• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    SKLIBA: aha tak nic, tady taky zdražili
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    SCHIFFI: mám s ní výborné zkušenosti. je to čistá henna (minimálně ta červená, co jsem kupovala a zase začnu, až mi dojdou zásoby od manifee)... a tam, co píšeš ji mají poněkud předraženou... podívej se sem http://web.telecom.cz/lamda/
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    MAGI: ty jo, to nemá chybu
    COMBO_BONITA
    COMBO_BONITA --- ---
    IKA: Moc děkuju, na lush píšou, že chytne černomodrá, ale udělám to pro jistotu podle tvého receptu :-)
    IKA
    IKA --- ---
    COMBO_BONITA: pouzi najprv hennu, potom indigo, mala by ti vyjst cierna. henna + indigo (v zmesi) budu len tmavohnede.

    konkretne "recepty" pre inspiraciu tu:
    http://www.hennaforhair.com/mixes/index.html
    COMBO_BONITA
    COMBO_BONITA --- ---
    Ráda bych si začala barvit vlásky hennou na černo, svoje mám tmavě hnědé, jinak černá barva (chemie). slyšela jsem, že prní aplikace barvy nechytí uplně černě, je to pravda? a jakou hennu mi můžete doporučit, aby byla uplně nejvíc černá, třeba trochu do modra... zkoušela jsem před x lety nějakou tu šmejdku z drogerie, nechytla ani trochu.
    MAGI
    MAGI --- ---
    LU_EXE
    LU_EXE --- ---
    MAGI: uka ! ;)
    MAGI
    MAGI --- ---
    tak a já musím vyvrátit zelenost vlasů při použití henny a chemie s krátkým časovým odstupem :)) .. 4 dny po henně sem si riskla udělat melír :)) vše naprosto v pohodě je to moc hezký :)
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    STARAKRYSA: sama mam s aplikaci na suche vlasy lepsi vysledky nez na mokre, ale zase se tim nanasenim na mokre usetri na mnozstvi henny... proste si to zkus a uvidis :)

    Jinak metodu mam podobnou jako AETHER: , jde o konzistenci ne o mnozstvi vody ;)
    AETHER
    AETHER --- ---
    STARAKRYSA: ja nevim, ja vzdycky davam na suchy... a vody tam dam napred trochu a pak dle potreby dolivam, aby to melo tu spravnou hustotu. Cervena je tak stredne, s henne color budes mit vyraznejsi:)
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    SCHIFFI: poprve mi chytla suprove cervene (a vydrzela dlouho), po druhy uz ne. divny.
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    ahoj:) mozna to tu uz bylo ale nenasla sem - k ty henne lush - mam ten nejcervenejsi odstin. me tam zarazilo, ze se to dava na SUCHY vlasy...neni to divny??? a pak se chci zeptat KOLIK asi ty vody? pac nemam naprosto odhad. a jeste jeden dotaz - nevite jak moc je to cerveny na hnedejch (tak normal) vlasech, ktery uz byly nekolikrat henovany? dhhiik :)
    SCHIFFI
    SCHIFFI --- ---
    Zdarvím.,máte někdo zkušenosti s Hennou Five Fives? http://www.cestaprirody.cz/index.php?productID=5215
    inzerují,že jde o 100% přírodní produkt, ale někde jsem četla, že to obsahuje nějaké chemky.. bohužel nemůžu momentálně najít, díky
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    AETHER: Jo, s kafem jsem taky počítala, aspoň toho mám dostatek :-) Díky.
    AETHER
    AETHER --- ---
    IDENTITY: imho v pohode;) ja takhle nastavovala kafem, to ataky zrovna nebarvi:)
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    Máte někdo zkušenost se smícháním barvené a jenom regenerační henny (Henné Color)? Mám zbytek hnědý, na celý vlasy by mi to nestačilo a dobarvit potřebuju celkem akutně :-/ Tak mě napadlo, že bych ten zbytek smíchala s nebarvicí, abych měla dost kaše na celý vlasy, než si budu moct koupit regulérní dávku...
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    ADELHAIDA: Taky mám poslední dobou ten dojem. Není to ani měsíc, co jsem byla stříhat ofinu, a už mi zase přerůstá
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    NEVENA: prikryt potravinovou folii. a dat na misto kde je nejtepleji (tj. kde neni pruvan apod.)
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    NEVENA: ? Jako jestli to nechat naplácaný, nebalit a jít s tím spát?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam