• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    MASOO
    MASOO --- ---
    IDENTITY: aha, tak to me netesi, oni tam psali, ze pomaha i na pokozku hlavy:)
    ja teda pokracovat moc nehodlam, max jednou za......cas..........zabal...
    a na tu kuzi mam nejakou lopuchovou vodu s olejem, ta pomaha
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    A gratuluju k úspěchu ;-)
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    MASOO: A nějakej způsob, jak svědění zmírnit, máš? Ona henna dost vysušuje, tak jestli v ní hodláš pokračovat, asi by to chtělo nějak řešit...
    MASOO
    MASOO --- ---
    VIGE: tak jsem to vydrzela 6 hodin, vysledek dobry, prospela, vlasy hezke, leskle, ja spokojena, jen ta hlava svedi furt, ale to je u me normalni
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    VORONDE: Dej si do filtru cibul ;-) Vesměs žádný barvicí efekt.
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    VORONDE: Zkoušela jsem bez henny, tedy spíš teď na to nemám čas ale jinak jsem si dělala nálev ze šlupek cibule regulérně a používala k omytí vlasů po šampónu, takové to umytí nakonec a jsou po tom NÁDHERNÉ lesklé vlasy.
    S hennou jsem to nikdy nemýchala. A používala jsem to i dřív než hennu a nikdy mi to nebarvilo, to už víc zesvětlil heřmánek a i to bylo mini mini, pro neznalé oko opravdu nepostřehnutelné.
    NIMUI
    NIMUI --- ---
    IKA: no, tentokrát jsem ji udělala hodně hustou, skoro drolivou - a vydrzela mi opravdu nekolik (asi 5) hodin uplne v pohode... fakt je to mozna konzistenci. Ale mene se zaparovala.
    VEVER
    VEVER --- ---
    VORONDE: Jo, taky mě to při pohledu na ta krásně červená vajíčka napadlo :) Podle mě to přinejhorším neudělá nic, ale nezkoušela jsem to.
    FLOE
    FLOE --- ---
    MASOO: jala jsem se kdysi udelat experiment dat hennu po mesici od nabarveni chemkou a hned jsem to chemkou obarvila znovu a chytlo to. Jak henna prvne, tak barva po henne.
    VIGE
    VIGE --- ---
    MASOO: po nekolika hodinach svedi... vetsinou hennu sundavam az kdyz se to uz fakt neda vydrzet..:)
    MASOO
    MASOO --- ---
    IDENTITY: podam report, asi tak za hodinu, dyl uz to nevydrzim
    - svedi vas hlava, kdyz to mate zabalene v tom rucniku x hodin? - me svedi i normalne, ale tohle je mi trochu neprijemny
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    ELODY_MELODY: Obě jsou od Henné Color, regenerační podle (nejen mých) zkušeností přece jenom viditelněji vlasům prospěje. U vitaminový není ten rozdíl "před" a "po" tak zřejmý.
    ELODY_MELODY
    ELODY_MELODY --- ---
    jaký je rozdíl mezi vitamínovou a regenerační? a regenerační je také od henné color?
    VORONDE
    VORONDE --- ---
    Mám takový tematický velikonoční dotaz: při vylévání zbytku "vývaru" z cibulových slupek mě napadlo, jestli by se také nedal použít do henny, resp. na její zalití. Nezkoušel někdo? Pokud právě objevuji Ameriku, tak se mi nedivte, s cibulí nepřicházím příliš často do styku ;)
    MASOO
    MASOO --- ---
    IDENTITY: uz to tam mam, takze dej se vule henny:D
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    MASOO: Není zač. Ještě sleduj, co tu na to řeknou ostatní hennařky, třeba mě někdo zpochybní ;)
    MASOO
    MASOO --- ---
    IDENTITY: děkuju moc!
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    MASOO: :) Ta je podle mě lepší.
    MASOO
    MASOO --- ---
    IDENTITY: presne tak, koupila jsem regeneracni, ok?
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    MASOO: Chápu to správně, že naposledy v lednu ty vlasy zažily chemický zásah? Jestli jo, tak bych nebarvicí klidně použila. A koupila sis nebarvicí vitaminovou, nebo regenerační? Mezi těma je totiž trošku rozdíl (nikoli v barvení ovšem).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam