• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    IKA: v elseve byvaji silikony..
    IKA
    IKA --- ---
    RENGIE: jasne ze mohol, napis presne zlozenie, mozno su tam silikony, ktore vlas obalia, a to moze zabranit chyteniu henny.
    (presne zlozenie myslim INCI)
    RENGIE
    RENGIE --- ---
    IKA: vlasy mám středně hnědý a šampon používám Loreal Elséve...myslíš, že by na to ten šampon mohl mít nějakej vliv??
    AETHER
    AETHER --- ---
    ELSEVIER: zkousela jsem uz asi po ctrnacti dnech, zelena jsem nebyla, ale trvalo to mnohem dele nez u normalniho meliru (a tedy nedelala jsem si to sama, ale nechala udelat v kadernictvi, protoze oni maji tu chemii preci jen kapku jinou)
    ELSEVIER
    ELSEVIER --- ---
    holky muzu dat po trech mesicich na hennu melir? nebo budu zelena? zkousela jste to nektera? dik!
    IKA
    IKA --- ---
    BOSSORKA: len pozor na to, ze podla toho plota a travnika je na kazdej casti fotky trochu ine osvetlenie, alebo trochu inak nastavena farebnost. takze rozdiel mozno v skutocnosti nie je az taky dramaticky, tazko povedat.
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    uááá... tak tuhle barvu chci!!!: http://www.hennaforhair.com/mixes/meredith/

    která Henna je nejlepší ?... a hlavně kterou seženu v čr? :) klidně by to mohlo být mín do zrz a víc do blond, ale odstín nádhernej!!! :)
    IKA
    IKA --- ---
    RENGIE: akej farby mas vlasy a aky pouzivas sampon?
    RENGIE
    RENGIE --- ---
    tak ani pokus čislo dvě moc nevyšel....smíchala jsem hnědou s černou a chytlo to zase špatně, měla jsem to tam dvanáct hodin, tak příště zkusim hnědou s černou půl na půl, snad už to chytne, jinak už mi asi dojde trpělivost....
    IKA
    IKA --- ---
    RENGIE: tak potom fakt neviem..:)
    RENGIE
    RENGIE --- ---
    IKA: přidávala jsem citron....
    IKA
    IKA --- ---
    RENGIE: a mala si v tom aj nieco kysle?
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    TERRA: jojo recht...
    RENGIE
    RENGIE --- ---
    IKA: tu hnědou jsem tam měla asi deset hodin....
    TERRA
    TERRA --- ---
    STARAKRYSA: No cervena chytne dobre stejne jen na blond ci svetly vlasy podle me...
    IKA
    IKA --- ---
    RENGIE: ako dlho to nechavas posobit?
    RENGIE
    RENGIE --- ---
    Pokus číslo dvě, samotná hnědá henne color mi moc nechytá, tak zkusim smíchat hnědou a černou (7 lžic hnedý a 3 černý), uvidim, jestli to tentokrát chytne líp....
    SARICEK
    SARICEK --- ---
    někdo tady radil ještě šťavu z červené řepy, ale co z toho vyleze fakt nevim :)
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    VEVER: ja mam podobny problem..mam hnedy vlasy a touzim po co mozna nejcervenejsi..ale dycky nic moc. delam to tak, ze tam dam jak papriku tak to zaliju prevarenym cervenym vinem (abych zlikvidovala aspon trochu toho alkoholu)...necham tu smes odstat pres noc v teple (teplo je duuuleziteeeee) a pak napatlam na hlavu a necham taktez pres noc .)
    VEVER
    VEVER --- ---
    Prosím vás, když chci získat co nejčervenější odstín, mám k henně dát červenou papriku, zalít spíš vínem než vodou a nechat to na hlavě dlouho?
    Předpokládám, že víno se má taky ohřát, teď ještě nevím, jestli je lepší výslednou směs nechat odstát nebo napatlat na vlasy hned jak to bude snesitelně teplé. A jestli když to nechám na hlavě celou noc, nebude to spíš hnědé než červené.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam