• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    povodny klub bol venovany nebezpecnej tzv. ciernej henne,

    ale teraz si tu zvacsa vymiename skusenosti s pravou, bezpecnou a pozitivne posobiacou hennou (lawsonia inermis). :)

    (recepty na nastenke.:)
    rozbalit záhlaví
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    HELLEJU: tak tu pouzivam taky, ale vylejza mi tmavsi :))

    TALANKA: jeden cas jsem mela podobnej odstin taky, ale bohuzel prestali ten odstin vyrabet. Mne se hlavne nechce ke kadernikum, jednak je to drahy, druhak to zere cas a nervy :)) nejlepsi je si tu hlavu barvit v klidu domova :)
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    HITOMI: Smiř se s tím, že pokud neodbarvíš, tak nikdy tohle mít nebudeš (já se taky musela smířit :O) )
    HELLEJU
    HELLEJU --- ---
    HITOMI: Je to tahle http://www.bugy.sk/static/produkt/7922 drzi dobre a s odstinem jsem maximalne spokojena:-)

    ELISHKA: Tak to je fajn, vypada to nadejne:-) Odstup od chemky by mel byt alespon 6 tydnu, jestli si to pamatuju dobre, snad se mi tu dlouhou dobu podari vydrzet:-)
    ELISHKA
    ELISHKA --- ---
    HELLEJU: moje původní barva byla světle hnědá (po chemce) a po nabarvení henne color měděnou mi vylezla podobná zrz, jako máš tady [ HELLEJU @ H:E:N:N:A ]
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    HELLEJU: a tohle mas z jaky chemicky barvy? Presne takovy odstin bych chtela :) s hennou tohoto nedocilimm, protoze je muj prirodni odstin vlasu moc tmavy
    HELLEJU
    HELLEJU --- ---
    TERRA: No tak treba takova ta obyc henna, kterou prodavaji v DM proste vyblita je, to mi nikdo nevymluvi, nebo jen blbe chyta:-) Ja kdysi pouzivala hennecolor hnedou, ale pak jsem presla na caca brun od Lush a s tou jsem byla naprosto spokojena. Ale jak rikam, ted se mi zalibilo v te zrzave a rada bych stejne intezivni odstin, jakym mam obarvene vlasy ted, tou chemickou barvou:-)
    JESTERKA_AIENE: Mas hezkou barvu, ta se mi libi, ja bych asi rada o neco svetlejsi, tak mozna bude resenim zkusit tu hennecolor medenou.
    Diky!
    TERRA
    TERRA --- ---
    HELLEJU: Myslis tu krasnou oranzovou;D...me neprijde nikdy henna "vyblita" nevim jestli jsem sama ale fakt o vyblitosti se da imho mluvit jen u tech barev chemickejch- tech prelivu...ja jsem ale blond spinava a cervena henna mi chytla tenkrat nadherne uplne zariva
    JESTERKA_AIENE
    JESTERKA_AIENE --- ---
    HELLEJU: můžu přidat jen vlastní zkušenost - ze střední blond jsem se čistou hennou od MANIFEE dostala na tenhle odstín: FOTO (z maškarního pikniku, ale první fotka v denním světle, co byla po ruce)
    a nepřijde mi vyblitý. Ale už barvím dlouho, intenzita, pokud si to správně vybavuju, nebyla taková hned po prvním barvení.
    HELLEJU
    HELLEJU --- ---
    IKA:
    MAGI: Diky, holky:-) Je mi jasny, ze mi nikdo nerekne, jestli dosahnu presne takoveho odstinu, spis mi jde o tu intenzitu, aby to nebyla takova ta vyblita zrz:-)
    MAGI
    MAGI --- ---
    HELLEJU: mam stredne hnede vlasy a hennecolor odstin medena mi (spolecne s dvema pytlicky kvalitni sušené papriky, skoro celym citronem, dvěma bílky a jedním žloutkem) chytl nejvýraznější zrz jaký jsem při svý tmavosti vlasů schopna doashnout řekla bych :)
    IKA
    IKA --- ---
    HELLEJU: s hennou ti nikto nic nezaruci, zalezi na farbe a kvalite tvojich vlasov, kvalite a veku henny, pridanych prisadach, case a teplote posobenia.. a asi aj na konstelacii nebeskych telies.:)

    ak mas povodnu farbu dost svetlu (blond alebo presedivene vlasy), tak je sanca podstatne vyssia.

    henna obsahuje oranzove farbivo, vysledna farba bude najblizsia tomu, ako keby si sa na svoje vlasy pozerala cez oranzove sklo.
    HELLEJU
    HELLEJU --- ---
    HELLEJU: Ehm omlouvam se za hrubku, samozrejme myslim "tip" :-)
    HELLEJU
    HELLEJU --- ---
    Chci se zeptat, mate nektera typ na hennu, se kterou bych dosahla takovehle barvy? Tohle mam momentalne na hlave, ale diky chemce. Mam vlasy lehce vlnite, takze dost suche a radsi bych se barvila hennou, ktera mi vzdycky vlasy zlepsila, ale hennu jsem driv pouzivala hnedou, takze s temahle zrz odstinama nemam zkusenost.
    (omlouvam se za velikost)

    THERESA
    THERESA --- ---
    Tónovací maska s hennou, měděná - Henné Color - přirodní kosmetika, eko drogerie - bio eshop
    http://www.biooo.cz/tonovaci-maska-s-hennou-medena-henne-color-p-513.html
    THERESA
    THERESA --- ---
    holky obarvi mi tohle vlasy na oranzovo? mam svetle hnedou a nechci chem.barvu jen koukam po maskach na vlasy a tohle na mne vykouklo

    dik za rady! .)
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    KACHITA: v tom biooo co ti pise SEDNA: - prizemi Kotvy, a pak u nich: http://logona.cz/
    KACHITA
    KACHITA --- ---
    ahoj zensky... a daj se ty Sante sampony/kosmetika koupit v nejaky drogerii, nebo jen po netu? Mam pocit, ze jsem to snad ani nikde nezahledla....
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    CAMELLA: a hlavně santé šampony jsou opravdu skvělé, proto je Neveně doporučuju :)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SEDNA: na trhu není žádný šampon, který by v sobě měl víc než jen extrakt...mě jde o ten zbytek, tj. hlavní část. Nevena také používá aspon částečně přírodní kosmetiku, proto jsem psala to, co jsem psala...
    SEDNA
    SEDNA --- ---
    GRETKA: ano, sante je dobra, o to mi nešlo, dokonce ani o duveru v lekarny jako zaruku...
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    SEDNA: ne, santé ma prvotridni sampony, nejlepsi co jsem kdy vyzkousela. Vsimni si certifikatu BDIH - http://www.kontrollierte-naturkosmetik.de/e/index_e.htm
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam