• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    ADELHAIDA: Jo, ale já jsem tím myslela, že už mám ten melír jen na posledních cca pěti centimetrech. Chemií už jsem si vlasy nebarvila víc jak rok
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    NEVENA: Tím melírem je můžeš mít zničený dál než jen k nejkrajnějším konečkům, vlas směrem ke konci slábne a jestli sis je nechávala dělat víckrát... nevím, prostě mi to tak připadá, ale nedělám si patent na rozum :-)
    HITOMI: Nene, dáme tam jiný citrus, třeba pomeranč, nebo pomelo... nebo houby :-D
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Jinak už jsem zkoušela i Henné Color, tmavohnědou... taky se žádná výrazná změna barvy směrem k tmavé nekonala. Asi mně holt líp chytá za zrzavá
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    jj, kdyz nemame citron, tak pouzijem limetku....a pokud nemame limetku, nedame tam nic :))
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Konečky mám právě zastřižené. Jinak zatím to na světle žárovky vypadá na pěknou tmavší hnědou a nazlátlými odlesky...
    Může se místo citronu použít limetka?
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    NEVENA: Konečky zůstanou světlé, protože jsou zřejmě poškozené natolik, že na ně henna už nechytne. Já už půl roku nebyla na zastřižení konečků, barvím se jenom hennou a na těch vlasech, které jsou roztřepené, mám taky světlé špičky, i když se jedná o jeden dva milimetry, ty to budeš mít předpokládám větší.
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    IKA: právě že černou nechci, jen takovou tu hodně tmavou hnědou. A pokud možno aby překryla ty barevné nerovnosti, co mám na posledních pěti centimetrech vlasů...
    IKA
    IKA --- ---
    NEVENA: ak chces naozaj ciernu, tak ta henna z DM ti stacit nebude, dostanes prinajlepsom tmavohnedu.
    na ciernu je dobre farbit v dvoch krokoch, najprv cistou hennou, potom indigom.
    AETHER
    AETHER --- ---
    NEVENA: aha, tak na sjednoceni to imho moc dobry nebude;) ale tou cernou to asi pak v nejaky fazi prebijes, nicmene zkusenosti s tim nemam:)
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    AETHER: Teď jsem se pokousela vlasy sjednotit do tmavohnědé... no a zrovna zkouším tu černou od DMka
    AETHER
    AETHER --- ---
    NEVENA: no je na nich mnohem zivejsi a zarivejsi barva nez na zbytku vlasu - jeden cas jsem si nechavala delat jemny melir a pak na to naklopila hennu a bylo to fakt moc pekny:)
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Jak vám chytá henna na staré odrostlé melíry? Zatím jsem ji zkusila dvakrát a vždycky mi ty konečky zůstaly světlé:/
    FLOE
    FLOE --- ---
    ADELHAIDA:
    IKA:
    diky diky. No moc radost nemam, uz takhle mam problem s tim ze mi henny, chemky chytaj blbe vsechny na moje vlasy :/ Ale zkusim, asi tim uz nic nezkazim :]
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    MANIFEE: Tak to nie je to co hladam :) chcem len hennu.
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    MYJKA: ja pouzivam mezi barvenim hennou barvici samponek od pallete. Henna v tom sice neni, ale netluce se to...
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    Je nejaky zmyvatelny henna sampon ktorym si mozem priebezne farbit vlasy medzi hennenim okrem henne color? Neviem ci ten aj farbi :) ale ak ano tak nie az tak viditelne.
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    FLOE: No nevím, všechno, co vlasy posiluje, zároveň zhoršuje výsledky pozdějšího barvení. Kondicionéry, ozdravné masky, henna... jde o to, že tyhle posilující a ozdravné věci vlas zacelují, obalují a tím ho zesilují. Barvy (chemické) pracují naopak na principu rozleptání vlasu a nahrazení přirozeného barviva vlastním, chemickým barvivem. Proto čím kvalitnější vlas je, tím těžší je pro chemmickou barvu ho obarvit. Bezbarvá henna by byla další vrstva, kterou by chemie musela překonávat.
    RADUS
    RADUS --- ---
    VIGE: jo to sem si taky říkala že ještě zkusim tu červeou papriku.... ale je mi to jasný že se k chemii nedokopu ... kdysi jsem měla jen takovej pramen chemicky a měla jsem ty vlasy děsně zničeny tak se toho bojim ..
    IKA
    IKA --- ---
    FLOE: mozes skusit shikakai, amlu, alebo oboje.
    alebo tzv. "bezfarebnu hennu" (nie je to lawsonia, ale cassia tusim).
    VIGE
    VIGE --- ---
    RADUS: co treba dat cervenou papriku a cerveny vino + jeste trochu silnyho kafe, pro ztmaveni....? jen takovy napad....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam