• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    REK11: Neměla bys link..?
    REK11
    REK11 --- ---
    tak jsem byla na te narodni, maji tam i nejakou novou holandskou hennu .-)) ja si koupila cernou henne color- je hezke, ze se prakticky nevymyva-zatím to není tolik vidět. tak za 14 dní mě to čeká znovu. Přijde mi,že mi vlasy podstatně líp shcnou-mám je husté a těžké a trvalo mi třeba 5 hodin než to uschne,ted to mam cca do hodiny,hodiny a pul,je to fakt rozdil....
    MINEA
    MINEA --- ---
    muj dnesni tip proti protykani henny je potravinova folie - ze zoufalstvi jsem si ji dala na hlavu a uspech me prekvapil :)
    AETHER
    AETHER --- ---
    REK11: ja tam parkrat nakupovala a jednou meli pred zbozim a brala jsem posledni kousek, jinak mivaji vyber velky
    REK11
    REK11 --- ---
    WITCHIE: ano,to by melo byt ono :-))
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    REK11: myslis v te rohove minipasazi mezi Perlovkou a Narodni? Videla jsem tam urcite Henne Color, jinak nevim
    REK11
    REK11 --- ---
    Zkoušeli jste někdo tu prodejnu na mustku na národní? nevíte jaký tam mají sortiment(co se týče henny)?
    VIGE
    VIGE --- ---
    ADELHAIDA: no vidiš, já to jen tak prolítla... v tom případě by to bylo ale vhodný spíš pro míchání s hennou pro tmavší odstín... možná zaexperimentuju..
    AETHER
    AETHER --- ---
    VIGE: ja mam od te znacky odzkousenou tu cervenou a prisla mi dost nahrubo mleta... takze se pak hur nanasi, co se intenzity tyce, zdaleka nebarvila tolik jako jsem zvykla z te od Manifee...
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    VIGE: Tak to je čistý indigo, to vůbec není henna, podle popisu...
    VIGE
    VIGE --- ---
    Máte někdo vyzkoušenou tuhle hennu? http://www.biokv.cz/botanicus-kosmetika-henna-cerna-315
    DANCE_GIRL
    DANCE_GIRL --- ---
    EL_K: Právěže jsem to ještě nezkoušela, jen jsem něco četla. Postup bude asi jak řikáš, možná spíš smíchat sodu s vodou, udělat z ní pastu a tu pak nanést na skvrny a nechat působit...
    EL_K
    EL_K --- ---
    DANCE_GIRL: nasypat, nechat pusobit, drhnout? mas s tim dobrou zkusenost? dik
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    ok, díkec
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    _AMBRA_: to ja bych se hodne bala rezavy, a nejdriv bych si koupila, pokud tu hnedou myslis vazne, nakej treba barvici sampon a dala tomu ten hnedej zaklad, kor po chemce, kdy ti ta henna nebude stejne mozna uplne dobre chytat.
    KACHITA
    KACHITA --- ---
    _AMBRA_: jak pise Identity, a ten mesic fakt minimalne...
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    _AMBRA_: Na tuhle barvu, nadto čerstvou, bych já osobně si hennu nelajsla dřív než za měsíc.
    DANCE_GIRL
    DANCE_GIRL --- ---
    UHLIK: Já jsem měla na mysli její využití při čištění vany... ;-) osobní zkušenost nemam, ale různě čítávám, že soda čistí, bělí...
    A co se týče vlasů, tak mi soda vyhovuje a taky mi přijde, že se barva vymejvá míň, než kdybych používala šampon (kterej použiju tak jednou za měsíc, když si dělám zábal/masku na vlasy, to mi zas samotnou sodou sundat nejde..).
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    jak mi zapůsobí henna na odbarvené vlasy?
    ráda bych se vrátila ke své původní světle hnědé barvě
    teď to mám nějak takhle (http://ambrozie.rajce.idnes.cz/u_kaderky/#x_006.jpg)
    a zrovna jsem čerstvě použila chem.barvu, tak to by mi taky mohla šiška zezelenat ne?

    díky za zkušenosti/rady
    UHLIK
    UHLIK --- ---
    DANCE_GIRL: Ja osobne mam so sodou tie najlepsie skusenosti... ked som o tom pocula, bola som dost skepticka a teraz si neumyvam vlasy s nicim inym... a povedala by som, ze aj henna (HC) sa vymyva minimalne, aj ked neviem porovnat a zalezi urcite aj na vlasoch (ako pri farbeni).
    Mala som bordo a teraz rozmyslam, ci ist do cistej henny...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam