• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    MAGI
    MAGI --- ---
    HELLEJU: mam stredne hnede vlasy a hennecolor odstin medena mi (spolecne s dvema pytlicky kvalitni sušené papriky, skoro celym citronem, dvěma bílky a jedním žloutkem) chytl nejvýraznější zrz jaký jsem při svý tmavosti vlasů schopna doashnout řekla bych :)
    IKA
    IKA --- ---
    HELLEJU: s hennou ti nikto nic nezaruci, zalezi na farbe a kvalite tvojich vlasov, kvalite a veku henny, pridanych prisadach, case a teplote posobenia.. a asi aj na konstelacii nebeskych telies.:)

    ak mas povodnu farbu dost svetlu (blond alebo presedivene vlasy), tak je sanca podstatne vyssia.

    henna obsahuje oranzove farbivo, vysledna farba bude najblizsia tomu, ako keby si sa na svoje vlasy pozerala cez oranzove sklo.
    HELLEJU
    HELLEJU --- ---
    HELLEJU: Ehm omlouvam se za hrubku, samozrejme myslim "tip" :-)
    HELLEJU
    HELLEJU --- ---
    Chci se zeptat, mate nektera typ na hennu, se kterou bych dosahla takovehle barvy? Tohle mam momentalne na hlave, ale diky chemce. Mam vlasy lehce vlnite, takze dost suche a radsi bych se barvila hennou, ktera mi vzdycky vlasy zlepsila, ale hennu jsem driv pouzivala hnedou, takze s temahle zrz odstinama nemam zkusenost.
    (omlouvam se za velikost)

    THERESA
    THERESA --- ---
    Tónovací maska s hennou, měděná - Henné Color - přirodní kosmetika, eko drogerie - bio eshop
    http://www.biooo.cz/tonovaci-maska-s-hennou-medena-henne-color-p-513.html
    THERESA
    THERESA --- ---
    holky obarvi mi tohle vlasy na oranzovo? mam svetle hnedou a nechci chem.barvu jen koukam po maskach na vlasy a tohle na mne vykouklo

    dik za rady! .)
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    KACHITA: v tom biooo co ti pise SEDNA: - prizemi Kotvy, a pak u nich: http://logona.cz/
    KACHITA
    KACHITA --- ---
    ahoj zensky... a daj se ty Sante sampony/kosmetika koupit v nejaky drogerii, nebo jen po netu? Mam pocit, ze jsem to snad ani nikde nezahledla....
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    CAMELLA: a hlavně santé šampony jsou opravdu skvělé, proto je Neveně doporučuju :)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SEDNA: na trhu není žádný šampon, který by v sobě měl víc než jen extrakt...mě jde o ten zbytek, tj. hlavní část. Nevena také používá aspon částečně přírodní kosmetiku, proto jsem psala to, co jsem psala...
    SEDNA
    SEDNA --- ---
    GRETKA: ano, sante je dobra, o to mi nešlo, dokonce ani o duveru v lekarny jako zaruku...
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    SEDNA: ne, santé ma prvotridni sampony, nejlepsi co jsem kdy vyzkousela. Vsimni si certifikatu BDIH - http://www.kontrollierte-naturkosmetik.de/e/index_e.htm
    SEDNA
    SEDNA --- ---
    CAMELLA:trochu jsi mne inspirovala k hledani samponu z henny:-)) Vubec netvrdim, ze ten ,co jsem uvedla je lepší, ale všimni si BIO firmy Santé: http://www.biooo.cz/sampon-henna-volume-sante-p-2778.html extrakt z henny, je to tedy taky chemka?
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    SEDNA: to, ze je sampon prodavam lekarnou vubec nezaruci, ze je vyroben z prvotridnich sloucenin, o tom ti pise CAMELLA:.
    Tento sampon nejspis bude co se tyce slozeni: voda, Sodium lauryl (nebo laureth) sulfate, pak ruzne vylepsovaky a nekde na konci INCI bude Lawsonia inermis = henna).
    Ano, da se to poznat i takhle z obalu. Vice v klubu [ přírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje ]
    SEDNA
    SEDNA --- ---
    CAMELLA: se sampony prodavanymi v lekarnach mam dobré zkusenosti, tenhle sampon osobne nepouzivam.. mam jine oblibene nez z henny.. navic ne kazdemu vyhovuje,kdyz je v tom kondicioner.. pestoze pisou unikatni. EVA Cosmetics Laboratories je největší kosmetický a farmaceutický výrobce v Egyptě. Tenhle sampon momentalne neni mozne koupit vubec on-line. Proc je vyprodany, nevim, nehajim ho,jen zrovna mi neprijde,ze 0.05% henny znamena,ze to je chemka.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SEDNA: to bude imho pěkná chemka s 0,05% extraktem henny..


    NEVENA: dobré šampony obecně má santé, i hennový...tak zkus ty..
    SEDNA
    SEDNA --- ---
    NEVENA: ja bych zkusila tohle
    EVA Henna šampon 3v1 200ml : diskuze : Lékárna.cz
    http://www.lekarna.cz/eva-henna-sampon-3v1-200ml/?show=discussion


    ačkoliv jsem hennu šampon nezkoučela,chystam se na to. ..
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Holky, máte tady někdo tip na osvědčený a kvalitní šampon z henny? Jsem ochotna do něj i víc investovat, protože ty dražší stejně vydrží dlouho, neboť na jedno umytí nespotřebuji půl lahvičky... dělají se mi lupy a mastí se mi vlasy, ráda bych se toho zbavila a protáhla intervaly pro mytí hlavy ze dvou na tři dny...
    AETHER
    AETHER --- ---
    TEEAK: cerveny vino, jogurt; podle me ta skorice to spis stahuje zpatky do hnedozrzava.
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    holky máte nějakou radu, co přidat do Lushe, abych jí dobarvila pokud možno co nejvíc do zrzava/červena. mám caca rouge a sypu do ní skořici, papriku zakápnu citronem a trochou oleje.. jen na ty moje "hřebíky" kaštanově hnědý to moc nezabírá :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam