• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    povodny klub bol venovany nebezpecnej tzv. ciernej henne,

    ale teraz si tu zvacsa vymiename skusenosti s pravou, bezpecnou a pozitivne posobiacou hennou (lawsonia inermis). :)

    (recepty na nastenke.:)
    rozbalit záhlaví
    LADY_CANDAR
    LADY_CANDAR --- ---
    IDENTITY: To vis, mam rada sve polstare XD
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    LADY_CANDAR: Ó! To je hodně vysokej level hennový tortury :))) Máš můj obdiv :)
    LADY_CANDAR
    LADY_CANDAR --- ---
    NIMUI: Zkousela sis kraje oblepit izolepou? Ja na noc davam hennu na suche vlasy, na to igelitovy sacek, na to folii na baleni jidla a okraje stahnu izolepou. Pokud chci mit jistotu, tak to na mistech, kde to ma sklony vytekat, zajistim izolepou, ktera je napul na sacku na napul na kuzi. Hlavne tak delam vzadu krk, protoze spavam na zadech. Nepusti to dal :)
    MASOO
    MASOO --- ---
    ELODY_MELODY: koupila jsem ji v drogerii Teta, konkretne v praze na francouzske ul x jana masaryka je takova mala, kterou rada podporuju, maji tam prave treba od teto "znacky" celou radu, brezovou, lopuchovou, pak nejakou specielne s oliv.olejem a klasiky jako DIXI a pod:)
    ELODY_MELODY
    ELODY_MELODY --- ---
    MASOO: Lopuchovou vodu s olejem si vyrábíš sama, nebo se to dá někde koupit? Docela by mě to zajímalo, díky
    MASOO
    MASOO --- ---
    IDENTITY: aha, tak to me netesi, oni tam psali, ze pomaha i na pokozku hlavy:)
    ja teda pokracovat moc nehodlam, max jednou za......cas..........zabal...
    a na tu kuzi mam nejakou lopuchovou vodu s olejem, ta pomaha
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    A gratuluju k úspěchu ;-)
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    MASOO: A nějakej způsob, jak svědění zmírnit, máš? Ona henna dost vysušuje, tak jestli v ní hodláš pokračovat, asi by to chtělo nějak řešit...
    MASOO
    MASOO --- ---
    VIGE: tak jsem to vydrzela 6 hodin, vysledek dobry, prospela, vlasy hezke, leskle, ja spokojena, jen ta hlava svedi furt, ale to je u me normalni
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    VORONDE: Dej si do filtru cibul ;-) Vesměs žádný barvicí efekt.
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    VORONDE: Zkoušela jsem bez henny, tedy spíš teď na to nemám čas ale jinak jsem si dělala nálev ze šlupek cibule regulérně a používala k omytí vlasů po šampónu, takové to umytí nakonec a jsou po tom NÁDHERNÉ lesklé vlasy.
    S hennou jsem to nikdy nemýchala. A používala jsem to i dřív než hennu a nikdy mi to nebarvilo, to už víc zesvětlil heřmánek a i to bylo mini mini, pro neznalé oko opravdu nepostřehnutelné.
    NIMUI
    NIMUI --- ---
    IKA: no, tentokrát jsem ji udělala hodně hustou, skoro drolivou - a vydrzela mi opravdu nekolik (asi 5) hodin uplne v pohode... fakt je to mozna konzistenci. Ale mene se zaparovala.
    VEVER
    VEVER --- ---
    VORONDE: Jo, taky mě to při pohledu na ta krásně červená vajíčka napadlo :) Podle mě to přinejhorším neudělá nic, ale nezkoušela jsem to.
    FLOE
    FLOE --- ---
    MASOO: jala jsem se kdysi udelat experiment dat hennu po mesici od nabarveni chemkou a hned jsem to chemkou obarvila znovu a chytlo to. Jak henna prvne, tak barva po henne.
    VIGE
    VIGE --- ---
    MASOO: po nekolika hodinach svedi... vetsinou hennu sundavam az kdyz se to uz fakt neda vydrzet..:)
    MASOO
    MASOO --- ---
    IDENTITY: podam report, asi tak za hodinu, dyl uz to nevydrzim
    - svedi vas hlava, kdyz to mate zabalene v tom rucniku x hodin? - me svedi i normalne, ale tohle je mi trochu neprijemny
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    ELODY_MELODY: Obě jsou od Henné Color, regenerační podle (nejen mých) zkušeností přece jenom viditelněji vlasům prospěje. U vitaminový není ten rozdíl "před" a "po" tak zřejmý.
    ELODY_MELODY
    ELODY_MELODY --- ---
    jaký je rozdíl mezi vitamínovou a regenerační? a regenerační je také od henné color?
    VORONDE
    VORONDE --- ---
    Mám takový tematický velikonoční dotaz: při vylévání zbytku "vývaru" z cibulových slupek mě napadlo, jestli by se také nedal použít do henny, resp. na její zalití. Nezkoušel někdo? Pokud právě objevuji Ameriku, tak se mi nedivte, s cibulí nepřicházím příliš často do styku ;)
    MASOO
    MASOO --- ---
    IDENTITY: uz to tam mam, takze dej se vule henny:D
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    MASOO: Není zač. Ještě sleduj, co tu na to řeknou ostatní hennařky, třeba mě někdo zpochybní ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam