• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    povodny klub bol venovany nebezpecnej tzv. ciernej henne,

    ale teraz si tu zvacsa vymiename skusenosti s pravou, bezpecnou a pozitivne posobiacou hennou (lawsonia inermis). :)

    (recepty na nastenke.:)
    rozbalit záhlaví
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    SARICEK: Podle mě tam platí stejný časový rozestupy jako u chemický barvy. Mám dojem, že jsem to i v návodech různě čítávala. S tím, že já osobně bych asi dodržovala maximum, nikoli nutný minimum.
    SARICEK
    SARICEK --- ---
    Začala jsem si pohrávat s myšlenkou, že bych si hodila na vlasy trvalou - jenže nevím, jak se ta kyselinka snáší s hennu - nemáte někdo zkušenost?
    LARAINEMARGOT
    LARAINEMARGOT --- ---
    NEVENA: ja osobne mám radeji ten kokosovy, olivovy byl moc mastny
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Tak zmuchlané vlasy vedou :-/ Sice jsem na ně dala olej, ale ráno se probuidla s šíleně mastnou hlavou, ono to snad vůbec nevsaklo...
    Použila jsem kokosový olej, je olivový lepší?
    _DOMINIKA
    _DOMINIKA --- ---
    Zdravím, kdyby měl někdo zájem-vyměním 4 zbývající kostičky caca marron od Lushe za caca brun, přeci jen je to na mně moc světlé;)
    LARAINEMARGOT
    LARAINEMARGOT --- ---
    moje přírodní barva je oříšková, henna nechytá na odrosty, ale na zbytku je úžasná barva, jenže u té hlavy mi to vadí
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    LARAINEMARGOT: v tom případě by ale efekt měl být přírodně vypadající ne? .. henna není klasická krycí barva. jenom tónuje.. čili pokud tvoje původní barva vlasů je různorodá henna ti jí nesjednotí :-/
    TURMAWEN
    TURMAWEN --- ---
    NEVENA: Stačí jen kapička protřít v dlaních, předklonit a vetřít do vlasů, rozčesat.. Já tam ten olej dávám když jsou vlasy ještě vlhké a vůbec to není znát, nesmí se to přehnat, taky se mi už povedlo ty vlasy pěkně přemastit:))
    Tak zkus na noc cop.. Mě se od té doby co mastim a spim s vlasy v culíku skoro vůbec necuchají. Ještě před rokem jsem každou chvíli musela rozplítat nechutný chuchvalce.
    LARAINEMARGOT
    LARAINEMARGOT --- ---
    TEEAK: praveze jde o prirodni odrosty
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    LARAINEMARGOT: jestli nemáš odrosty přírodní.. tak nic. je to prostě narušená struktura vlasu odbarvovačem (otevřený vlasový vlákno) a do toho se henna dostává jednodušeji než do chemicky neošetřeného..
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    TURMAWEN: Vsákne se to do rána? zatím jsem dávala jen větší množství spolu s henou, a pak to vymývala dva dny
    TURMAWEN: Nemám tak dlouhé vlasy jako slečna na videu, ale struktura je přibližně stejná, akorát ona je má asi neprostříhané.
    Docela mě to štve, přijde mi, že v létě, když jsem měla vlasy po lopatky, mi to nedělalo. U toho ještě lupy :-P ani henna z Kataru to nespravila, tak jsem zkusila vyměnit šampon, holt přírodní hned nemusí znamenat kvalitní...
    LARAINEMARGOT
    LARAINEMARGOT --- ---
    Ahoj, co dělám, špatně když mi henna nechytá na odrosty? Momentálně henna od Lush, ale předtím i Hennecolor
    AETHER
    AETHER --- ---
    NEVENA: navolno zapleteny cop
    TURMAWEN
    TURMAWEN --- ---
    NEVENA: nebo kokosový olej na noc a vlasy do culíku + ještě gumičky po délce vlasů..
    My everyday night routine (for straight hair) - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=a4sgyOyBpbo&feature=player_embedded#!
    TURMAWEN
    TURMAWEN --- ---
    NEVENA: Olivový olej po každém mytí;)
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Holky, co je dobré proti cuchání spodních vlasů?
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    MAGI: a tušíš kde to bylo? docela by mě to zajímalo :-)
    MAGI
    MAGI --- ---
    PIKKMA: já tedy četla že mezi barvením hennou má být rozestup 24 hodin :)
    ZUZANA
    ZUZANA --- ---
    Tak čerstvě nabarvené vlasy hennou druhý den v sauně ok, barvě ani lesku to neublížilo, jen trochu obarvené prostěradlo a ručník, naštěstí jsem měla svoje :-)
    VEVER
    VEVER --- ---
    To jo, ta z DM je slabá a vymývá se, to aby člověk barvil tak co čtrnáct dní.
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    KRISTIII: tak od henne color kryje urcite lip, barva je o dost sytejsi mi prislo ty z dm sou divny.. :) jinak hennou muzes barvit jak casto chces, nicemu to neuskodi. mozna naopak :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam