• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    AMAZONKAAA: místo citronu lepší přidat červené víno (už jsem slyšela ohlasy, že citron zesvětluje výsledek), když to bude levný krabicák, pomůžeš si i trochou potravinářského barviva v něm hehe... a červená paprika také vylepšuje. a jinak když budeš hlavu zahenovanou a zaigelitovanou ještě přihřívat fénem, dá to taky lepší výsledek.... a jinak samozřejmě hennu nachystat den předem a uložit na teplém místě, aby se hezky rozležela, pak barví mnohem víc, na hlavě nechat aspoň čtyři hodiny. jo a nevím, jestli máš pořád ještě vlasy na tmavo, takže bacha, henna nijak nezesvětluje
    GNURET
    GNURET --- ---
    AETHER: pěkně
    AETHER
    AETHER --- ---
    Tak jsem si prave na hlavu napatlala hennu tady slibovany minireport:
    http://picasaweb.google.com/lh/photo/jf9kC9dzJ5F59QSftbar6WGbBC8YhUIgjR-8V34iqck?feat=directlink
    RADUS
    RADUS --- ---
    AMAZONKAAA: jj s tim mam stejnej problem teda hena z demka mě neobarvila vubec ale kupuju hene color a ta mě teda taky nenabarví uplně na červeno je to furt do zrzava taknako... i když jsem namíchala pul černé a pul mahagon pořad to nebyla sytá červena... ale zkoušim namíchavat s kavou a tak... přestala jsem používat citron s tim mi to přišlo vždy víc zrzaví
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    CAMELLA: no, jsou ruzne odrudy henny a nektere maji odstiny vic do cervena (a do tmava)
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    AMAZONKAAA: ja jsem ted nejakou privezla z Kataru, vzala jsem nejakou navic, jestli chces.

    Holky vy co jste si ji u me objednali, tak uz jsem v Praze. Ozvu se vam jeste do posty
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    AMAZONKAAA: henna je od přírody zrzavá, červené se někteří vyrobci a uživatelky snaží dosáhnout pomocí přídavku různých bylinek atd. Ale většinou je více či méně do zrz :)
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    AMAZONKAAA: Henna je vždycky henna, návody co vím všude mluví o horké vodě. Doporučuji nástěnku a tento příspěvek: [ MANIFEE @ H:E:N:N:A ]
    Co se týče červené, tak to neporadím, snažím se o sytě hnědou. DMková barví do oranžova vždycky...
    AMAZONKAAA
    AMAZONKAAA --- ---
    po dlouholetym chemickym barveni jsem se rozhodla pro indickou hennu. muzete mi nekdo poradit, kde se da koupit ta v prasku, co se micha s citronovou stavou? pokud mozno opravdu co nejcervenejsi?
    koupila jsem si v dmku jakousi hennu, co se micha s horkou vodou, a vylezla jsem uplne zrzava...
    RADUS
    RADUS --- ---
    necham
    RADUS
    RADUS --- ---
    VIGE: ok. dík. tak nochem až přijedu domu :) to bude jistější :)
    VIGE
    VIGE --- ---
    RADUS: o samotnou slanou vodu ani tak nejde, spíš o to, že jak si ji každou chvíli "zasolíš" si ji budeš muset častěji mýt, takže se to pravděpodobně vymyje rychleji, než normálně... k moři většinou jezdím s čerstvě nabarvenou hlavou, nevydrží to tak dlouho jako v našich podmínkách, ale mám pocit, že tím jak jsou vlasy obalený, se tolik na sluníčku a v tý slaný vodě nepoškodí, což je fajn... jen je potřeba po návratu znova barvit :)
    RADUS
    RADUS --- ---
    ahoj chci si obarvat o5 hlavu.. ale mam jet o víkendu k moři.. nevíte jak moc na to pusobí slana voda? jestli se to hned vymyji nebo tak?
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    NEVENA: :-)) Kočka má naštěstí pořád stejnou barvu.. :-)
    IKA
    IKA --- ---
    niekde som citala, ze hennou sa farbili aj vojenske kone, tak preco nie macky, ze.:)
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    TAMARIX: Jakou barvu srsti má teď kočka? :)
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    UHLIK: nejvíc barví slupky... myslím že vymýt se dá všechno. Když vymyješ najemno mletou hennu tak pár borůvkových peciček tě přece nedostane :o))
    UHLIK
    UHLIK --- ---
    CERNY_KOCOUR: Ja som myslela, ze pridat k hene napr. miesto cerveneho vina... len by to asi chcelo najprv odstavit, lebo asi by sa to dost blbo vymyvalo :-)
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    UHLIK: Čučoriedkami se ve středověku barvily i látky, takže to určitě nějaký efekt udělá, ale otázkou je, jak to na těch vlasech stabilizovat, aby se to hned nevymylo.
    UHLIK
    UHLIK --- ---
    Myslite, ze by sa dali pouzit moruse? Cez vikend sme sa dostali tak na ochutnanie a ruky som mala modrofialove este druhy den.... pripadne cucoriedky (boruvky)...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam