• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    jak mi zapůsobí henna na odbarvené vlasy?
    ráda bych se vrátila ke své původní světle hnědé barvě
    teď to mám nějak takhle (http://ambrozie.rajce.idnes.cz/u_kaderky/#x_006.jpg)
    a zrovna jsem čerstvě použila chem.barvu, tak to by mi taky mohla šiška zezelenat ne?

    díky za zkušenosti/rady
    UHLIK
    UHLIK --- ---
    DANCE_GIRL: Ja osobne mam so sodou tie najlepsie skusenosti... ked som o tom pocula, bola som dost skepticka a teraz si neumyvam vlasy s nicim inym... a povedala by som, ze aj henna (HC) sa vymyva minimalne, aj ked neviem porovnat a zalezi urcite aj na vlasoch (ako pri farbeni).
    Mala som bordo a teraz rozmyslam, ci ist do cistej henny...
    DANCE_GIRL
    DANCE_GIRL --- ---
    EL_K: Co zkusit jedlou sodu?
    EL_K
    EL_K --- ---
    GRETKA: nojo, jasne...kyselinka...ja jsem blba...ehm :)
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    MISSHA: pousti, spini. po barveni si vystylam postel tmavyma rucnikama do prvniho myti hlavy, oblikam se do tmavyho minimalne do druhyho myti. a susim si vlasy zasadne jen tmavyma rucnikama, porad. jo, a pred prvnim umytim hlavy - podrbani se v hlave = modrocerno za nehtama ,)
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    EL_K: ocet to jeste vic ustali, takze to tam jen vic zustane... ja ti nevim, ted uz si fakt davam bacha abych vse co nejrychleji umyla..mydlo? casem to urcite aspon trochu odejde...
    MISSHA
    MISSHA --- ---
    Holky barvily jste se nekdo cistym indigem? zajimalo by me, jestli to pak treba nespini obleceni/polstar, proste jestli to nepousti barvu
    EL_K
    EL_K --- ---
    mile damy, co mi pomuze od zasvineny vany? neumyla jsem ji uplne nejrychleji, na druhou stranu to zas takova doba taky nebyla, ale barva nejak chytla :( pisek a octovy cistic od frosch na to moc nezabira...
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    MAJKA: ja jo, je ok :o) a prijde mi i za dobrou cenu. Navic ted koukam, ze uz je vsechna BIO, to driv nemeli, to bych si ji mela znovu koupit :)
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    (ono by se tomu spis melo rikat "barvici smesi na bazi henny" - protoze kazda henna je vzdy cervena, maximalne tak s ruznymi odstiny do oranzova ci vice cervena)
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    MAJKA: indigo je temer ve vsech hnedych hennach. Tuhle konkretne vyzkousenou nemam, ale u Logony (zejmena brown umbra) to potlaceni funguje dobre.
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    zkousela jste nektera hennu od urtekram? http://www.urtekram.cz/produkty/barvy-na-vlasy.html - koukam, ze s hnedou hennou je tam i bylina indigo, ktera by mela potlacovat nacervenaly odstin..
    KACHITA
    KACHITA --- ---
    FLEUR: ja to neznala vubec prave... polska henna mm.. :)

    GRETKA: no prave, ale v TV jsem jim rozumela henne color.. ale byla jsem v druhe mistnosti, tak mozna jsem preslechla... proto jsem to googlila
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    KACHITA: pisou na obalu hennA color.... ne hennE color.
    FLEUR
    FLEUR --- ---
    KACHITA: jo, tu znam, pred nekolika lety jsem ji pouzivala... hennu to teda asi nevidelo ani z rychliku, konzistenci to ma jako klasicka barva na vlasy, jen se do toho nepridava zadnej peroxid... barvi to vyrazne treba i po hodine pusobeni, ale rychle se to vymejva...
    vlasy mi po tom nevypadaly, zadnej problem jsem nemela (a to jsem z tech odstinu minimalne pet zkusila), ale po Henne Color nebo jakekoliv obycejne henne mam lepsi vlasy nez normalne, takze jsem to velmi rychle prestala pouzivat...
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    KACHITA: taky ji neznám... ale na Henne color nedám dopustit.
    KACHITA
    KACHITA --- ---
    ted jsem poslouchala zpravy na Prime a malem jsem si urizla prst pri krajeni okurky, kdyz jsem zaslechla Henne Color...

    nedalo mi to a googlila jsem a ono je to neco jineho... ani tuhle znacku osobne neznam...

    http://tn.nova.cz/zpravy/domaci/pozor-barva-na-vlasy-muze-poskodit-kuzi.html
    REK11
    REK11 --- ---
    IDENTITY: nemám,ale sestra přes Vltavskou jezdí,tak kdybych nepořídila na Palmovce, tak by mi ji kdyžtak koupila :-) děkuji moc....
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    REK11: Na Palmovce nevím, ale jestli máš 20 minut k dobru, tak zkus zajet na Vltavskou. Kousíček nad ní (roh Farského a Antonínské) je obchod Natur, kde ji mají stoprocentně (a dle mých zkušeností jednu z nejlevnějších v Pze...).
    REK11
    REK11 --- ---
    tak Tetu mám fous od baráku,je velká jak kráva,ale kolem Henny neprosla ani zdaleka :-( prý nemají dealera....

    Dneska jedu kolem Palmovky, měly by tam mít v té drogérce Henne color...nevíte o tom něco? děkuji

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam