• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    VEVER
    VEVER --- ---
    NIMUI: Jo, mně to vytéká taky. Holt se to musí sem tam nějak otřít, no.
    NIMUI
    NIMUI --- ---
    hele, chci se zeptat, kdyz mam hennu na hlave vic hodin a konecne se zacne zahrivat, tak i z pod utazeneho igelitu nebo koupaci cepice (coz mi nekdo poradil) mi ta henna tece... stava se vam to? Vetsinou to vydrzim pul hodiny a musim to smyt... ale potrebovala bych, aby to vydrzelo dele... myslim, ze igelit utahuju docela dost :-/
    ELODY_MELODY
    ELODY_MELODY --- ---
    ZUZKAOU: já to zkoušela :) bylo to červené, ale mě to na blond vlasy vždycky hodně chytalo.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    TURMAWEN: světlý základ...
    TURMAWEN
    TURMAWEN --- ---
    ZUZKAOU: a to já všechno vím (hennu už nějaký pátek používám:), jen že jsou rady co přidat pro červený odstín atd. tak se ptám na zrz;)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Napadla mě zvrhlá myšlenka s řepnou šťávou. Kruci - to budu muset vyzkoušet.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    TURMAWEN: vzít si nějakou hennu s barvivy (tj. ne neutral), nejdřív ji nějakou dobu povařit ve vodě (nalít tam o něco víc vody, než normálně a nechat to vyvařit)a přidat do toho citronovou šťávu. Varem a kyselým prostředím se aktivuje více barvicích látek a trošku se naruší struktura vlasu, takže na tom bude držet víc henny a udrží se tam déle. Možná kdybys to nezadělávala vodou, ale třeba odvarem z ořechového listí, tak by barvící efekt byl silnější.

    Nanášet na umyté vlasy a nechat alespoň 10 hodin. Zabalit do igelitu a pak do něčeho teplého a nechat se pěkně pařit - teplo zvyšuje přilnavost.

    Ideálně tak tři - čtyři mytí předtím nepoužívat žádné kondicionéry a vybrat si šampon bez silikonů. Vymyjí se ti zbytky silikonů z vlasů a na neuhlazené vlasy se henna lépe chytá.

    Ale základ je stejně původní odstín - protože pokud máš tmavé vlasy, tak bez předchozího odbarvení měděné nedosáhneš.
    TURMAWEN
    TURMAWEN --- ---
    Jak často si patláte vlasy?:)
    A ještě dotaz, jak dosáhnout barvy co nejvíce do zrz?
    PERDAE
    PERDAE --- ---
    hnědá

    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    BUTTERFLY89: Mně to pouští podle doby, po kterou to na kůži bylo (když můžu setřít záhy, jde snadno; když to zůstane pod fólií, jde hůř) čistou vodou, vodou a mýdlem, pleťovým mlíkem, kombinací a větší četností všeho výše uvedeného. Každopádně dvě vyčištění za den a pak nejpozději první umytí vlasů to odstraní.
    VEVER
    VEVER --- ---
    BUTTERFLY89: Mě to vždycky zmizelo samo...ale na kůži to bylo pokaždé tak slabě, že si ani nejsem jistá kdy to zmizelo :) Ale mám dojem, že tak druhý den už to bylo v pořádku.
    BUTTERFLY89
    BUTTERFLY89 --- ---
    Holky, jak dostanu hennu z kůže? Trochu jsem zčervenala podél linie vlasů a na krku...:)
    LU_EXE
    LU_EXE --- ---
    MAGI: no nic moc, no ! ;))
    MAGI
    MAGI --- ---
    LU_EXE: v reálu to asi bude vypadat nějak takto
    LU_EXE
    LU_EXE --- ---
    LU_EXE: nicmene ten plot ma opravdu uplne jinou barvu na obou fotkach
    LU_EXE
    LU_EXE --- ---
    IKA: to je dobry postreh, ja totiz tuhle fotku taky dlouhodobe obdivuju a ruzne si pohravam s napadem jit od neceho podobneho.
    holt u henny je nevyhoda ze uz ji nedostanu dolu... a ze bych prisla cca na 5let o blond vlasy
    ELSEVIER
    ELSEVIER --- ---
    AETHER: ok diky za uklidneni, taky do toho casem pujdu
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    IKA: v elseve byvaji silikony..
    IKA
    IKA --- ---
    RENGIE: jasne ze mohol, napis presne zlozenie, mozno su tam silikony, ktore vlas obalia, a to moze zabranit chyteniu henny.
    (presne zlozenie myslim INCI)
    RENGIE
    RENGIE --- ---
    IKA: vlasy mám středně hnědý a šampon používám Loreal Elséve...myslíš, že by na to ten šampon mohl mít nějakej vliv??
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam