• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    povodny klub bol venovany nebezpecnej tzv. ciernej henne,

    ale teraz si tu zvacsa vymiename skusenosti s pravou, bezpecnou a pozitivne posobiacou hennou (lawsonia inermis). :)

    (recepty na nastenke.:)
    rozbalit záhlaví
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    MISHA73: dik, ta egyptska henna nic moc.

    rikas mahagon? asi zkusim :)
    MISHA73
    MISHA73 --- ---
    STARAKRYSA:
    Mahagon - Henné Color
    http://www.cestaprirody.cz/index.php?productID=5036

    Prodej egyptské přírodní kosmetiky
    http://web.telecom.cz/lamda/
    MISHA73
    MISHA73 --- ---
    STARAKRYSA: tak mě jen napadlo, když to chceš do červena, tak hodně záleží jakou hennu používáš...mě všechny chytaly do rezava i s ibiškem i s vímen, až teď jsem si koupila henne color - mahagon a je nádherná a skvěle chytá, už nikdy jinou nechci...teda rozhodně ne z bylin nebo z DM...

    a potom jsem taky četla skvělý recenze na egyptskou henu...tak tu chci ještě taky zkusit.....
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    uf:) konecne mi to chytlo trochu docervena, sem zvedava jak to bude vypadat az to na ty lebce trochu zoxiduje:D
    ELSEVIER
    ELSEVIER --- ---
    TICHTICZKA22: hele ja nevim ale zakladni vlastnosti henny je ze jde do cervena... to je jako kdybys chtela aby zeli nebylo kysely nebo obloha modra nebo...uz me nenapada dalsi prirovnani. s tim proste nic neudelas. muzes to trochu stahnout ale nikdy ti vylozene studeny odstin nevyleze.
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    TICHTICZKA22: zkus primichat trochu kakaa :) to zarucene funguje :)

    i kdyz ja asi zas na chvilku pujdu do chemicky barvy, chci zarive zrzavou a to s tou hennou nepujde :))
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    ty jo, repu sme mela nedavno, taky me to mohlo napadnout:) no uvidime, uz mam na hlave henu zalitou ibiskem, sem an to zvedava esi se to chytne.
    ELODY_MELODY
    ELODY_MELODY --- ---
    jednou jsem zkusil hennu zalít místo vodou, tak šťávou z červené řepy, no bylo to krásně červený :)
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    ja do henny dycky micham nakej olej :)
    TICHTICZKA22
    TICHTICZKA22 --- ---
    a jak pak vypadají vaše vlasy když nedáte žádnej kondicionér nebo nějakou výživu? Samotná henna hrozně vysušuje. Já teda nedat tam nějaký "zvlhčovadlo", tak to mám jak dráty do betonu, maximálně rovnou na ustřihnutí.
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    jojo uz mam pripravenou smes, vari se mi na radiatoru :D dala sem tam vic citronovy stavy a zalila tim ibiskem + trochu kokosaku :)
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    STARAKRYSA: Zkus to. Mně henna chytla špatně jen dvakrát - úplně poprvé, když jsem ji měla na hlavě asi dvě hodiny a podruhé, když jsem zrovna používala šampon od Nivea s kondicionérem.
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    ADELHAIDA: je to dost mozny no...ale stve me to. se dycky tak tesim ze budu mit jinou bavu a pak sem akorat nas*ata,,,
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    STARAKRYSA: Tak tím kondicionérem možná:-)
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    silikonovy sampony nepouzivam uz pres 2,5 roku, henna mozna stara byla to neposoudim (mam ted nejakou jinou a vypada cerstve:D) skvrny na slunku nechapu :D
    IKA
    IKA --- ---
    STARAKRYSA: silikonovy sampon, stara henna, skvrny na slnku?:)
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    IDENTITY: aha....no me prave taky chyta posledni dobou hur, by me zajimalo proc tomu tak je :(
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    STARAKRYSA: Já jsem tu už dříve nastínila svou zkušenost. Jednou mi henna při ms skutečně téměř nechytla. Pravda je, že poslední dobou mi chytá hůř celkově, ale tehdy to byl takovej výkyv, že první, co mě napadlo, bylo "aha, já to vlastně mám".
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    aha tak super, sem rada ze je to kec.
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    STARAKRYSA: tohle mě tvrdila tatáž kadeřnice, která mi vykládala, že po henně vlasy zezelenají a že je v ní kov
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    STARAKRYSA: Není v tom rozdíl. Vlasy jsou mrtvá tkáň, menstruace na ně nemá vliv. Já to i zkoušela, většinou jsem si vlasy barvila v době menstruace, protože jsem stejně byla doma. Ve zkouškovým jsem si je barvila mimo MS. Nebyl v tom rozdíl.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam