikom.:)
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    IDENTITY: Prý se to může stát, ale nikoho osobně neznám. Jen moje kadeřnice mi říkala, že se s tím setkala.
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    ADELHAIDA: A už ti vlasy někdy zezelenaly? Nebo někomu, koho znáš?
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    IDENTITY: No, zrzavá ta voda byla pěkně :-/ Co se dá dělat, blbě jsem ze utemovala no.
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    ADELHAIDA: Mně chlorovaná voda způsobuje jenom silnější vyplavování barvy, změnu ne.
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    A já musím konstatovat, že ač jsem čerstvě po obarvení (jedno mytí) tak mi vlasy po návštěvě bazénu nezezelenaly. Uf... voda se mi dostala pod čepici, tak jsem se děsila.
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Tak po druhém umytí vlasů musím konstatovat, že mně henna odstínu černá z DM chytila do zrzava :-D
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    NEVENA: Ahá, tak to jo, já myslela že je máš delší a neechytá ti to jen na konečky.
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    ADELHAIDA: Jo, ale já jsem tím myslela, že už mám ten melír jen na posledních cca pěti centimetrech. Chemií už jsem si vlasy nebarvila víc jak rok
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    NEVENA: Tím melírem je můžeš mít zničený dál než jen k nejkrajnějším konečkům, vlas směrem ke konci slábne a jestli sis je nechávala dělat víckrát... nevím, prostě mi to tak připadá, ale nedělám si patent na rozum :-)
    HITOMI: Nene, dáme tam jiný citrus, třeba pomeranč, nebo pomelo... nebo houby :-D
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Jinak už jsem zkoušela i Henné Color, tmavohnědou... taky se žádná výrazná změna barvy směrem k tmavé nekonala. Asi mně holt líp chytá za zrzavá
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    jj, kdyz nemame citron, tak pouzijem limetku....a pokud nemame limetku, nedame tam nic :))
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Konečky mám právě zastřižené. Jinak zatím to na světle žárovky vypadá na pěknou tmavší hnědou a nazlátlými odlesky...
    Může se místo citronu použít limetka?
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    NEVENA: Konečky zůstanou světlé, protože jsou zřejmě poškozené natolik, že na ně henna už nechytne. Já už půl roku nebyla na zastřižení konečků, barvím se jenom hennou a na těch vlasech, které jsou roztřepené, mám taky světlé špičky, i když se jedná o jeden dva milimetry, ty to budeš mít předpokládám větší.
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    IKA: právě že černou nechci, jen takovou tu hodně tmavou hnědou. A pokud možno aby překryla ty barevné nerovnosti, co mám na posledních pěti centimetrech vlasů...
    IKA
    IKA --- ---
    NEVENA: ak chces naozaj ciernu, tak ta henna z DM ti stacit nebude, dostanes prinajlepsom tmavohnedu.
    na ciernu je dobre farbit v dvoch krokoch, najprv cistou hennou, potom indigom.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam