• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    AETHER
    AETHER --- ---
    _AMBRA_: jinak jestli myslis, ze by Ti pomohla zmena tonu, tak zkus barevne penove tuzidlo, tim to muzes hodit treba vic do cervena, hneda atd., tj. neprebarvi to uplne, ale treba Ti to pomuze to kapku korigovat... a drzim palce (btw. jak Te znam, tak vypadas dobre i tak, takze nikoho asociace s Ivanem nenapadne, jen Tebe)
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    AETHER: tak já to radši vydržím a budu vymývat...mám teď zkouškové, nemůžu být zelená!! :))
    AETHER
    AETHER --- ---
    _AMBRA_: no jestli budes davat chemku, tak to je vzdycky loterie, ja treba nezezelenala, ale znam lidi, kteri ano, takze muzes treba zkusit na prameni vlasu a uvidi; jinak bych asi vybirala chemku, ktera nema cpavek.
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    AETHER: a když bych na to plácla hnědou chemku? (zezelenám??:)) na krabičce je napsáno po/před chem. ošetřením vyčkat 4 týdny...to je docela dlouhá doba :/
    AETHER
    AETHER --- ---
    _AMBRA_: tak muzes na to zkusit dat hnedou, ale bude to tmave a vetsina smesi henny ma tendenci hazet cervene odlesky, i kdyz jsou "hnede", tak je otazka, jak moc Ti to vadi, jestli se chces vratit k vlastni svetle, tak zkus treba hermankovy zabal, ten muze pomoct zesvetlit...
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    IDENTITY: i tak dík .)
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    _AMBRA_: Třeba přijdou zkušenější a poradí ti něco spolehlivějšího než já ;)
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    IDENTITY: původní barvu mám světle hnědou (ovšem už přes rok si na hlavu plácám chemky a snažím se dostat k původnímu odstínu, akorát že to odrůstání barvy prostě nikdy nevydržím, a vždy to zase nějak zkoním!:(
    tu hennu jsem plácla na takovou světle-hnědou-medovou, tak snad se to brzy vymyje
    ach jo, že já si nedám pokoj a nevydržím to!!!
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    _AMBRA_: A původní barvu máš jakou? Řekla bych, že hlavně mejt, mejt, mejt plus kondicionér, ten mně osobně vymývá hennu dost... Jiný rady si nevím, rozhodně bych se vyvarovala bezhlavejch kroků typu "přemlátit to za každou cenu". Máš-li to na hlavě čerstvě a budeš mejt vlasy aspoň obden, tak za 2-3 tejdny rozhodně zrzavosti ubude. To vše za předpokladu, že jsi ten tizian nedávala na původní blond ovšem...
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    s.o.s.

    jak dostanu hennu barva tizián dolů? (ta zrzavá mi fakt nesluší, a ještě jsem si šmikla ofinu, takže Ivánek hadr!!:)) přebarví se hnědou hennou?? (zas abych nebyla nějaká fest tmavá...)

    díky moc za jakýkoli tip
    NIMUI
    NIMUI --- ---
    LADY_CANDAR: :D tak to je lektvar - ale ja michala taky sama - ale bez povarovni, rovnou skorici a rozdrceny hrebicek do heny, citron, olivovy olej... :-))))
    LADY_CANDAR
    LADY_CANDAR --- ---
    NIMUI: A to bys jeste mela videt moje smesi ;)

    Zacala jsem sama podle internetu, pak se do toho pridala kamaradka z Pakistanu a vznikl sileny lektvar - povarit skorici, hrebicek,zazvor, precedit, nechat schladit na cca 35-40 stupnu. Pak do toho henna, jablecny ocet misto citronu, olivovy olej a puvodne jsme davali trochu cerveneho vina, ale jakymsi podivnym hnutim osudu jsme jednou zkusili trochu francovky a od te doby jsem ji verna. Rozmixovat slehaci metlou na bramborovou kasi a hned nanaset na suche vlasy.
    NIMUI
    NIMUI --- ---
    LADY_CANDAR: ne, to jsem nezkousela :-D ale tohle je tedy fakt vymakany system... ja v tom spat nechci, jenom tech par hodin potrebuju... ta potravinova folie je dobra vec, jenom se mi s ni blbe manipuluje, ale to je o zkusenosti:-))))
    AETHER
    AETHER --- ---
    DLOUHA_POTVORA: tak to je zvlastni, lec nejspis muze sehrat roli teplota vody, kvalita citronu, stari hrebicku, faze mesice atd. je to alchymie
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    AETHER: yep, používám pořád stejnou, tu pařížskou.
    LADY_CANDAR
    LADY_CANDAR --- ---
    snad nevadi inzerat, ale tady to asi bude vic k cemu, nez na trzisti.

    Kdyztak kdybyste nekdo chteli cca 200g bezbarve henny z egypta, pripadne pak zbytek nacate mahagonove a "cerne" henny od HenneColor, tak se ozvete do posty. Co za to? Nevim, neco vymyslime?
    Presla jsem z hnedych odstinu na jasne henna rudou, takze uz nepotrebuju vic, nez cistou hennu bez ostatnich bylinek.

    Taky budu v nejblizsi dobe obednavat kilovku egyptske henny, takze lide z Prahy se muzou pridat :)


    AETHER
    AETHER --- ---
    DLOUHA_POTVORA: a je to ze stejneho baleni, jako jsi mela predtim? Ono u te henny se totiz ten odstin tezko "zaruci"...
    LADY_CANDAR
    LADY_CANDAR --- ---
    IDENTITY: To vis, mam rada sve polstare XD
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    teda dneska se mi stal peknej fail. dlouho jsem si barvila vlasy zrzavou hennou, ale postupne jsem cervenejch odstinu zacala ubirat a pridavat hnedou, s tim, ze se polehoucku budu vracet ke svoji prirodni brunetce. no a vcera jsem si namichala superbrunet hennu, kafe, hrebicek, oliv. olej, citron, nechat ulezet pres noc. rano naplacam, pred chvili jsem to sundala a je ze me zase normalni zrzka :D
    tak to teda fakt nechapu. co jsem udelala spatne? jako je mozny, ze jsem to na tech vlasech nechala moc kratce (asi jen 4 hodiny), ale vic casu uz na to proste nemam.
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    LADY_CANDAR: Ó! To je hodně vysokej level hennový tortury :))) Máš můj obdiv :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam