• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    IKA
    IKA --- ---
    RENGIE: a mala si v tom aj nieco kysle?
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    TERRA: jojo recht...
    RENGIE
    RENGIE --- ---
    IKA: tu hnědou jsem tam měla asi deset hodin....
    TERRA
    TERRA --- ---
    STARAKRYSA: No cervena chytne dobre stejne jen na blond ci svetly vlasy podle me...
    IKA
    IKA --- ---
    RENGIE: ako dlho to nechavas posobit?
    RENGIE
    RENGIE --- ---
    Pokus číslo dvě, samotná hnědá henne color mi moc nechytá, tak zkusim smíchat hnědou a černou (7 lžic hnedý a 3 černý), uvidim, jestli to tentokrát chytne líp....
    SARICEK
    SARICEK --- ---
    někdo tady radil ještě šťavu z červené řepy, ale co z toho vyleze fakt nevim :)
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    VEVER: ja mam podobny problem..mam hnedy vlasy a touzim po co mozna nejcervenejsi..ale dycky nic moc. delam to tak, ze tam dam jak papriku tak to zaliju prevarenym cervenym vinem (abych zlikvidovala aspon trochu toho alkoholu)...necham tu smes odstat pres noc v teple (teplo je duuuleziteeeee) a pak napatlam na hlavu a necham taktez pres noc .)
    VEVER
    VEVER --- ---
    Prosím vás, když chci získat co nejčervenější odstín, mám k henně dát červenou papriku, zalít spíš vínem než vodou a nechat to na hlavě dlouho?
    Předpokládám, že víno se má taky ohřát, teď ještě nevím, jestli je lepší výslednou směs nechat odstát nebo napatlat na vlasy hned jak to bude snesitelně teplé. A jestli když to nechám na hlavě celou noc, nebude to spíš hnědé než červené.
    IKA
    IKA --- ---
    SARICEK: pridavam ho do henny.
    TURMAWEN
    TURMAWEN --- ---
    SARICEK: já si dávám kokosový olej každý den na noc na konečky, podle mě nejlepší způsob;)
    SARICEK
    SARICEK --- ---
    máte zkušenost s kokosovým olejem jako zábalem na vlasy? Mám svoje vlasy suché, po barvení hennou snad víc než dřív, ale u kořínků se mi mastí tak za tři dny po umytí. Zajímá mě spíš způsob aplikace, o účincích mám načteno :) Má se aplikovat na vlhké vlasy, asi bych to vetřela tak 5-10cm od hlavy po délce vlasů v pramenech a udělala zábal?
    Jinak nedávno se tu někdo ptal, jestli henna od logony může být na hlavě vážně jen dvě hodky - tak jsem to zkusila a chytla krásně i za dvě hodky....
    YAMA
    YAMA --- ---
    Na zítrejší jógu a BOSU pilates... Potřebuju pohyb!
    HOUSEFLY
    HOUSEFLY --- ---
    TICHTICZKA22: no já ji tam většinou mívám i 12 :) vnikla z toho středně hnědá se zrz odlesky. kdybych nebyla líná, dám sem fotku
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    TICHTICZKA22: já si hennu běžně dávám na hlavu na celou noc, 10h minimálně...
    TICHTICZKA22
    TICHTICZKA22 --- ---
    HOUSEFLY: tak tomu snad ani nevěřim :) ! Tohle všechno jsem tam taky dávala a výsledek byl pořád s velkou částí zrzu, ale kakao jsem teda nestihla, už jsem si dala chemku :/ a lituju :) osm hodin dobrá prda, někdy příště teda zkusím tvůj postup
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    STARAKRYSA: "Velmi světlé místo" je bohužel podmínka, kterou nemůžu splnit :(
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    hehe uz jsou zasazena...koupila jsem je tady : http://www.semena-osiva.cz/henna.html
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    STARAKRYSA: Jůů :) Tak dávej prosím průběžně vědět, to mě zajímá.
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    taxem si koupila seminka henny :) jsem an to zvedava co z toho vyroste:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam