• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    povodny klub bol venovany nebezpecnej tzv. ciernej henne,

    ale teraz si tu zvacsa vymiename skusenosti s pravou, bezpecnou a pozitivne posobiacou hennou (lawsonia inermis). :)

    (recepty na nastenke.:)
    rozbalit záhlaví
    ULILIA
    ULILIA --- ---
    FLOE: To sme na tom skoro podobne :) Tiež mám pôvodne veľmi svetlé hnedé, stmavované prelivom na skoro čiernohnedú. Po čiastočnom vymytí prelivov a používaní čiernej henny (značka Hennedrog natur, ale firma zrejme tá istá ako u Hennécolor) sú vlasy tmavohnedé s odleskom tmavej červenej, odrasty sú o niečo svetlejšie a mierne zrz (zrejme ešte pozostatok z mahagónovej henny, ktorú som skúšala pred čiernou). Prechod je ale celkom prirodzený a tak po 2-3 aplikáciach pôsobia už vlasy skoro jednofarebne, ale nie umelo, takže spokojnosť veľká.

    Každopádne ak máš vlasy narušené, určite pridaj do henny nejaký olej, prípadne si potom sprav olejový zábal či masku, henna má tendenciu vlasy s chemkou vysušovať.
    Držím palce ;)
    REK11
    REK11 --- ---
    FLOE: jee tak to jsme na tom podobne.mysi sed.....nic to neprovedlo,ani s chemkou,ani s sedi :-))
    FLOE
    FLOE --- ---
    ULILIA: obarvena jsem na cernocernoucernotu :] odrosty sve prirodni barvy mam mysi blond/mysi hneda. Ja se prave desim toho, ze mi to nechytne a z chemky mi padaj brutalne vlasy, to uz dal nemuzu.
    ULILIA
    ULILIA --- ---
    FLOE: Ono taky zalezi, aku mas farbu ted. Pokial blond alebo sede (co nepredpokladam), mohlo by ti to chytit napr. zeleno-modro, od svetlohnedej vys by to malo byt ok, ale cakaj max. tmavohnedu, rozhodne to nebude ziadna chemicka ciernota, nehovoriac o tom, ze niekomu ta cierna, konkretne hennecolor, nechyta vobec. Obecne chyta a barvi lip az po 2-3 aplikaciach.
    REK11
    REK11 --- ---
    JESTERKA_AIENE: já nevím,na mě nekoukej.... mě henne color vyhovuje a zustanu u ni
    FLOE
    FLOE --- ---
    REK11: ok, ja to risknu. Nemuzu si dovolit mit dloho odrosty kvuli praci. Pridavalas do te cerne nejakej prisady?
    JESTERKA_AIENE
    JESTERKA_AIENE --- ---
    REK11: všechno to má být 100% čistá henna a barví to na čtyři různé odstíny? To se mi nějak nezdá.
    REK11
    REK11 --- ---
    FLOE: já si 10 let barvila vlasy chemkou-1 mesic po poslednim barveni jsem si dala cernou hennu , pohoda :-))
    FLOE
    FLOE --- ---
    bude hodne velkej hrich hodit na hlavu cernou hennu po 1 max 2 mesich od nabarveni chem. prelivu?
    REK11
    REK11 --- ---
    IDENTITY: Nz :-))
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    REK11: Díky, díky :-)
    REK11
    REK11 --- ---
    IDENTITY: prosím tě,to já nevím,já jí tolik nezkoumala-vím,že tam měla tři druhy /značky......říkala paní,že to je nová značka a že ji má cca 5 měsíců.....pokusím se to najít,ten obal si celkem pamatuji...
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    REK11: Děkuju a ta holandská henna je značky jaké, pls?
    REK11
    REK11 --- ---
    IDENTITY:
    O nás - Přírodní a bio kosmetika - VIVA NATURA KOSMETIKA
    http://www.viva-natura-kosmetika.cz/
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    REK11: Neměla bys link..?
    REK11
    REK11 --- ---
    tak jsem byla na te narodni, maji tam i nejakou novou holandskou hennu .-)) ja si koupila cernou henne color- je hezke, ze se prakticky nevymyva-zatím to není tolik vidět. tak za 14 dní mě to čeká znovu. Přijde mi,že mi vlasy podstatně líp shcnou-mám je husté a těžké a trvalo mi třeba 5 hodin než to uschne,ted to mam cca do hodiny,hodiny a pul,je to fakt rozdil....
    MINEA
    MINEA --- ---
    muj dnesni tip proti protykani henny je potravinova folie - ze zoufalstvi jsem si ji dala na hlavu a uspech me prekvapil :)
    AETHER
    AETHER --- ---
    REK11: ja tam parkrat nakupovala a jednou meli pred zbozim a brala jsem posledni kousek, jinak mivaji vyber velky
    REK11
    REK11 --- ---
    WITCHIE: ano,to by melo byt ono :-))
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    REK11: myslis v te rohove minipasazi mezi Perlovkou a Narodni? Videla jsem tam urcite Henne Color, jinak nevim
    REK11
    REK11 --- ---
    Zkoušeli jste někdo tu prodejnu na mustku na národní? nevíte jaký tam mají sortiment(co se týče henny)?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam